Uitslag

2-Daagse Omloop v.d. Schermer Dames / Rabobank - KNWU Beloften competitie Omloop v.d. Schermer / Nationale tijdrit competitie de Schermer / Ploegentijdrit

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen Eind

Positie Naam Rugnummer Tijd
1 Vera Koedooder 105 4:22:41.000
2 Amy Cure 40 4:23:01.000
3 Grace Sulzberger 37 4:23:01.000
4 Natalie van Gogh 29 4:23:03.000
5 Ashlee Ankudinoff 39 4:23:30.000
6 Nina Kessler 111 4:23:31.000
7 Moniek Tenniglo 71 4:24:07.000
8 Rebecca Wiasak 42 4:24:23.000
9 Taryn Heather 38 4:24:27.000
10 Daniëlle Bekkering 101 4:24:48.000
11 Bianca van den Hoek 2 4:25:03.000
12 Rixt Meijer 47 4:25:06.000
13 Winanda Spoor 69 4:25:30.000
14 Marissa Otten 107 4:25:43.000
15 Georgia Baker 104 4:25:45.000
16 Kirsten Peetoom 70 4:25:45.000
17 Esra Tromp 110 4:25:52.000
18 Aafke Eshuis 1 4:25:54.000
19 Ingeborg Kreuze 43 4:25:56.000
20 Jessica Mundy 103 4:25:58.000
21 Henriette Woering 33 4:26:05.000
22 Ashleigh Neave 86 4:26:18.000
23 Ashlynn van Baarle 75 4:26:23.000
24 Jermaine Post 7 4:26:26.000
25 Melanie Woering 32 4:26:26.000
26 Janine van der Meer 98 4:26:26.000
27 Karen Elzing 97 4:26:35.000
28 Hannah Welter 10 4:26:52.000
29 Joukje Braam 36 4:26:55.000
30 Ines Klok 35 4:27:02.000
31 Riejanne Markus 9 4:27:06.000
32 Jade van der Molen 87 4:27:12.000
33 Corrinne Smit 21 4:27:24.000
34 Miriam Lassche 46 4:27:25.000
35 Janneke Ensing 56 4:27:57.000
36 Chloe McConville 41 4:28:51.000
37 Mascha Pijnenborg 100 4:28:56.000
38 Lauren Arnouts 76 4:28:56.000
39 Roos Hoogeboom 112 4:29:17.000
40 Anne Kuilboer 14 4:29:30.000
41 Aagtje Dijkman 45 4:29:36.000
42 Inge Klep 4 4:29:40.000
43 Channah Brandsema 120 4:29:49.000
44 Rebecca Talen 109 4:29:51.000
45 Claudia Koster 3 4:29:52.000
46 Silke van de Craats 68 4:29:57.000
47 Mariël Borgerink 44 4:30:13.000
48 Mirthe Wagenaar 99 4:30:13.000
49 Britt Teunissen 93 4:30:15.000
50 Judith Bloem 73 4:30:21.000
51 Renee Welling 17 4:30:29.000
52 Kim Banga 91 4:30:30.000
53 Kimberly van den Berg 67 4:30:32.000
54 Danielle Meijering 58 4:30:54.000
55 Sofie van Horik 124 4:31:33.000
56 Simone de Vries 55 4:31:38.000
57 Mascha Mulder 78 4:31:52.000
58 Carleen Baas 95 4:31:52.000
59 Margriet Engelsma 63 4:32:25.000
60 Charlotte Peeters 30 4:32:28.000
61 Paula Mol 88 4:32:44.000
62 Veerle Goossens 77 4:33:26.000
63 Jitske Kuiper 20 4:33:58.000
DNF Lisette Landsman 16
DNF Jessica Smits 79
DNF Trude Weijers 15
DNF Chris van den Bergh 72
DNF Maartje de Boer 13
DNF Annet Pit 64
DNF Lisanne Soemanta 8
DNF Astrid Schuitema 62
DNF Mathilde Matthijsse 128
DNF Ivana Tiessens 61
DNF Harriet Koorn 127
DNF Trieneke Fokkens 57
DNF Sione Jongstra 125
DNF Linda de Croon 48
DNF Susan Hartog 123
DNF Marjolein Claessen 34
DNF Marion Gerssen 122
DNF Birgitta Roos 28
DNF Larissa Drysdale 121
DNF Chantal Verstraten 27
DNF Maud Kaptheijns 92
DNF Amanda Bongaards 26
DNF Talisa van der Fluit 85
DNF Kirsten Coppens 25
DNF Femke Kuipers 84
DNF Fabienne Al 23
DNF Dionne Noordhof 83
DNF Lisanne Al 22
DNF Gina Hofland 82
DNF Danielle de Jong 19
DNF Nynke Lof 81
DNF Marleen de Kroon 18
DNF Melissa van Neck 80