Uitslagen

NK Baan Duur/Sprint

Wedstrijden

28-12-2015
10:00

Junior-Vrouwen

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Hetty van de Wouw
  2. Steffie van der Peet
  3. Janne Tiktak
28-12-2015
10:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Laurine van Riessen
  2. Elis Ligtlee
  3. Haliegh Dolman
28-12-2015
10:05

Elite-Mannen/Beloften

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Matthijs Büchli
  2. Hugo Haak
  3. Jeffrey Hoogland
28-12-2015
10:10

Junioren

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Tristan Broer
  2. Justin Kimmann
  3. Julian Bakker
28-12-2015
10:25

Elite-Mannen/Beloften

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Wim Stroetinga
  2. Jenning Huizenga
  3. Roy Pieters
28-12-2015
18:15

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Amy Pieters
  2. Kirsten Wild
  3. Kelly Markus
28-12-2015
19:00

Junioren

Geannuleerd: organisatorische redenen
28-12-2015
19:40

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

500m tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Laurine van Riessen
  2. Elis Ligtlee
  3. Kyra Lamberink
28-12-2015
19:55

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Vera Koedooder
  2. Roxane Knetemann
  3. Amy Pieters
28-12-2015
20:35

Elite-Mannen/Beloften

1km tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Theo Bos
  2. Jeffrey Hoogland
  3. Roy Eefting
29-12-2015
10:00

Junior-Vrouwen

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Hetty van de Wouw
  2. Steffie van der Peet
  3. Mirthe Lamberink
29-12-2015
10:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Laurine van Riessen
  2. Elis Ligtlee
  3. Haliegh Dolman
29-12-2015
10:15

Elite-Mannen/Beloften

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Theo Bos
  2. Roy van den Berg
  3. Matthijs Büchli
29-12-2015
10:30

Junioren

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Bas Ottevanger
  2. Vincent Hoppezak
  3. Maikel Zijlaard
29-12-2015
11:50

Junioren

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Yentl Ruijmgaard
  2. Daan Hoole
  3. Bas Ottevanger
29-12-2015
12:50

Junioren

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Tristan Broer
  2. Ramon van Bokhoven
  3. Leon Buijs
29-12-2015
13:00

Junior-Vrouwen

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Marit Raaijmakers
  2. Mylene de Zoete
  3. Amber van der Hulst
29-12-2015
13:20

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Kirsten Wild
  2. Amy Pieters
  3. Judith Bloem
29-12-2015
20:15

Junioren

1km tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Bas Ottevanger
  2. Rens Tulner
  3. Daan van Sintmaartensdijk
29-12-2015
20:35

Elite-Mannen/Beloften

koppelkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Dylan van Baarle
  2. Yoeri Havik
  3. Jesper Asselman

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.