Uitslagen

KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint

Wedstrijden

16-12-2016
13:00

Elite-Mannen/Beloften

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Dion Beukeboom
  2. Milan Broer
  3. Rens Tulner
16-12-2016
13:45

Junioren

1km tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Vincent Hoppezak
  2. Joël Zuidema
  3. Mark Bakker
16-12-2016
14:05

Elite-Mannen/Beloften

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Jeffrey Hoogland
  2. Harrie Lavreysen
  3. Hugo Haak
16-12-2016
14:20

Elite-Mannen/Beloften

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Melvin van Zijl
  2. Milan Broer
  3. Patrick Bos
16-12-2016
15:20

Junioren

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Daan Hoole
  2. Philip Heijnen
  3. Maikel Zijlaard
16-12-2016
19:30

Nieuweling-Meisjes

keirin, Nationaal
16-12-2016
19:30

Junior-Vrouwen

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Steffie van der Peet
  2. Phaedra Krol
  3. Zarah de Haan
16-12-2016
19:40

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Hetty van de Wouw
  2. Kyra Lamberink
  3. Laurine van Riessen
16-12-2016
20:25

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Junior-Vrouwen

koppelkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Nina Kessler
  2. Kirsten Wild
  3. Kelly Markus
17-12-2016
12:00

Junior-Vrouwen

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Steffie van der Peet
  2. Lorena Wiebes
  3. Wietske Bloemhof
17-12-2016
12:00

Nieuweling-Meisjes

sprint, Nationaal
17-12-2016
12:10

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Laurine van Riessen
  2. Shanne Braspennincx
  3. Hetty van de Wouw
17-12-2016
12:30

Elite-Mannen/Beloften

1km tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Carlo Cesar
  2. Sam Ligtlee
  3. Stephan Habets
17-12-2016
13:20

Junior-Vrouwen

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Mylene de Zoete
  2. Phaedra Krol
  3. Marit Raaijmakers
17-12-2016
13:40

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Kirsten Wild
  2. Maria Apolonia van 't Geloof
  3. Michelle de Graaf
17-12-2016
14:30

Elite-Mannen/Beloften

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Michel Kreder
  2. Patrick Bos
  3. Melvin van Zijl
17-12-2016
15:20

Nieuwelingen

keirin, Nationaal
17-12-2016
15:20

Junioren

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Mark Bakker
  2. Lennart Reijtenbagh
  3. Jesse de Rooij
17-12-2016
18:10

Junioren

Geannuleerd: te weinig animo
17-12-2016
19:35

Junior-Vrouwen

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Amber van der Hulst
  2. Bente van Teeseling
  3. Marit Raaijmakers
17-12-2016
20:10

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Kirsten Wild
  2. Vera Koedooder
  3. Judith Bloem
18-12-2016
10:00

Junioren

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Daan Hoole
  2. Maikel Zijlaard
  3. Yanne Dorenbos
18-12-2016
10:35

Nieuwelingen

sprint, Nationaal
18-12-2016
10:35

Junioren

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Mark Bakker
  2. Lennart Reijtenbagh
  3. Leon Buijs
18-12-2016
10:50

Junior-Vrouwen

500m tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Steffie van der Peet
  2. Wietske Bloemhof
  3. Lorena Wiebes
18-12-2016
11:05

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

500m tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Kyra Lamberink
  2. Shanne Braspennincx
  3. Laurine van Riessen
18-12-2016
11:35

Elite-Mannen/Beloften

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Jeffrey Hoogland
  2. Hugo Haak
  3. Harrie Lavreysen
18-12-2016
11:45

Junioren

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Yanne Dorenbos
  2. Vincent Hoppezak
  3. Philip Heijnen
18-12-2016
14:10

Junior-Vrouwen

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Lorena Wiebes
  2. Phaedra Krol
  3. Amber van der Hulst
18-12-2016
14:25

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Kirsten Wild
  2. Maria Apolonia van 't Geloof
  3. Nina Kessler
18-12-2016
16:10

Elite-Mannen/Beloften

koppelkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Nick Stöpler
  2. Melvin van Zijl
  3. Michel Kreder

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.