Magazine

FUNklasse wedstrijden - voorjaar 2019

Ben je een FUNklasse-renner en ben je benieuwd welke wedstrijden je kan rijden? Bekijk dan hieronder deze kalender. Speciaal met alle FUNklasse wedstrijden van dit voorjaar*.

Bekijk tevens hier 10 tips voor het rijden van je eerste FUNklasse wedstrijd. Kijk voor alle voorwaarden en reglementen op deze pagina.

* Alle onderstaande gegevens zijn onder voorbehoud van wijzigingen

Wintercompetitie Steenwijk/Havelte | 3-3-2019
Criterium voor jeugd t/m 10 jaar (FUNklasse), start om 10:00 uur
Meer informatie via www.mtbhavelte.nl

Wintercompetitie Steenwijk/Havelte | 3-3-2019
Criterium voor jeugd 13-14 jaar (FUNklasse), start om 10:30 uur
Meer informatie via www.mtbhavelte.nl

Wintercompetitie Steenwijk/Havelte | 3-3-2019
Criterium voor jeugd 11-12 jaar (FUNklasse), start om 10:31 uur
Meer informatie via www.mtbhavelte.nl

Wintercompetitie Steenwijk/Havelte | 3-3-2019
Criterium voor jeugd 15 t/m 17 jaar (FUNklasse), start om 12:01 uur
Meer informatie via www.mtbhavelte.nl

Wintercompetitie Steenwijk/Havelte | 3-3-2019
Criterium voor heren recreanten 18+ (FUNklasse), start om 12:02 uur
Meer informatie via www.mtbhavelte.nl

Wintercompetitie Steenwijk/Havelte | 3-3-2019
Criterium voor dames 15+ zonder licentie (FUNklasse), start om 12:03 uur
Meer informatie via www.mtbhavelte.nl

Wintercompetitie Steenwijk/Havelte | 3-3-2019
Criterium voor  (FUNklasse), start om 10:30 uur
Meer informatie via www.mtbhavelte.nl

5e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden, Veenendaal | 3-3-2019
Criterium voor A Groep : Elite - Beloften / Junioren / Masters40+ / Amateurs (FUNklasse), start om 12:00 uur
Meer informatie via www.knwu.midden.nl

5e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden, Veenendaal | 3-3-2019
Criterium voor B Groep Masters 50+ / Sportklasse /Nieuwelingen / Dames (FUNklasse), start om 10:00 uur
Meer informatie via www.knwu.midden.nl

6e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden, Tiel | 10-3-2019
Criterium voor B Groep Masters 50+ / Sportklasse /Nieuwelingen / Dames (FUNklasse), start om 10:00 uur
Meer informatie via www.knwu.midden.nl

6e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden, Tiel | 10-3-2019
Criterium voor A Groep : Elite - Beloften / Junioren / Masters 40+ / Amateurs (FUNklasse), start om 12:00 uur
Meer informatie via www.knwu.midden.nl

MTB CUP BRABANT, Berlicum| 16-3-2019
Interclubwedstrijd voor Licentiehouders en FUNklasse, start om 18:30 uur

MTB CUP BRABANT, Berlicum| 16-3-2019
Interclubwedstrijd voor Jeugd Licentiehouders en FUNklasse, start om 18:30 uur

ICW Middelstum, Middelstum | 17-3-2019
Interclubwedstrijd voor Basisleden (FUNklasse), start om 13:02 uur
Meer informatie via www.cyclesportgroningen.nl/

7e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden, Veenendaal | 17-3-2019
Criterium voor B Groep Masters 50+ / Sportklasse /Nieuwelingen / Dames, start om 10:00 uur
Meer informatie via www.knwu.midden.nl

7e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden, Veenendaal | 17-3-2019
Criterium voor A Groep : Elite - Beloften / Junioren / Masters 40+ / Amateurs, start om 12:00 uur
Meer informatie via www.knwu.midden.nl

