Uniebureau

Medewerkers

Medewerkers

Hieronder vind je onze namen, contactgegevens en functies.
Waarmee kunnen we je helpen?

Naam Contact Functie
Vincent Luyendijk vincent.luyendijk@knwu.nl
085-070 1910
Algemeen directeur
Mirjam Tuithof mirjam.tuithof@knwu.nl
085-070 1924
Directiesecretaresse
Johan Lammerts johan.lammerts@knwu.nl
085-070 1911
Technisch directeur
Geeske van Wijk geeske.van.wijk@knwu.nl
085-070 1923
Topsport
Henk van Beusekom henk.van.beusekom@knwu.nl
085-070 1925
Sport
Roos te Pas roos.te.pas@knwu.nl
085-070 1922
Sport (Opleidingen)
Mariska Bosschert mariska.bosschert@knwu.nl
085-070 1916
Sport (BMX en Offroad)
Robert Heemskerk robert.heemskerk@knwu.nl
085-070 1912
Sport (Wedstrijdadministratie)
Helma van den Heuvel helma.van.den.heuvel@knwu.nl
085-070 1914
Sport (Licenties)
Jolanda Verhoog jolanda.verhoog@knwu.nl
085-070 1913
Sport (Clubs/organisatoren)
Judith Meijer judith.meijer@knwu.nl Wedstrijdadministratie BMX
Margo de Vries margo.de.vries@knwu.nl
085-070 1928
Strategie & Organisatieontwikkeling
Bas Boss bas.boss@knwu.nl
085-070 1926
Team Innovatie
Pim Postel pim.postel@knwu.nl
085-070 1930
Team Innovatie
Daniëlle Overdevest danielle.overdevest@knwu.nl
085-070 1931
Team Innovatie
Marjanne Steenhuis marjanne.steenhuis@knwu.nl
085-070 1915
Team Innovatie/Sportstimulering
Rob de Lelij rob.de.lelij@knwu.nl
085-070 1927
Bedrijfsvoering
Marcel Hoog Antink marcel.hoog.antink@knwu.nl
085-070 1921
Bedrijfsvoering (ICT)
Marja Berns marja.berns@knwu.nl
085-070 1920
Bedrijfsvoering (Financiën crediteuren)
Nancy Mulder nancy.mulder@knwu.nl
085-070 1919
Bedrijfsvoering (Financiën debiteuren)
Anne Loes Kokhuis anne.loes.kokhuis@knwu.nl
085-070 1918
Marketing en sponsoring
Jeffrey Kimmels jeffrey.kimmels@knwu.nl
085-070 1917
Communicatieadviseur
Kevin Leenheers kevin.leenheers@knwu.nl
085-070 1929
Communicatie
Tim Buitenhuis tim.buitenhuis@knwu.nl
06-43 93 04 15
Communicatie