Uitslagen

NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms)

Wedstrijden

27-12-2018
14:00

Nieuwelingen

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Mark Groeneveld
  2. Nick Schelvis
  3. Elmar Abma
27-12-2018
14:00

Elite-Mannen/Beloften

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Joost van der Burg
  2. Koen Bouwman
  3. Ryan Schilt
27-12-2018
14:00

Junior-Vrouwen

500m tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Kimberly Kalee
  2. Lonneke Geraerts
  3. Maike van der Duin
27-12-2018
14:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

500m tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Kyra Lamberink
  2. Laurine van Riessen
  3. Shanne Braspennincx
27-12-2018
14:00

Elite-Mannen/Beloften

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Matthijs Büchli
  2. Jeffrey Hoogland
  3. Harrie Lavreysen
27-12-2018
14:00

Nieuweling-Meisjes

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Yuli van der Molen
  2. Babette van der Wolf
  3. Joyce de Rijk
27-12-2018
14:00

Junioren

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Tijmen van Loon
  2. Gino Knies
  3. Lars Romijn
27-12-2018
14:00

Junioren

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Enzo Leijnse
  2. Joris Kroon
  3. Thomas Mijnsbergen
27-12-2018
18:30

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Kirsten Wild
  2. Amy Pieters
  3. Amber van der Hulst
27-12-2018
18:30

Junior-Vrouwen

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Juliet Eickhof
  2. Maike van der Duin
  3. Maud Rijnbeek
28-12-2018
14:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Amy Pieters
  2. Loes Adegeest
  3. Maria Apolonia van 't Geloof
28-12-2018
14:00

Junior-Vrouwen

ind. achtervolging, Nationaal
Uitslag
  1. Eline van Rooijen
  2. Daniek Hengeveld
  3. Maud Rijnbeek
28-12-2018
14:00

Elite-Mannen/Beloften

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Wim Stroetinga
  2. Jan Willem van Schip
  3. Roy Eefting
28-12-2018
14:00

Junior-Vrouwen

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Lonneke Geraerts
  2. Kimberly Kalee
  3. Nina Spapen
28-12-2018
14:00

Junioren

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Casper van Uden
  2. Steyn Lamberink
  3. Enzo Leijnse
28-12-2018
14:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

sprint, Nationaal
Uitslag
  1. Laurine van Riessen
  2. Kyra Lamberink
  3. Steffie van der Peet
29-12-2018
14:00

Junioren

1km tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Daan Kool
  2. Gino Knies
  3. Lars Romijn
29-12-2018
14:00

Elite-Mannen/Beloften

1km tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Roy van den Berg
  2. Sam Ligtlee
  3. Stephan Habets
29-12-2018
14:00

Elite-Mannen/Beloften

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Yoeri Havik
  2. Jan Willem van Schip
  3. Melvin van Zijl
29-12-2018
14:00

Junior-Vrouwen

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Daniek Hengeveld
  2. Lonneke Geraerts
  3. Carolien de Bruin
29-12-2018
14:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Laurine van Riessen
  2. Hetty van de Wouw
  3. Steffie van der Peet
29-12-2018
19:00

Junioren

puntenkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Casper van Uden
  2. Enzo Leijnse
  3. Serginho Wilshaus
29-12-2018
19:00

Junior-Vrouwen

koppelkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Maud Rijnbeek
  2. Daniek Hengeveld
  3. Juliet Eickhof
29-12-2018
19:00

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

koppelkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Amy Pieters
  2. Kirsten Wild
  3. Maria Apolonia van 't Geloof
30-12-2018
12:30

Junior-Vrouwen

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Maud Rijnbeek
  2. Lonneke Geraerts
  3. Juliet Eickhof
30-12-2018
12:30

Junioren

koppelkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Casper van Uden
  2. Enzo Leijnse
  3. Sam Meijdam
30-12-2018
12:30

Junioren

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Yorik Wever
  2. Tijmen van Loon
  3. Gino Knies
30-12-2018
12:30

Elite-Mannen/Beloften

koppelkoers, Nationaal
Uitslag
  1. Yoeri Havik
  2. Wim Stroetinga
  3. Cees Bol
30-12-2018
12:30

Elite-Mannen/Beloften

keirin, Nationaal
Uitslag
  1. Harrie Lavreysen
  2. Matthijs Büchli
  3. Roy van den Berg
30-12-2018
12:30

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

scratch, Nationaal
Uitslag
  1. Kirsten Wild
  2. Amy Pieters
  3. Lorena Wiebes