Uitslagen

NK Baan

Wedstrijden

28-12-2010
14:00

Junioren

ind. achtervolging, II
Uitslag
  1. Ivar Slik
  2. Joost van der Burg
  3. Martijn Tusveld
28-12-2010
15:00

Elite/Beloften

ind. achtervolging, II
Uitslag
  1. Tim Veldt
  2. Levi Heimans
  3. Roy Pieters
28-12-2010
16:30

Junioren

keirin, II
Uitslag
  1. Dennis Looij
  2. Thijs Leygraaff
  3. Rochéz Harbers
28-12-2010
16:45

Elite/Beloften

keirin, II
Uitslag
  1. Roy van den Berg
  2. Patrick Bos
  3. Hylke van Grieken
28-12-2010
17:00

Elite-Vrouwen

puntenkoers, II
28-12-2010
18:30

Junior-Vrouwen

500m tijdrit, II
Uitslag
  1. Ashlynn van Baarle
  2. Daisy Rodenburg
  3. Silvie Haakman
28-12-2010
19:20

Elite-Vrouwen

500m tijdrit, II
Uitslag
  1. Willy Kanis
  2. Yvonne Hijgenaar
  3. Laura van der Kamp
28-12-2010
20:10

Junior-Vrouwen

puntenkoers, II
29-12-2010
12:30

Junior-Vrouwen

sprint, II
Uitslag
  1. Kelly Markus
  2. Silvie Haakman
  3. Danielle de Jong
29-12-2010
12:40

Elite-Vrouwen

sprint, II
Uitslag
  1. Willy Kanis
  2. Yvonne Hijgenaar
  3. Lieke Klaus
29-12-2010
12:50

Junioren

scratch, II
Uitslag
  1. Ivar Slik
  2. Kevin Ossendrijver
  3. Taco van der Hoorn
29-12-2010
13:20

Elite/Beloften

scratch, II
Uitslag
  1. Peter Schep
  2. Wim Stroetinga
  3. Barry Markus
29-12-2010
14:20

Junior-Vrouwen

ind. achtervolging, II
Uitslag
  1. Ashlynn van Baarle
  2. Silvie Haakman
  3. Kelly Markus
29-12-2010
15:10

Elite-Vrouwen

ind. achtervolging, II
Uitslag
  1. Ellen van Dijk
  2. Kirsten Wild
  3. Vera Koedooder
29-12-2010
15:50

Tandems

Criterium, II
Uitslag
  1. Richard Bonhof
  2. Timo Fransen
  3. Joleen Hakker
29-12-2010
16:05

Junioren

1km tijdrit, II
Uitslag
  1. Jan Willem Welter
  2. Joost van der Burg
  3. Ricardo van Dongen
29-12-2010
18:10

Tandems

Criterium, II
29-12-2010
18:45

Elite/Beloften

1km tijdrit, II
Uitslag
  1. Tim Veldt
  2. Hugo Haak
  3. Yondi Schmidt
30-12-2010
12:15

Junioren

sprint, II
Uitslag
  1. Dennis Looij
  2. Rochéz Harbers
  3. Jan Willem Welter
30-12-2010
12:55

Elite-Vrouwen

scratch, II
Uitslag
  1. Winanda Spoor
  2. Roxane Knetemann
  3. Ellen van Dijk
30-12-2010
13:40

Elite/Beloften

sprint, II
30-12-2010
13:55

Junior-Vrouwen

keirin, II
30-12-2010
14:15

Elite-Vrouwen

keirin, II
Uitslag
  1. Willy Kanis
  2. Yvonne Hijgenaar
  3. Nina Kessler
30-12-2010
14:45

Junioren

puntenkoers, II
30-12-2010
15:15

Elite/Beloften

puntenkoers, II
30-12-2010
16:15

CP-renners

Criterium, II
30-12-2010
18:10

CP-renners

Criterium, II
30-12-2010
19:30

Junior-Vrouwen

scratch, II

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.