Salvador Alvarado

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
62e Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 06-08-2017 1
38e Draai van de Kaai Jeugd Cat. 7 31-07-2017 2
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 39
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 4
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 33
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 9
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 3
de Jumbo Ronde van Papendrecht Nieuwelingen 03-06-2017 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 28-05-2017 2
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 24-05-2017 9
Wielerweekend Omloop der Kempen Nieuwelingen 20-05-2017 3
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 6
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 20
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 42
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Nieuwelingen 02-04-2017 5
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 7
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 21-01-2017 5
KNWU NK veldrijden 2017 Nieuwelingen 07-01-2017 8
Veldrit Norg Nieuwelingen 26-12-2016 4
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 18-12-2016 2
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuwelingen 11-12-2016 16
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Nieuwelingen 04-12-2016 7
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 03-12-2016 1
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 3
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuwelingen 19-11-2016 12
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-11-2016 4
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuwelingen 05-11-2016 1
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 3
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 22-10-2016 1
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 02-10-2016 8
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 4
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 7 01-07-2016 1
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 7 19-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-06-2016 9
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 28-05-2016 1
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 7 22-05-2016 1
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 21-05-2016 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 15-05-2016 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 08-05-2016 1
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 07-05-2016 2
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2016 2
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 24-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2016 2
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 17-04-2016 12
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 09-04-2016 2
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 02-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 2
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 16-01-2016 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 7 02-01-2016 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2015 1
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2015 1
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 7 20-12-2015 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 12-12-2015 1
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2015 1
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 7 05-12-2015 1
Pietencross Jeugd Cat. 7 29-11-2015 1
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 15-11-2015 5
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 7 14-11-2015 1
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 08-11-2015 1
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2015 4
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 01-11-2015 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 25-10-2015 1
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 7 24-10-2015 1
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 3
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-09-2015 5
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 23-08-2015 2
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 6 16-08-2015 1
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 05-07-2015 1
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 1
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 13-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 7
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 6 30-05-2015 2
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 23-05-2015 1
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 16-05-2015 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 14-05-2015 3
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 3
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 09-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 1
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 6 19-04-2015 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 5
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 6
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 3
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 20
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-01-2015 3
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 2
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 6 04-01-2015 1
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 03-01-2015 1
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2014 6
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 20-12-2014 7
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 07-12-2014 2
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-11-2014 1
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 1
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 08-11-2014 1
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 02-11-2014 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 26-10-2014 3
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 6
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 19-10-2014 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 12-10-2014 1
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 5 31-08-2014 1
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 5 17-08-2014 3
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 06-07-2014 6
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 2
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 29-05-2014 2
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 24-05-2014 1
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 5 18-05-2014 2
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 17-05-2014 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 2
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 5
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 5 27-04-2014 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 21-04-2014 1
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 20-04-2014 5
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 1
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 06-04-2014 3
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 1
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 5
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 29-03-2014 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 23-03-2014 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-03-2014 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 1
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 28-12-2013 6
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 5
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 5 21-12-2013 3
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 15-12-2013 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 08-12-2013 9
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 01-12-2013 4
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 3
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 1
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 4
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 6
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 20-10-2013 5
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 6
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 13-10-2013 9
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 3
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 1
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 1
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 13-07-2013 1
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 07-07-2013 2
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 30-06-2013 1
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 29-06-2013 3
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 6
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 2
Klimomnium Jeugd Cat. 4 02-06-2013 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 2
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 1
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 4
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 5
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 3
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 21-04-2013 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-04-2013 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 1
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 31-03-2013 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 30-03-2013 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 3
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 4 26-01-2013 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 20-01-2013 5
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 4 06-01-2013 1
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 05-01-2013 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2012 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 23-12-2012 1
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 4 22-12-2012 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 15-12-2012 6
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 08-12-2012 1
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2012 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 01-12-2012 1