8e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden, Amersfoort | 24-3-2019
Criterium voor B Groep Masters 50+ / Sportklasse /Nieuwelingen / Dames, start om 10:00 uur
Meer informatie via www.knwu.midden.nl

8e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden, Amersfoort | 24-3-2019
Criterium voor A Groep : Elite - Beloften / Junioren / Masters 40+ / Amateurs, start om 12:00 uur
Meer informatie via www.knwu.midden.nl

Studentencup Wageningen, Veenendaal | 6-4-2019
Interclubwedstrijd voor FUNklasse
Meer informatie via www.wswv-hellingproof.nl

Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee | 7-4-2019
Criterium voor Wedstrijd voor niet-licentiehouders uit het Land van Cuijk en Noord-Limburg, start om 11:00 uur
Meer informatie via www.facebook.com/stichtingwielersportoploo

Vrouwenwielercompetitie oost, Deventer | 13-4-2019
Interclubwedstrijd voor FUNklasse, start om 10:30 uur
Meer informatie via www.zwaluwendeventer.nl

Ronde van Lexmond| 13-4-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 14:00 uur
Meer informatie via www.janvanarckel.nl

Ronde van Aalten | 14-4-2019
Criterium voor recreanten, start om 14:00 uur
Meer informatie via www.peddelaarsaalten.nl

Glazen Stad afwachtingswedstrijden, Honselersdijk | 14-4-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse), start om 14:30 uur
Meer informatie via www.omloopglazenstad.nl

De hel van Schijndel | 14-4-2019
Criterium voor voor basisleden en niet-basisleden, start om 8:00 uur
Meer informatie via www.mutsaarsbikes.nl

Grote Prijs Koppert Biological Systems, Rotterdam | 17-4-2019
Criterium voor FUNklasse heren, start om 17:30 uur
Meer informatie via www.rwcahoy.nl

Ronde van de Vijver, Hengelo | 20-4-2019
Criterium voor basisleden, start om 17:30 uur
Meer informatie via www.rondevandevijver.nl

Ronde van Waddinxveen | 22-4-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 16:30 uur
Meer informatie via www.grtc-excelsior.nl

Limburg Cycling Chrono Trofee Tom Dumoulin Bike Park, Sittard| 24-4-2019
Individuele tijdrit voor basisleden, start om 18:30 uur
Meer informatie via www.wclbergklimmers.nl

Streetrace Noord Oost Nederland, Oldebroek | 27-4-2019
Interclubwedstrijd voor Dames fun - licentie
Meer informatie via www.atb-vereniging-oldebroek.nl

Streetrace Noord Oost Nederland, Oldebroek | 27-4-2019
Interclubwedstrijd voor FUNklasse heren
Meer informatie via www.atb-vereniging-oldebroek.nl

Haagse Wielerdag, Den Haag | 28-4-2019
Criterium voor Basisleden (FUNklasse)

Koningscup, Havelterberg | 28-4-2019
Interclubwedstrijd voor FUNklasse heren, start om 09:15 uur
Meer informatie via www.mtbhavelte.nl

Koningscup, Havelterberg | 28-4-2019
Interclubwedstrijd voor FUNklasse dames, start om 12:05 uur
Meer informatie via www.mtbhavelte.nl

MTB cup Brabant, Oss | 30-4-2019
Interclubwedstrijd voor alle renners met licenties en basislidmaatschap, start om 19:00 uur
Meer informatie via www.mtbcupbrabant.nl

Limburg Cycling Chrono Trofee Panheel, Wessemerdijk | 8-5-2019
Individuele tijdrit voor basisleden, start om 18:30 uur
Meer informatie via www.wielerclubmiddenlimburg.nl

Zwiep Trek mtb cup, Oldenzaal | 11-5-2019
Clubwedstrijd voor bedrijven (heren), start om 16:45 uur
Meer informatie via www.mtbhettwentseros.nl

Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder | 12-5-2019
Interclubwedstrijd voor FUNklasse, start om 12:00 uur
Meer informatie via studentencupmaastricht.nl

Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder | 12-5-2019
Interclubwedstrijd voor Studenten met basislidmaatschap KNWU, start om 13:10 uur
Meer informatie via studentencupmaastricht.nl

Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder | 12-5-2019
Interclubwedstrijd voor Student Vrouwen met en zonder licentie (basislidmaatschap verplicht), start om 14:30 uur
Meer informatie via studentencupmaastricht.nl

Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder | 12-5-2019
Interclubwedstrijd voor Studenten met licentie (mannen), start om 15:45 uur
Meer informatie via studentencupmaastricht.nl

Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder | 12-5-2019
Interclubwedstrijd voor Studenten met licentie (mannen), start om 15:45 uur
Meer informatie via studentencupmaastricht.nl

Zwiep Trek mtb cup, Oldenzaal | 12-5-2019
Clubwedstrijd voor FUNklasse heren, start om 9:00 uur

Wielerronde van 't Zand | 12-5-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 11:15 uur
Meer informatie via www.wielerrondetzand.nl

Streetrace Ruinen | 19-5-2019
Interclubwedstrijd voor nieuwelingen junioren met en zonder licentie, start om 15:01 uur
Meer informatie via wtcruinen.nl

Streetrace Ruinen | 19-5-2019
Interclubwedstrijd voor FUNklasse dames/heren, start om 16:30 uur
Meer informatie via wtcruinen.nl

Veldhovens Wielerweekend, Veldhoven | 19-5-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 12:30 uur

Main Energie MTB Challenge, Zeewolde| 19-5-2019
Clubwedstrijd voor FUNklasse heren, start om 14:00 uur
Meer informatie via www.mainmtbchallenge.nl

Main Energie MTB Challenge, Zeewolde| 19-5-2019
Clubwedstrijd voor FUNklasse vrouwen, start om 14:00 uur
Meer informatie via www.mainmtbchallenge.nl

MTB CUP BRABANT, Berlicum| 21-5-2019
Interclubwedstrijd voor Jeugd Licentiehouders en FUNklasse, start om 18:30 uur

MTB CUP BRABANT, Berlicum| 21-5-2019
Interclubwedstrijd voor Licentiehouders en FUNklasse, start om 19:00 uur

Limburg Cycling Chrono Trofee Herkenbosch | 22-5-2019
Individuele tijdrit voor basisleden, start om 18:30 uur
Meer informatie via www.wielerclubmiddenlimburg.nl

 38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse, Axel | 24-5-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 17:05 uur
Meer informatie via www.juniorendriedaagse.nl

MTB wedstrijd, Beesel | 25-5-2019
Interclubwedstrijd voor baisleden (FUNklasse), start om 16:45 uur
Meer informatie via www.cycling-team-limburg.nl

Ronde van Groot Ammers | 25-5-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 00:00 uur

De Bram Ladage Ronde van Katendrecht 2019, Rotterdam | 25-5-2019
Fixed Gear event voor B-klasse en Dames, start om 14:30 uur
Meer informatie via www.rondevankatendrecht.nl

De Bram Ladage Ronde van Katendrecht 2019, Rotterdam | 25-5-2019
Interclubwedsrijd voor bedrijventeams, start om 15:15 uur
Meer informatie via www.rondevankatendrecht.nl

De Bram Ladage Ronde van Katendrecht 2019, Rotterdam | 25-5-2019
Fixed Gear event voor A-klasse, start om 18:00 uur
Meer informatie via www.rondevankatendrecht.nl

Wielerronde van Westerhoven | 25-5-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 14:00 uur
Meer informatie via www.twc-dekempen.nl

10e Kasteelronde van Mill | 26-5-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 00:00 uur
Meer informatie via www.kasteelrondemill.nl

De Bram Ladage Ronde van Katendrecht 2019, Rotterdam | 26-5-2019
Criterium Katendrechts Kampioenschap Zondagsfietsers, start om 14:15 uur
Meer informatie via www.rondevankatendrecht.nl

De Bram Ladage Ronde van Katendrecht 2019, Rotterdam | 26-5-2019
Criterium Ouder-kind race, start om 13:30 uur
Meer informatie via www.rondevankatendrecht.nl

