BMX

Wedstrijdkalender

Jaar
Maand
Licentie
Datum Evenement Plaats
20-04-2019 21-04-2019
UEC BMX European Cup - Round 3 (HC-BEL) Zolder - België
21-04-2019 22-04-2019
UEC BMX European Cup - Round 4 (HC-BEL) Zolder - België
24-04-2019 BMX Supercross Training #OpPapendal Papendal - Arnhem
26-04-2019 BMX Training Talenten Cup #OpPapendal Papendal - Arnhem
27-04-2019 28-04-2019
UCI BMX Supercross World Cup - Round 1/2 (CDM-GBR) Manchester - Engeland
30-04-2019 BMX Training Talenten Cup #OpPapendal Papendal - Arnhem
04-05-2019 UEC BMX European Cup - Round 5 (C1-NOR) Råde - Noorwegen
05-05-2019 BMX Zuid Competitie 2 FCV d'n Urste - Schijndel
05-05-2019 UEC BMX European Cup - Round 6 (C1-NOR) Råde - Noorwegen
05-05-2019 BMX Noord-Oost Competitie 2 Rapid Wheels - Klazienaveen
10-05-2019 BMX Talenten Cup #OpPapendal Papendal - Arnhem
11-05-2019 12-05-2019
UCI BMX Supercross World Cup - Round 3/4 (CDM-NED) Papendal - Arnhem
18-05-2019 BMX 3-Nations Cup 1 - Dag 1 (BEL) Dessel - België
19-05-2019 BMX 3-Nations Cup 1 - Dag 2 (C1-BEL) Dessel - België
25-05-2019 UEC BMX European Cup - Round 7 (HC-FRA) Sarrians - Frankrijk
26-05-2019 BMXTrofee-West Competitie 2 Uithoornse WTC - Uithoorn
26-05-2019 BMX Zuid Competitie 3 FCV Veldhoven - Veldhoven
26-05-2019 UEC BMX European Cup - Round 8 (HC-FRA) Sarrians - Frankrijk
01-06-2019 BMX 3-Nations Cup 2 - Dag 1 (GER) Ahnatal - Duitsland
02-06-2019 BMX 3-Nations Cup 2 - Dag 2 (C1-GER) Ahnatal - Duitsland
08-06-2019 09-06-2019
UCI BMX Supercross World Cup - Round 5/6 (CDM-FRA) Saint-Quentin-en-Yvelines - Frankrijk
09-06-2019 BMXTrofee-West Competitie 3 FCC Barendrecht - Barendrecht
16-06-2019 BMX Top Competitie Nationaal 3 FCV de Durtrappers - Luyksgestel
23-06-2019 BMX Top Competitie Nationaal 4 TFCC de Weirijders - Tiel
30-06-2019 BMX Noord-Oost Competitie 3 FCC de Bissinghcrossers - Ommen
30-06-2019 BMX Zuid Competitie 4 FCC Ammersoyen - Ammerzoden
30-06-2019 BMXTrofee-West Competitie 4 FCC de Spuicrossers - Oud-Beijerland
06-07-2019 BMX Nationaal Kampioenschap - Time Trial FCC Wheels - Erp
07-07-2019 BMX Nationaal Kampioenschap (CN) FCC Wheels - Erp
12-07-2019 14-07-2019
UEC BMX European Championships and Challenge (CC-LAV) Valmiera - Letland
23-07-2019 27-07-2019
UCI BMX World Championships and Challenge (CM-BEL) Zolder - België
31-08-2019 UEC BMX European Cup - Round 9 (C1-BEL) Peer - België
01-09-2019 BMXTrofee-West Competitie 5 FCC de Kombocht - Bussum
01-09-2019 UEC BMX European Cup - Round 10 (C1-BEL) Peer - België
07-09-2019 BMX 3-Nations Cup 3 - Dag 1 (NED) UWTC - Uithoorn
08-09-2019 BMX 3-Nations Cup 3 - Dag 2 (C1-NED) UWTC - Uithoorn
13-09-2019 14-09-2019
UCI BMX Supercross World Cup - Round 7/8 (CDM-USA) Rockhill - South Carolina – USA
15-09-2019 BMX Noord-Oost Competitie 4 BMX Apeldoorn - Apeldoorn
15-09-2019 BMX Zuid Competitie 5 FCV Geldermalsen - Geldermalsen
15-09-2019 BMXTrofee-West Competitie 6 FCC Rijswijk - Rijswijk
22-09-2019 BMX Top Competitie Nationaal 5 FCC Nuland - Nuland
28-09-2019 29-09-2019
UCI BMX Supercross World Cup - Round 9/10 (CDM-ARG) Santiago del Estero - Argentinië
29-09-2019 BMXTrofee-West Competitie 7 HSC de Bataaf - Zwanenburg
29-09-2019 BMX Zuid Competitie 6 TWC Maaslandster - Landgraaf
29-09-2019 BMX Noord-Oost Competitie 5 FCV Het Twentse Ros - Hengelo
06-10-2019 BMX Top Competitie Nationaal 6 Rapid Wheels - Klazienaveen
13-10-2019 BMXTrofee-West Competitie 8 FCC Wijkeroog - Velsen-Noord
13-10-2019 BMX Zuid Competitie 7 FCV Wycross - Wijchen
13-10-2019 BMX Noord-Oost Competitie 6 BMX Apeldoorn - Apeldoorn
20-10-2019 BMX Zuid Competitie 8 FCC Lion d'Or - Valkenswaard
20-10-2019 BMX Noord-Oost Competitie 7 DVO Haaksbergen - Haaksbergen
03-11-2019 BMXTrofee-West Competitie 9 BMX de Kleydrivers - Langedijk