Uitslagen

BMX TopCompetitie 5 - BMX Zoetermeer

Wedstrijden

11-10-2015
00:00

Cruiser Women 13+

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Tessa Geerling
  2. Annemarijne Möhlmann
  3. Anne Mokkink
11-10-2015
00:00

Boys 13 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Odin Verhoog
  2. Erik Peters
  3. Ralf van den Broek
11-10-2015
00:00

Boys 08 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Jesse de Veer
  2. Kyano van Vlimmeren
  3. Maddox van Deene
11-10-2015
00:00

Boys 16 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Rowin Heijnen
  2. brett jacobs
  3. elias verbinnen
11-10-2015
00:00

Girls 15 - 16 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Wietske Bloemhof
  2. yentl nijs
  3. Gerlinda Remmerts
11-10-2015
00:00

Cruisers 13 - 16 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Boaz van Dam
  2. Stef Hollander
  3. Jeroen Stam
11-10-2015
00:00

Boys 15 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Joey Nap
  2. Tino Popma
  3. pieter leroi
11-10-2015
00:00

Cruisers 35 - 44 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Dorus Brink
  2. Jeffrey Bignell
  3. Jeroen Neus
11-10-2015
00:00

Cruisers 17 - 34 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Joy van den Boom
  2. Ivo Sprengers
  3. Lars Volkers
11-10-2015
00:00

Sportklasse 17-24 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Stijn Nouwen
  2. Geert van der Velde
  3. Brent Levinga
11-10-2015
00:00

Boys 14 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Bart van Bemmelen
  2. Pieter van Lankveld
  3. Ryan Maracle
11-10-2015
00:00

Girls 13 - 14 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Indy Scheepers
  2. Femke Gerritse
  3. Mila Kool
11-10-2015
00:00

Boys 12 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Nick Onrust
  2. Wes van Leeuwen
  3. Sem Lourensen
11-10-2015
00:00

Sportklasse 25+

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Lars Volkers
  2. Jeffrey Bignell
  3. Bram Ruarus
11-10-2015
00:00

Girls 11 - 12 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Danique Nikkels
  2. kjelle poets
  3. Kim Richters
11-10-2015
00:00

Boys 11 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Bo Piepers
  2. Julian Bijsterbosch
  3. seppe laenen
11-10-2015
00:00

Boys 10 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Luuk Cadée
  2. Jason Noordam
  3. Finn Braakhekke
11-10-2015
00:00

Girls 09 - 10 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Lissi van Schijndel
  2. Kim van Laar
  3. Tatum Geurts
11-10-2015
00:00

Girls 08 jr en jonger

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Luna Louwerse
  2. Bo Makkink
  3. Bente Jochems
11-10-2015
00:00

Boys 07 jr en jonger

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Rowen Leenders
  2. Joppe Konijnenbelt
  3. Brad Jongkind
11-10-2015
00:00

Junior-Elite Women

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. elke vanhoof
  2. Judy Baauw
  3. Viviana van Hees
11-10-2015
00:00

Junior-Elite Men

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. rihards veide
  2. Justin Kimmann
  3. Mitchel Schotman
11-10-2015
00:00

Vrouwen 17+

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Tessa Geerling
  2. Ellen Jacobs
  3. Annemarijne Möhlmann
11-10-2015
00:00

Cruisers 45 +

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Gerben Dorland
  2. Sieb Duenk
  3. Wilco Cosijnse
11-10-2015
00:00

Boys 09 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Steve van Schijndel
  2. Jayden Drent
  3. niels appermont

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.