De Bram Ladage Ronde van Katendrecht 2019, Rotterdam | 26-5-2019
Criterium Grote Prijs Walhalla (op uitnodiging), start om 15:30 uur
Meer informatie via www.rondevankatendrecht.nl

Streetrace Havelte | 29-5-2019
Interclubwedstrijd voor FUNklasse dames/heren, start om 18:45 uur
Meer informatie via www.mtbhavelte.nl

Streetrace Havelte | 29-5-2019
Interclubwedstrijd voor nieuwelingen junioren met en zonder licentie, start om 19:46 uur
Meer informatie via www.mtbhavelte.nl

Limburg Cycling Chrono Trofee finale & DK tijdrijden Limburg 2019 | 5-6-2019
Individuele tijdrit voor basisleden en licentiehouders, start om 18:30 uur
Meer informatie via LCCT.NL

49e Ronde van Nieuwendijk | 8-6-2019
Criterium voor regio recreanten, start om 14:30 uur

2e Ronde van Nijkerk | 8-6-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 19:00 uur
Meer informatie via www.stichtingwielersportnijkerk.nl

District Kampioenschap Zuid Holland, Hardinxveld Giessendam | 10-6-2019
Criterium voor FUNklasse
Meer informatie via www.janvanarckel.nl

Ploegentijdrit Wielerweekend Gilze | 15-6-2019
Ploegentijdrit voor FUNklasse heren
Meer informatie via www.wielerweekendgilze.nl

Ploegentijdrit Wielerweekend Gilze | 15-6-2019
Ploegentijdrit voor FUNklasse vrouwen
Meer informatie via www.wielerweekendgilze.nl

Ronde van Markelo | 15-6-2019
Criterium Recreantenkoers (FUNklasse), start om 18:00 uur

50e Ronde van Ouderkerk aan de Amstel (Ronde Hoep) | 15-6-2019
Ploegentijdrit voor FUNklasse heren, start om 19:01 uur
Meer informatie via www.wtcdeamstel.net

Ronde van Heijplaat, Rotterdam | 15-6-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 12:30 uur
Meer informatie via www.rondevanheijplaat.nl

De Ronde van de Westerstraat, Amsterdam | 16-6-2019
Fixed Gear event voor NL Grit - Fixed Gear B-klasse, start om 15:00 uur
Meer informatie via rondevandewesterstraat.nl

De Ronde van de Westerstraat, Amsterdam | 16-6-2019
Fixed Gear event voor NL Grit - Fixed Gear A-klasse, start om 17:15 uur
Meer informatie via rondevandewesterstraat.nl

Wielerronde van Erp | 16-6-2019
Criterium bedrijvenkampioenschap, start om 9:15 uur

Hart van Gilze | 16-6-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 15:30 uur
Meer informatie via www.wielerweekendgilze.nl

38e Ronde van Zoeterwoude | 16-6-2019
Criterium voor FUNklasse heren

38e Ronde van Zoeterwoude | 16-6-2019
Criterium voor FUNklasse vrouwen

Montferland Cyclo | 16-6-2019
Cyclo voor diverse categorieën
Meer informatie via http://montferlandcyclo.nl/

Wielerronde Riethoven | 17-6-2019
Criterium voor FUNklasse heren, start om 15:00 uur
Meer informatie via www.swer.nl

Ronde van Nieuw Vennep | 23-6-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 13:45 uur / 14:00 uur
Meer informatie via www.bataaf.com

Montferland Mountainbike Marathon, s' -Heerenberg | 23-6-2019
Marathon voor Basisleden en niet-licentiehouders, start om 11:00 uur
Meer informatie via www.wielerfestivalmontferland.nl

3 Nations Cup & LJC (cat 5-7), Spaarnwoude/Velsen | 23-6-2019
Clubwedstrijd voor FUNklasse heren, start om 15:15 uur
Meer informatie via www.whgh.nl

