KNWU - Koninklijke Nederlandsche Wielren Unie
Hoofdsponsor van de KNWU:
Rabobank | Hoofdsponsor van de KNWU
Inloggen mijn KNWU:
  U bent nu hier:
  Wedstrijdmededeling: 28-03-2012 MOOI FRIESLAND D.D. 15 JULI GEANNULEERD
Wielermagazine
KNWU Rabobank Ploegentijdrit
scheidsrechter worden Futurumshop
Nieuws

02-08-2010 WK BMX: Bisseling vierde in Cruiserklasse

Sander Bisseling is er zondag net niet in geslaagd om het podium te halen op het WK BMX in Pietermaritzburg (Zuid-Afrika). In de finale strandde hij op een knappe vierde plaats achter Renato Rezende (Brazilië) en de twee Colombianen Jiminez Caicedo en Oquendo Zabala. Bisseling ging goed van start, maar moest door een slechter tweede deel zijn goede positie prijsgeven. Voor de Nijmegenaar een mooie opsteker na zijn teleurstellende dertiende plaats in de Olympische klasse (Supercross).

Bij de junior-vrouwen was er ook Nederlands succes, Maartje Hereijgers deed wat ze zaterdag niet wist te doen: de finale halen. In de finale kwam ze net te kort voor het podium, ze eindigde als vijfde. Hereijgers was vorig jaar nog goed voor zilver in de Cruiserklasse bij de junioren. De overwinning bij de junior-vrouwen ging naar thuisrijdster Teagan O’Keeffe.

De dag begon niet goed voor de equipe van bondscoach Bas de Bever. Joyce Seesing - zaterdag nog goed voor een halve finale-plaats - kwam tijdens de training zwaar ten val en liep daarbij een hersenschudding en een sleutelbeenbreuk op.



« Meer nieuws

Oranje Toertocht 2012 JohanCruijffbanner Officiƫle mededelingen van de KNWU
Partners:

Hoofdsponsor:

Rabobank

Sponsors:


© 2009  KNWU