Uitslagen

Nederlandse Baankampioenschappen

Wedstrijden

27-12-2013
00:00

Cycling

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Alyda Norbruis
  2. Arnoud Nijhuis
  3. Sven Boekhoven
27-12-2013
00:00

Junior-Vrouwen

500m tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Kyra Lamberink
  2. Maria Apolonia van 't Geloof
  3. Tessa Dijksman
27-12-2013
00:00

Elite-Mannen/Beloften

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Matthijs Büchli
  2. Hugo Haak
  3. Jeffrey Hoogland
27-12-2013
00:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Kirsten Wild
  2. Amy Pieters
  3. Judith Bloem
27-12-2013
00:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

500m tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Elis Ligtlee
  2. Shanne Braspennincx
  3. Yesna Rijkhoff
27-12-2013
00:00

Junioren

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Igor Hollemans
  2. Camiel Lok
  3. Sam Ligtlee
27-12-2013
00:00

Junioren

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Thom Martens
  2. Mitchell Cornelisse
  3. Jurriaan Vos
27-12-2013
00:00

Elite-Mannen/Beloften

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Jenning Huizenga
  2. Dion Beukeboom
  3. Didier Caspers
27-12-2013
00:00

Junior-Vrouwen

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Bianca Lust
  2. Tessa Dijksman
  3. Eline Hoppezak
27-12-2013
00:00

Nieuweling-Meisjes

500m tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Hetty van de Wouw
  2. Steffie van der Peet
  3. Phaedra Krol
27-12-2013
00:00

Nieuwelingen

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Bas Ottevanger
  2. Martijn Knoppert
  3. Daan Zebel
27-12-2013
00:00

Nieuwelingen

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Vincent Hoppezak
  2. Ramon van Bokhoven
  3. Danilo Wattez
27-12-2013
00:00

Nieuweling-Meisjes

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Amber van der Hulst
  2. Phaedra Krol
  3. Maaike Boogaard
27-12-2013
00:00

Cycling

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Alyda Norbruis
  2. Arnoud Nijhuis
  3. Sven Boekhoven
28-12-2013
00:00

Nieuweling-Meisjes

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Maaike Boogaard
  2. Merel Hofman
  3. Marit Raaijmakers
28-12-2013
00:00

Nieuweling-Meisjes

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Hetty van de Wouw
  2. Steffie van der Peet
  3. Mylene de Zoete
28-12-2013
00:00

Junior-Vrouwen

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Kyra Lamberink
  2. Maria Apolonia van 't Geloof
  3. Anne Huinen
28-12-2013
00:00

Junior-Vrouwen

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Bianca Lust
  2. Anne Huinen
  3. Michelle de Graaf
28-12-2013
00:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Elis Ligtlee
  2. Yesna Rijkhoff
  3. Shanne Braspennincx
28-12-2013
00:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Kirsten Wild
  2. Amy Pieters
  3. Winanda Spoor
28-12-2013
00:00

Tandems

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Rinne Oost
  2. Tristan Bangma
  3. Larissa Klaassen
28-12-2013
00:00

Tandems

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Anouk van Bommel
  2. Tristan Bangma
  3. Alfred Stelleman
28-12-2013
00:00

Elite-Mannen/Beloften

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Yoeri Havik
  2. Nick Stöpler
  3. Roy Eefting
28-12-2013
00:00

Nieuwelingen

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Vincent Hoppezak
  2. Mel van der Veekens
  3. Danilo Wattez
28-12-2013
00:00

Junioren

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Arjan Arentsen
  2. Camiel Lok
  3. Julian Spierings
29-12-2013
00:00

Nieuweling-Meisjes

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Amber van der Hulst
  2. Steffie van der Peet
  3. Merel Hofman
29-12-2013
00:00

Tandems

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Anouk van Bommel
  2. Tristan Bangma
  3. Rinne Oost
29-12-2013
00:00

Nieuwelingen

500m tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Daan Zebel
  2. Jorn Volkers
  3. Danilo Wattez
29-12-2013
00:00

Nieuwelingen

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Mel van der Veekens
  2. Bas Ottevanger
  3. Martijn Knoppert
29-12-2013
00:00

Junior-Vrouwen

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Kyra Lamberink
  2. Michelle de Graaf
  3. Bianca Lust
29-12-2013
00:00

Junioren

1km tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Sam Ligtlee
  2. Igor Hollemans
  3. Camiel Lok
29-12-2013
00:00

Junioren

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Mitchell Cornelisse
  2. Marten Kooistra
  3. Yannick Detant
29-12-2013
00:00

Elite-Mannen/Beloften

1km tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Hugo Haak
  2. Jeffrey Hoogland
  3. Matthijs Büchli
29-12-2013
00:00

Elite-Mannen/Beloften

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Raymond Kreder
  2. Wim Stroetinga
  3. Barry Markus
29-12-2013
00:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Shanne Braspennincx
  2. Elis Ligtlee
  3. Melanie Klement
30-12-2013
00:00

Junior-Vrouwen

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Maria Apolonia van 't Geloof
  2. Michelle de Graaf
  3. Tessa Dijksman
30-12-2013
00:00

Junioren

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Sam Ligtlee
  2. Igor Hollemans
  3. Camiel Lok
30-12-2013
00:00

Elite-Mannen/Beloften

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Hugo Haak
  2. Jeffrey Hoogland
  3. Matthijs Büchli
30-12-2013
00:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Junior-Vrouwen

koppelkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Kelly Markus
  2. Amy Pieters
  3. Kirsten Wild
30-12-2013
00:00

Junioren

koppelkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Mitchell Cornelisse
  2. Arjan Arentsen
  3. Gino Luca Vierhouten
30-12-2013
00:00

Elite-Mannen/Beloften

koppelkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Jens Mouris
  2. Wim Stroetinga
  3. Melvin van Zijl
30-12-2013
00:00

Nieuweling-Meisjes

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Marit Raaijmakers
  2. Amber van der Hulst
  3. Merel Hofman
30-12-2013
00:00

Nieuwelingen

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Danilo Wattez
  2. Jorn Volkers
  3. Niels Griemink
30-12-2013
00:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Kirsten Wild
  2. Amy Pieters
  3. Roxane Knetemann

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.