Uitslagen

BMX Top Competitie Nationaal 4

Wedstrijden

25-09-2016
00:00

Cruiser Women 13+

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Iris van der Linde
  2. Annemarijne Möhlmann
  3. Sharon van der Kolk
25-09-2016
00:00

Boys 13 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Jimmy Jansen
  2. Roy Kater
  3. Dinand Heynen
25-09-2016
00:00

Boys 09 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Maddox van Deene
  2. Kyano van Vlimmeren
  3. JayJay Ruijs
25-09-2016
00:00

Boys 08 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Bas van Uden
  2. Joppe Konijnenbelt
  3. Rowen Leenders
25-09-2016
00:00

Boys 16 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Ian van Heugten
  2. Ronan Lemmens
  3. Bram Exterkate
25-09-2016
00:00

Girls 15 - 16 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Indy Scheepers
  2. Sam van Oss
  3. Femke Gerritse
25-09-2016
00:00

Cruisers 13 - 16 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Boaz van Dam
  2. Thomas Bergboer
  3. Bo van Burgsteden
25-09-2016
00:00

Boys 15 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Joesry de Groot
  2. Pieter van Lankveld
  3. Len Verstegen
25-09-2016
00:00

Cruisers 30 - 44 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Jorg van Dinther
  2. Jeroen Neus
  3. Gertie Hobelman
25-09-2016
00:00

Sportklasse 17-24 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Robin Dijk
  2. Jelle van de Spijker
  3. Nick Roelofs
25-09-2016
00:00

Boys 14 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Stef van Doren
  2. Erik Peters
  3. Brian van Eeuwijk
25-09-2016
00:00

Girls 13 - 14 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Kim Huizing
  2. Lisa Dunnink
  3. Steffi Kers
25-09-2016
00:00

Boys 12 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Julian Bijsterbosch
  2. Melle Gerrits
  3. Casper Pipers
25-09-2016
00:00

Sportklasse 25+

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Kevin van der Linde
  2. Michel Boven
  3. Mike van Mierlo
25-09-2016
00:00

Girls 11 - 12 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Yvette de Waard
  2. Lissi van Schijndel
  3. Noor Westra
25-09-2016
00:00

Boys 11 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Guus van den Eijnden
  2. Lars van Vliet
  3. Stijn Ouwens
25-09-2016
00:00

Boys 10 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Steve van Schijndel
  2. Christijan Bak
  3. Mika Lang
25-09-2016
00:00

Girls 09 - 10 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Anne Bos
  2. Jill Vogelpoel
  3. Noa van der Velden
25-09-2016
00:00

Girls 08 jr en jonger

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Maura Jansen
  2. Bente Jochems
  3. Isa van der Velden
25-09-2016
00:00

Boys 07 jr en jonger

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Deon Goorman
  2. Thijmen Ziengs
  3. Sven Pennings
25-09-2016
00:00

Junior Men

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Elwin Remmerts
  2. Rowin Heijnen
  3. Kevin Elbers
25-09-2016
00:00

Men Elite

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Martijn Jaspers
  2. Joris Harmsen
  3. Jordy van der Heijden
25-09-2016
00:00

Women Junior - Elite

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Lieke Klaus
  2. Viviana van Hees
  3. Danielle Vrenegoor
25-09-2016
00:00

Vrouwen 17+

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Soraya van Hees
  2. Nina van den Boom
  3. Lisa Mepschen
25-09-2016
00:00

Cruisers 45 +

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Jeffrey Bignell
  2. Ton Van Dinther
  3. Wilco Cosijnse
25-09-2016
00:00

Cruisers 17 - 29 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Ruben Mars
  2. Roberto Blom
  3. Kevin van der Linde

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.