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 4 24-11-2012 1
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 18-11-2012 1
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 17-11-2012 2
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 10-11-2012 1
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 4 28-10-2012 1
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 4 21-10-2012 2
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 4 14-10-2012 3
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 13-10-2012 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2012 2
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 01-09-2012 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 18-08-2012 1
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 3 28-07-2012 1
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 15-07-2012 1
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 14-07-2012 1
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 01-07-2012 1
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 17-06-2012 1
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 16-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 03-06-2012 1
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 02-06-2012 1
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 3 28-05-2012 5
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 3 27-05-2012 1
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 19-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 1
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 13-05-2012 1
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2012 2
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2012 2
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 05-05-2012 1
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 3 30-04-2012 1
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2012 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 1
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2012 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 14-04-2012 1
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 3 09-04-2012 4
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 08-04-2012 1
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 07-04-2012 1
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 01-04-2012 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-03-2012 3
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2012 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 21-01-2012 1
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 15-01-2012 1
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 3 14-01-2012 1
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 3 08-01-2012 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2011 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 17-12-2011 1
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 11-12-2011 3
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 10-12-2011 1
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2011 1
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 03-12-2011 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 27-11-2011 3
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 26-11-2011 1
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 20-11-2011 2
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-11-2011 2
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 12-11-2011 4
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 06-11-2011 2
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2011 1
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 30-10-2011 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 23-10-2011 3
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 3 22-10-2011 3
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 15-10-2011 5
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 25-09-2011 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 17-09-2011 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 1
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 6
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2011 2
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 03-09-2011 2
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 28-08-2011 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2011 2
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 2 21-08-2011 2
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 2 17-07-2011 2
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 16-07-2011 1
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2011 2
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 09-07-2011 3
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 03-07-2011 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 26-06-2011 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 25-06-2011 1
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 19-06-2011 1
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2011 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 12-06-2011 11
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 05-06-2011 2
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 04-06-2011 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 02-06-2011 2
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 29-05-2011 1
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 2 28-05-2011 3
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 2 22-05-2011 1
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 2 21-05-2011 2
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 15-05-2011 1
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 14-05-2011 1
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 08-05-2011 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 01-05-2011 1
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 30-04-2011 1
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2011 2
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 2 17-04-2011 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-04-2011 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 10-04-2011 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-04-2011 3
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 03-04-2011 1
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 02-04-2011 4
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 2 22-01-2011 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-01-2011 1
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2011 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 02-01-2011 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 29-12-2010 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 18-12-2010 2
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-12-2010 1
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 05-12-2010 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 04-12-2010 12
pietencross Jeugd Cat. 2 28-11-2010 1
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 27-11-2010 1
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 2 21-11-2010 1
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 14-11-2010 2
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 2 07-11-2010 1
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 06-11-2010 2
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 31-10-2010 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2010 2
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 23-10-2010 5
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 2 16-10-2010 5
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 26-09-2010 1
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 19-09-2010 1
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2010 2
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 1 12-09-2010 2
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-09-2010 2
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 04-09-2010 2
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 29-08-2010 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 22-08-2010 1
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 17-07-2010 1
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 1 11-07-2010 1
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 04-07-2010 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 27-06-2010 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 26-06-2010 1
linie crossers Jeugd Cat. 1 20-06-2010 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2010 9
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-06-2010 1
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 02-06-2010 1
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 1
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 29-05-2010 20
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 1 23-05-2010 2
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 1 16-05-2010 1
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 2
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 1 08-05-2010 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 02-05-2010 1
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2010 1
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2010 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 24-04-2010 1
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 18-04-2010 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 11-04-2010 1
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 10-04-2010 2
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-04-2010 1
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 04-04-2010 1
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 03-04-2010 2
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 1 28-03-2010 14
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 24-03-2010 1
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 20-03-2010 1
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 27-09-2009 10
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 6
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2009 4
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2009 4
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 4
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 30-08-2009 6