Uitslagen

NK Baanwielrennen

Wedstrijden

27-12-2014
13:00

Nieuweling-Meisjes

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Steffie van der Peet
  2. Zarah de Haan
  3. Isabel Tambach
27-12-2014
13:30

Nieuwelingen

500m tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Vincent Hoppezak
  2. Ruben Buitendijk
  3. Leco Hendriks
27-12-2014
13:45

Junior-Vrouwen

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Tessa Dijksman
  2. Michelle de Graaf
  3. Maaike Boogaard
27-12-2014
14:30

Elite-Mannen/Beloften

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Dion Beukeboom
  2. Nick Stöpler
  3. Roy Pieters
27-12-2014
14:30

Junioren

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Sam Ligtlee
  2. Tristan Broer
  3. Jorn Volkers
27-12-2014
15:30

Cycling

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Alyda Norbruis
  2. Arnoud Nijhuis
  3. Daniel Abraham Gebru
27-12-2014
16:00

Elite-Mannen/Beloften

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Didier Caspers
  2. Melvin van Zijl
  3. Tim Veldt
27-12-2014
17:00

Junioren

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Daan van Sintmaartensdijk
  2. Marten Kooistra
  3. Sven Burger
27-12-2014
17:45

Tandems

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Vincent ter Schure
  2. Timo Fransen
  3. Patrick Bos
27-12-2014
19:00

Junior-Vrouwen

500m tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Hetty van de Wouw
  2. Tessa Dijksman
  3. Michelle de Graaf
27-12-2014
19:00

Nieuweling-Meisjes

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Marit Raaijmakers
  2. Kirstie van Haaften
  3. Phaedra Krol
27-12-2014
20:00

Nieuwelingen

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Vincent Hoppezak
  2. Maikel Zijlaard
  3. Leon Buijs
27-12-2014
21:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Junior-Vrouwen

koppelkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Amy Pieters
  2. Kelly Markus
  3. Nina Kessler
27-12-2014
21:30

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

500m tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Elis Ligtlee
  2. Shanne Braspennincx
  3. Yesna Rijkhoff
28-12-2014
13:00

Nieuwelingen

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Mark Bakker
  2. Lennart Reijtenbagh
  3. Jesper Oost
28-12-2014
13:30

Nieuweling-Meisjes

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Steffie van der Peet
  2. Amber van der Hulst
  3. Mylene de Zoete
28-12-2014
13:45

Junioren

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Bas Ottevanger
  2. Nils Eekhoff
  3. Rens Tulner
28-12-2014
14:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Kirsten Wild
  2. Amy Pieters
  3. Winanda Spoor
28-12-2014
15:00

Nieuweling-Meisjes

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Kirstie van Haaften
  2. Phaedra Krol
  3. Marit Raaijmakers
28-12-2014
15:15

Cycling

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Alyda Norbruis
  2. Arnoud Nijhuis
  3. Sygrid Groustra
28-12-2014
16:00

Elite-Mannen/Beloften

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Michael Vingerling
  2. Dion Beukeboom
  3. Wesley Kreder
28-12-2014
17:30

Tandems

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Teun Mulder
  2. Tristan Bangma
  3. Haliegh Dolman
28-12-2014
19:30

Nieuwelingen

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Maikel Zijlaard
  2. Vincent Hoppezak
  3. Daan Hoole
28-12-2014
19:30

Junioren

1km tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Sam Ligtlee
  2. Bas Ottevanger
  3. Marten Kooistra
28-12-2014
20:15

Junioren

koppelkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Mel van der Veekens
  2. Yentl Ruijmgaard
  3. Jelle Nieuwpoort
28-12-2014
21:00

Junior-Vrouwen

puntenkoers, Nationaal
28-12-2014
21:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Kirsten Wild
  2. Amy Pieters
  3. Nina Kessler
29-12-2014
13:00

Tandems

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Teun Mulder
  2. Tristan Bangma
  3. Patrick Bos
29-12-2014
13:00

Junioren

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Sam Ligtlee
  2. Tristan Broer
  3. Julian Bakker
29-12-2014
13:30

Nieuwelingen

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Ruben Buitendijk
  2. Leon Buijs
  3. Freek van Rossem
29-12-2014
14:00

Junioren

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Bas Ottevanger
  2. Marten Kooistra
  3. Mel van der Veekens
29-12-2014
15:00

Nieuwelingen

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Vincent Hoppezak
  2. Daan Hoole
  3. Bob Markus
29-12-2014
16:00

Nieuweling-Meisjes

500m tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Steffie van der Peet
  2. Mylene de Zoete
  3. Marit Cent
29-12-2014
16:30

Nieuweling-Meisjes

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Mylene de Zoete
  2. Amber van der Hulst
  3. Steffie van der Peet
29-12-2014
18:45

Elite-Mannen/Beloften

1km tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Jeffrey Hoogland
  2. Hugo Haak
  3. Matthijs Büchli
29-12-2014
19:00

Junior-Vrouwen

scratch, Nationaal
29-12-2014
19:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Winanda Spoor
  2. Kirsten Wild
  3. Kelly Markus
29-12-2014
20:30

Elite-Mannen/Beloften

koppelkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Dylan van Baarle
  2. Yoeri Havik
  3. Raymond Kreder

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.