Uitslagen

BMX Top Competitie 2 (Internationaal)

Wedstrijden

17-04-2016
00:00

Cruiser Women 13+

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Tamar Vedder
  2. Tessa Geerling
  3. Anne Mokkink
17-04-2016
00:00

Boys 13 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Jimmy Jansen
  2. Sem Lourensen
  3. Nick Onrust
17-04-2016
00:00

Boys 09 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Kyano van Vlimmeren
  2. JayJay Ruijs
  3. Jordy Simon
17-04-2016
00:00

Boys 08 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Rowen Leenders
  2. Isaac Martens
  3. Bas van Uden
17-04-2016
00:00

Boys 16 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Ian van Heugten
  2. Yoeri Tilanus
  3. Ronan Lemmens
17-04-2016
00:00

Girls 15 - 16 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Indy Scheepers
  2. Isa van Dinther
  3. Gerlinda Remmerts
17-04-2016
00:00

Cruisers 13 - 16 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Boaz van Dam
  2. Bo van Burgsteden
  3. Stef Hollander
17-04-2016
00:00

Boys 15 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Bart van Bemmelen
  2. Joesry de Groot
  3. Len Verstegen
17-04-2016
00:00

Cruisers 30 - 44 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Dorus Brink
  2. Jeroen Neus
  3. Michel van Adrichem
17-04-2016
00:00

Sportklasse 17-24 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Stijn Nouwen
  2. Renz van Haandel
  3. Kevin Spanninga
17-04-2016
00:00

Boys 14 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Stef van Doren
  2. Rinke Oegema
  3. Brian van Eeuwijk
17-04-2016
00:00

Girls 13 - 14 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Mila Kool
  2. Lisa Dunnink
  3. Kim Huizing
17-04-2016
00:00

Boys 12 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Julian Bijsterbosch
  2. Casper Pipers
  3. Timo Louwerse
17-04-2016
00:00

Sportklasse 25+

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Robin van der Kolk
  2. Kevin van der Linde
  3. Maik Aerts
17-04-2016
00:00

Girls 11 - 12 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. kjelle poets
  2. Yvette de Waard
  3. Mandy Spierings
17-04-2016
00:00

Boys 11 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Jan Kraus
  2. Bart Bakker
  3. Jason Noordam
17-04-2016
00:00

Boys 10 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Ryan Hartman
  2. Stijn van Soest
  3. Billy Spike van Bemmelen
17-04-2016
00:00

Girls 09 - 10 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Anne Bos
  2. Noa van der Velden
  3. Demi Nieuwenkamp
17-04-2016
00:00

Girls 08 jr en jonger

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Maura Jansen
  2. Bente Jochems
  3. Isa van der Velden
17-04-2016
00:00

Boys 07 jr en jonger

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Deon Goorman
  2. Thijmen Ziengs
  3. Mart Veltink
17-04-2016
00:00

Junior Men

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Dave Kleiboer
  2. nick vandeput
  3. Kevin Elbers
17-04-2016
00:00

Men Elite

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Mitchel Schotman
  2. Niels Bensink
  3. Tom Mandemakers
17-04-2016
00:00

Women Junior - Elite

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Merle van Benthem
  2. Merel Smulders
  3. Dana Sprengers
17-04-2016
00:00

Vrouwen 17+

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Suela Ruitenga
  2. Ellen Jacobs
  3. Lotte van der Wiel
17-04-2016
00:00

Cruisers 45 +

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Jeffrey Bignell
  2. Ton Van Dinther
  3. Johan Manten
17-04-2016
00:00

Cruisers 17 - 29 jr

C1-TC, Internationaal
Uitslag
  1. Kevin van der Linde
  2. Roberto Blom
  3. Tom Mars

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.