28-06-2010 KNWU en Koga ook op de weg partners
Nieuwegein, 28 juni 2010 – De intensieve samenwerking op de baan tussen KNWU en fietsfabrikant Koga wordt per 1 juli aangevuld met samenwerking op de weg. Koga levert naast de baanfietsen ook de (reserve) fietsen voor de coaches en renners van Nationale selecties op de weg. Bondscoach U23 en junioren weg, Aart Vierhouten, heeft vandaag de eerste exemplaren in ontvangst genomen.
“De komende 2,5 jaar breiden wij de samenwerking met de KNWU uit met het verzorgen van de reserve wegfietsen voor de junioren, beloften en vrouwen weg. Gezien de goede relatie en de betekenis van topsport in onze bedrijfsvisie willen wij deze nationale selecties graag ondersteunen met hoogwaardig reservemateriaal”, aldus Wouter Jager, Managing Director van Koga.
Koga is al ruim 10 jaar een van de trouwe sponsoren van de KNWU. In het verleden heeft het Nederlandse bedrijf in samenwerking met de Nederlandse baanselectie een nieuwe baanfiets, de Kimera, ontwikkeld.
«
Meer nieuws