Sten Verzijl

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
38e Draai van de Kaai Jeugd Cat. 7 31-07-2017 3
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Nieuwelingen 27-07-2017 4
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 7
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 2
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 1
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel Nieuwelingen 24-06-2017 9
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 33
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 6
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 49
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 24-05-2017 1
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 10
47e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 20-05-2017 1
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 3
Afwachtingwedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 13-05-2017 1
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 23
14e jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 06-05-2017 1
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 21
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 13
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 10
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 5
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 4
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 19-03-2017 11
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuwelingen 29-01-2017 5
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Nieuwelingen 15-01-2017 11
Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 08-01-2017 6
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Nieuwelingen 10-12-2016 5
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 7
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 3
Ronde van de Uithof Nieuwelingen 25-09-2016 8
12 e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 24-09-2016 12
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 5
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniën/ENERGYSTOCK Nieuwelingen 03-09-2016 30
Excelsiors Wielerdag Nieuwelingen 28-08-2016 12
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 27-08-2016 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 10-07-2016 22
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Nieuwelingen 01-07-2016 6
34e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2016 10
NK Tijdrijden Nieuwelingen 22-06-2016 32
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 98
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 29-05-2016 13
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuwelingen 28-05-2016 45
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 33
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 21-05-2016 5
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Nieuwelingen 18-05-2016 4
District Kampioenschap Zuid Holland Nieuwelingen 16-05-2016 5
53e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2016 33
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 08-05-2016 20
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Nieuwelingen 07-05-2016 30
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 01-05-2016 11
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 57
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 12
Eurobottle Zuiderzeeronde Nieuwelingen 09-04-2016 43
Wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 03-04-2016 7
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 32
68e Ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 19-03-2016 9
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 52
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Nieuwelingen 17-01-2016 15
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT Nieuwelingen 03-01-2016 15
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 5
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 8
Officieus open NK derny nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-11-2015 4
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 27-09-2015 7
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd cat. 7 19-09-2015 2
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 30-08-2015 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 29-08-2015 2
58ste Internationale Tour de Junior 2015 Jeugd Cat. 7 25-07-2015 11
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 08-07-2015 6
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 05-07-2015 17
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 21-06-2015 8
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 20-06-2015 8
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 14-06-2015 6
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 13-06-2015 15
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 71
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 7 31-05-2015 5
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 7 30-05-2015 15
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 24-05-2015 15
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 23-05-2015 3
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 7 16-05-2015 7
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 14-05-2015 5
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 7 10-05-2015 5
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 7 09-05-2015 22
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2015 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 02-05-2015 4
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2015 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 25-04-2015 9
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 19-04-2015 5
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 12-04-2015 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 06-04-2015 8
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 04-04-2015 10
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 29-03-2015 9
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 28-03-2015 8
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 21-03-2015 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 08-03-2015 8
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 08-11-2014 11
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 28-09-2014 8
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 6 20-09-2014 7
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 07-09-2014 11
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 8
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 31-08-2014 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 30-08-2014 5
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 13-07-2014 11
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 09-07-2014 7
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 18
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 05-07-2014 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 29-06-2014 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-06-2014 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 3
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 9
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 15-06-2014 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 13
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 6 01-06-2014 7
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 31-05-2014 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 25-05-2014 10
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 24-05-2014 2
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 6 18-05-2014 12
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 17-05-2014 4
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 11-05-2014 9
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 10-05-2014 13
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 10
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 03-05-2014 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 27-04-2014 19
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2014 8
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 20-04-2014 3
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 17
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2014 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 06-04-2014 19
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 15
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 13
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 19
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 29-12-2013 14
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 28-12-2013 16
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 6 21-12-2013 22
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 07-12-2013 13
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2013 13
NK Omnium Diverse Licentiecategorieen 09-11-2013 22
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 27-10-2013 27
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-10-2013 20
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 6 13-10-2013 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2013 4
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 5 28-09-2013 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 21-09-2013 5
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 5 15-09-2013 5
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 12
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 08-09-2013 9
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 3
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 01-09-2013 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 9
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 7
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 13
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 07-07-2013 10
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 18
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 5 30-06-2013 3
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 29-06-2013 9
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 23-06-2013 11
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 22-06-2013 3
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 7
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 5 09-06-2013 1
Klimomnium Jeugd Cat. 5 02-06-2013 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 01-06-2013 11
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-05-2013 14
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 25-05-2013 14
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 9
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 19-05-2013 14
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 12-05-2013 8
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 9
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-05-2013 21
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 14
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 20
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2013 11
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 5 20-04-2013 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 14-04-2013 22
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 21
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 07-04-2013 23
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-04-2013 13
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 31-03-2013 13
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 16-03-2013 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 10-03-2013 10
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 21
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 16
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2012 15
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 5 22-12-2012 18
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 15-12-2012 10
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 08-12-2012 14
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 18
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 5 24-11-2012 15
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 17-11-2012 15
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 10-11-2012 18
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2012 12
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 13
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 5 14-10-2012 14
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2012 14
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 4 16-09-2012 3
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 15-09-2012 8
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 13
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2012 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 21
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 7
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 19-08-2012 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 20
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 4 14-07-2012 10
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 01-07-2012 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 24-06-2012 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 23-06-2012 11
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 19
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 7
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 23
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-06-2012 29
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 4 28-05-2012 10
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 17
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 18
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 17
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2012 23
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 13
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 20
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 34
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 29
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2012 11
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 22
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 17
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 13
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 17-09-2011 14
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 16
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 23
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 17
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2011 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 19
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 09-07-2011 9
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 03-07-2011 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2011 12
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 16
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 05-06-2011 16
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 29-05-2011 19
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 22-05-2011 14