Uitslagen

NK Baan Elite-Mannen en Vrouwen, Junioren

Wedstrijden

28-12-2008
00:00

Mannen

Keirin, II
Uitslag
  1. Yondi Schmidt
  2. Teun Mulder
  3. Yorick Bos
28-12-2008
00:00

Junioren

Keirin, II
Uitslag
  1. Barry Markus
  2. Erick Tol
  3. Hugo Haak
28-12-2008
00:00

Junior-Vrouwen

500 meter tijdrit, II
Uitslag
  1. Amy Pieters
  2. Nathaly van Wesdonk
  3. Shanne Braspennincx
28-12-2008
00:00

Vrouwen

Scratch, II
Uitslag
  1. Kirsten Wild
  2. Ellen van Dijk
  3. Elise van Hage
28-12-2008
00:00

Vrouwen

500 meter tijdrit, II
Uitslag
  1. Willy Kanis
  2. Agnes Ronner
  3. Anneloes Stoelwinder
28-12-2008
00:00

Junioren

Puntenkoers, II
Uitslag
  1. Yoeri Havik
  2. Barry Markus
  3. Mark Heemskerk
28-12-2008
00:00

Junior-Vrouwen

Scratch, II
Uitslag
  1. Amy Pieters
  2. Rozanne Slik
  3. Lotte van Hoek
28-12-2008
00:00

Mannen

Puntenkoers, II
Uitslag
  1. Wim Stroetinga
  2. Peter Schep
  3. Jeff Vermeulen
29-12-2008
00:00

Junioren

1 km tijdrit, II
Uitslag
  1. Matthijs Büchli
  2. Barry Markus
  3. Erick Tol
29-12-2008
00:00

Mannen

1 km tijdrit, II
Uitslag
  1. Teun Mulder
  2. Yondi Schmidt
  3. Tim Veldt
29-12-2008
00:00

Junior-Vrouwen

Sprint, II
Uitslag
  1. Yesna Rijkhoff
  2. Ymke Stegink
  3. Rozanne Slik
29-12-2008
00:00

Vrouwen

Sprint, II
Uitslag
  1. Willy Kanis
  2. Agnes Ronner
  3. Lieke Klaus
29-12-2008
00:00

Mannen

Scratch, II
Uitslag
  1. Wim Stroetinga
  2. Raymond Kreder
  3. Tim Veldt
29-12-2008
00:00

Junioren

Scratch, II
Uitslag
  1. Didier Caspers
  2. Erick Tol
  3. Barry Markus
29-12-2008
00:00

Mannen

Achtervolging, II
Uitslag
  1. Wim Stroetinga
  2. Jens Mouris
  3. Levi Heimans
29-12-2008
00:00

Junioren

Achtervolging, II
Uitslag
  1. Wouter Haan
  2. Yoeri Havik
  3. Wilco Kelderman
30-12-2008
00:00

Junioren

Koppelkoers, II
30-12-2008
00:00

Vrouwen

Keirin, II
Uitslag
  1. Willy Kanis
  2. Nina Kessler
  3. Anneloes Stoelwinder
30-12-2008
00:00

Mannen

Koppelkoers, II
30-12-2008
00:00

Vrouwen

Puntenkoers, II
Uitslag
  1. Vera Koedooder
  2. Kirsten Wild
  3. Nina Kessler
30-12-2008
00:00

Junioren

Sprint, II
Uitslag
  1. Matthijs Büchli
  2. Hugo Haak
  3. Richard Lamens
30-12-2008
00:00

Mannen

Sprint, II
Uitslag
  1. Teun Mulder
  2. Yondi Schmidt
  3. Patrick Bos
30-12-2008
00:00

Junior-Vrouwen

Achtervolging, II
Uitslag
  1. Amy Pieters
  2. Winanda Spoor
  3. Lotte van Hoek
30-12-2008
00:00

Junior-Vrouwen

Keirin, II
Uitslag
  1. Amy Pieters
  2. Laura Meurs
  3. Laura van der Kamp
30-12-2008
00:00

Junior-Vrouwen

Puntenkoers, II
Uitslag
  1. Amy Pieters
  2. Winanda Spoor
  3. Natasja de Vroome
30-12-2008
00:00

Vrouwen

Achtervolging, II
Uitslag
  1. Ellen van Dijk
  2. Kirsten Wild
  3. Vera Koedooder

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.