Uniebureau

Medewerkers

Medewerkers

Hieronder vind je onze namen, contactgegevens en functies.
Waarmee kunnen we je helpen?

Naam Contact Functie
Thorwald Veneberg thorwald.veneberg@knwu.nl Algemeen directeur
Margo de Vries margo.de.vries@knwu.nl
085-070 1928
Adjunct directeur
Mirjam Tuithof mirjam.tuithof@knwu.nl
085-070 1924
Directiesecretaresse
Johan Lammerts johan.lammerts@knwu.nl
085-070 1911
Sporttechnisch manager
Geeske van Wijk geeske.van.wijk@knwu.nl
085-070 1923
Team Topsport | Teammanager
Michelle de Graaf michelle.de.graaf@knwu.nl
085-070 1900
Team Topsport | Administratieve ondersteuning
Henk van Beusekom henk.van.beusekom@knwu.nl
085-070 1925
Team Service | Sport algemeen
Roos te Pas roos.te.pas@knwu.nl
085-070 1922
Team Service | Opleidingen
Mariska Bosschert mariska.bosschert@knwu.nl
085-070 1916
Team Service | BMX, Off Road
Robert Heemskerk robert.heemskerk@knwu.nl
085-070 1912
Team Service | Wedstrijdadministratie
Helma van den Heuvel helma.van.den.heuvel@knwu.nl
085-070 1914
Team Service | Licenties
Jolanda Verhoog jolanda.verhoog@knwu.nl
085-070 1913
Team Service | Verenigingen/stichtingen
Judith Meijer judith.meijer@knwu.nl Wedstrijdadministratie BMX
Bas Boss bas.boss@knwu.nl
085-070 1926
Team Innovatie
Pim Postel pim.postel@knwu.nl
085-070 1930
Team Innovatie
Daniëlle Overdevest danielle.overdevest@knwu.nl
085-070 1931
Team Innovatie
Marjanne Steenhuis marjanne.steenhuis@knwu.nl
085-070 1915
Team Innovatie | Product developer
Jules Holleboom Team Innovatie | De Nederlandse Wielerschool
Evy Kuijpers Team Innovatie | Jr. Product Owner Wielersport2020
Rob de Lelij rob.de.lelij@knwu.nl
085-070 1927
Team Service | ICT en financiën
Marcel Hoog Antink marcel.hoog.antink@knwu.nl
085-070 1921
Team Service | ICT
Marja Berns marja.berns@knwu.nl
085-070 1920
Team Service | Financiën crediteuren
Nancy Mulder nancy.mulder@knwu.nl
085-070 1919
Team Service | Financiën debiteuren
Carlo Cesar carlo.cesar@knwu.nl Team Commercie | Partnermanager
Jeffrey Kimmels jeffrey.kimmels@knwu.nl
085-070 1917
Team Content | Communicatieadviseur/Pers
Kevin Leenheers kevin.leenheers@knwu.nl
085-070 1929
Team Content | Content Manager
Julia van Kempen julia.van.kempen@knwu.nl
06-43 93 04 15
Team Content | Jr. Communicatie/Marketing