Uitslagen

BMX Top Competitie Nationaal 5

Wedstrijden

09-10-2016
00:00

Cruiser Women 13+

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Annemarijne Möhlmann
  2. Sharon van der Kolk
  3. Jane Reacq
09-10-2016
00:00

Boys 13 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Jimmy Jansen
  2. Roy Kater
  3. Sem Lourensen
09-10-2016
00:00

Boys 09 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Maddox van Deene
  2. JayJay Ruijs
  3. Jesse Elzenga
09-10-2016
00:00

Boys 08 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Joppe Konijnenbelt
  2. Morris Ramaker
  3. Jens Lauwers
09-10-2016
00:00

Boys 16 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Ian van Heugten
  2. Nico Elbers
  3. Joey Dielissen
09-10-2016
00:00

Girls 15 - 16 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Indy Scheepers
  2. Femke Gerritse
  3. Sam van Oss
09-10-2016
00:00

Cruisers 13 - 16 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Boaz van Dam
  2. Bo van Burgsteden
  3. Thomas Bergboer
09-10-2016
00:00

Boys 15 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Joesry de Groot
  2. Pieter van Lankveld
  3. Kevin Boomkens
09-10-2016
00:00

Cruisers 30 - 44 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Jeroen Neus
  2. Bob van Westerop
  3. Jorg van Dinther
09-10-2016
00:00

Sportklasse 17-24 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Kevin Spanninga
  2. Paul van der Leij
  3. Nick Roelofs
09-10-2016
00:00

Boys 14 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Brian van Eeuwijk
  2. Stef van Doren
  3. Erik Peters
09-10-2016
00:00

Girls 13 - 14 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Mila Kool
  2. Bailey Hoogendoorn
  3. Danique Nikkels
09-10-2016
00:00

Boys 12 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Casper Pipers
  2. Julian Bijsterbosch
  3. Melle Gerrits
09-10-2016
00:00

Sportklasse 25+

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Ivo Sprengers
  2. Michel Boven
  3. Lars Volkers
09-10-2016
00:00

Girls 11 - 12 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Yvette de Waard
  2. Melanie Bron
  3. Noor Westra
09-10-2016
00:00

Boys 11 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Jason Noordam
  2. Guus van den Eijnden
  3. Luuk Cadée
09-10-2016
00:00

Boys 10 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Steve van Schijndel
  2. Rocco Meenhuis
  3. Stijn van Soest
09-10-2016
00:00

Girls 09 - 10 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Anne Bos
  2. Demi Nieuwenkamp
  3. Jill Vogelpoel
09-10-2016
00:00

Girls 08 jr en jonger

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Maura Jansen
  2. Reza Roks
  3. Bente Jochems
09-10-2016
00:00

Boys 07 jr en jonger

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Deon Goorman
  2. Thijmen Ziengs
  3. Steff de Bruijn
09-10-2016
00:00

Junior Men

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Koen van der Wijst
  2. Elwin Remmerts
  3. Kevin Elbers
09-10-2016
00:00

Men Elite

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Joris Harmsen
  2. Robin van der Kolk
  3. Mitchel Schotman
09-10-2016
00:00

Women Junior - Elite

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Lieke Klaus
  2. Viviana van Hees
  3. Danielle Vrenegoor
09-10-2016
00:00

Vrouwen 17+

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Ellen Jacobs
  2. Soraya van Hees
  3. Carmen Vermeulen
09-10-2016
00:00

Cruisers 45 +

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Ton Van Dinther
  2. Martijn van Wilgen
  3. Sieb Duenk
09-10-2016
00:00

Cruisers 17 - 29 jr

TC, Nationaal
Uitslag
  1. Roberto Blom
  2. Ruben Mars
  3. Ricardo Hogenboom

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.