Uniebureau

Medewerkers

Hieronder vind je onze namen, contactgegevens en functies.
Waar kunnen we je mee helpen?

Naam Contact Functie
Thorwald Veneberg thorwald.veneberg@knwu.nl Algemeen directeur
Margo de Vries margo.de.vries@knwu.nl
085-070 1928
Directeur Innovatie & Organisatieontwikkeling
Mirjam Tuithof mirjam.tuithof@knwu.nl
085-070 1924
Directiesecretaresse
Johan Lammerts johan.lammerts@knwu.nl
085-070 1911
Sporttechnisch manager
Geeske van Wijk geeske.van.wijk@knwu.nl
085-070 1923
Team Topsport | Teammanager
Julia van Kempen julia.van.kempen@knwu.nl Team Topsport | Assistent Teammanager
Henk van Beusekom henk.van.beusekom@knwu.nl
085-070 1925
Team Service | Sport algemeen
Roos te Pas roos.te.pas@knwu.nl
085-070 1922
Team Service | Opleidingen
Lieke ten Hove campus@knwu.nl Team Service | Opleidingen
Mariska Bosschert mariska.bosschert@knwu.nl
085-070 1916
Team Service | BMX, Off Road
Philip Heijnen philip.heijnen@knwu.nl Team Service | Sport
Robert Heemskerk robert.heemskerk@knwu.nl
085-070 1912
Team Service | Wedstrijdadministratie
Helma van den Heuvel helma.van.den.heuvel@knwu.nl
085-070 1914
Team Service | Licenties
Jolanda Verhoog jolanda.verhoog@knwu.nl
085-070 1913
Team Service | Clubs/stichtingen
Judith Meijer judith.meijer@knwu.nl Team Service | Wedstrijdadministratie BMX
Bas Boss bas.boss@knwu.nl
085-070 1926
Team Innovatie
Pim Postel pim.postel@knwu.nl
085-070 1930
Team Innovatie
Daniëlle Overdevest danielle.overdevest@knwu.nl
085-070 1931
Team Innovatie
Marjanne Steenhuis marjanne.steenhuis@knwu.nl
085-070 1915
Team Innovatie | Product developer
Jules Holleboom jules.holleboom@knwu.nl
085-070 1900
Team Innovatie | Fondo
Evy Kuijpers evy.kuijpers@knwu.nl Team Innovatie | Jr. Product Owner Wielersport2020
Maxi Sellering maxi.sellering@knwu.nl Team Innovatie | Urban City
Rob de Lelij rob.de.lelij@knwu.nl
085-070 1927
Team Service | ICT en Financiën
Marcel Hoog Antink marcel.hoog.antink@knwu.nl
085-070 1921
Team Service | ICT
Marja Berns marja.berns@knwu.nl
085-070 1920
Team Service | Financiën crediteuren
Marcel Janssen marcel.janssen@knwu.nl Team Service | Financiën debiteuren
Carlo Cesar carlo.cesar@knwu.nl
06-12 68 97 98
Team Commercie | Partnermanager
Jeffrey Kimmels jeffrey.kimmels@knwu.nl
085-070 1917
Team Communicatie | Topsport & persvoorlichting
Kevin Leenheers kevin.leenheers@knwu.nl
085-070 1929
Team Communicatie | Wedstrijdsport & website

 

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.