3 Nations Cup & LJC (cat 5-7), Spaarnwoude/Velsen | 23-6-2019
Clubwedstrijd voor FUNklasse vrouwen, start om 15:16 uur
Meer informatie via www.whgh.nl

53E Kermisronde van Luyksgestel | 24-6-2019
Criterium voor FUNklasse heren, start om 15:00 uur
Meer informatie via www.wielerevenementen-luyksgestel.nl

Reinders Wielersport MTB Streetrace, Ruinerwold| 24-6-2019
Interclubwedstrijd voor nieuwelingen/junioren (met en zonder licentie), start om 18:45 uur

Reinders Wielersport MTB Streetrace, Ruinerwold| 24-6-2019
Interclubwedstrijd voor recreanten heren 18+, start om 20:00 uur

Reinders Wielersport MTB Streetrace, Ruinerwold| 24-6-2019
Interclubwedstrijd voor FUNklasse dames 15+, start om 20:02 uur

MTB cup Brabant, Oss | 25-6-2019
Interclubwedstrijd voor Alle licenties, basisleden en NTFU-leden, start om 19:00 uur
Meer informatie via www.mtbcupbrabant.nl

Rond Om De Graaf, Molenaarsgraaf | 29-6-2019
Criterium voor FUNklasse heren

Kermis ronde van Raamsdonksveer | 30-6-2019
Criterium voor FUNklasse

Ronde van de Leren Zool, Rijen | 30-6-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse), start om 15:00 uur
Meer informatie via www.rondevandelerenzool.nl

56e Ronde van Honselersdijk | 4-7-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse), start om 19:00 uur
Meer informatie via www.swew.nl

Open Apeldoornse Mountainbike Kampioenschappen 2019 | 6-7-2019
Clubwedstrijd voor Heren 15 t/m 34 jaar, start om 16:00 uur
Meer informatie via www.bar-end.nl

Open Apeldoornse Mountainbike Kampioenschappen 2019 | 6-7-2019
Clubwedstrijd voor Heren 35 jaar en ouder, start om 16:02 uur
Meer informatie via www.bar-end.nl

Open Apeldoornse Mountainbike Kampioenschappen 2019 | 6-7-2019
Clubwedstrijd voor Dames 15 jaar en ouder, start om 16:04 uur
Meer informatie via www.bar-end.nl

Ronde van Giessenburg | 6-7-2019
Criterium voor FUNklasse

40e Lustrum Wielerronde Kloosterburen | 6-7-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 16:30 uur
Meer informatie  www.rondevankloosterburen.nl

Wielerronde van Middelharnis | 6-7-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 11:00 uur

Wielerronde Scherpenzeel | 6-7-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 18:30 uur

Omloop der Zevenheuvelen, Berg en Dal | 7-7-2019
Criterium voor Recreanten, start om 12:15 uur
Meer informatie via www.omloopderzevenheuvelen.nl

69e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel | 7-7-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 12:00 uur
Meer informatie www.kersenfeestdriel.nl

45e Wielerronde van Nispen | 7-7-2019
Criterium voor Kinderen geboren in 2004 t/m 2006, start om 14:15 uur
Meer informatie via www.rondevannispen.nl

Streetrace Norg | 7-7-2019
Clubwedstrijd voor FUNklasse heren en vrouwen, start om 14:30 uur
Meer informatie via www.brinkronde.nl

65e Wielerronde van Maasdijk | 10-7-2019
Criterium voor basisleden, start om 17:15 uur
Meer informatie via www.swew.nl

58e Wielerdag van Monster | 14-7-2019
Criterium voor basisleden, start om 18:00 uur
Meer informatie via www.swew.nl

Ronde van Obdam | 14-7-2019
Criterium voor FUNklasse heren, start om 11:45 uur
Meer informatie www.wielerrondeobdam.nl

Ronde van Obdam | 14-7-2019
Criterium voor FUNklasse vrouwen, start om 14:15 uur
Meer informatie via www.wielerrondeobdam.nl

Kermisronde Bergeijk | 16-7-2019
Criterium voor FUNklasse heren
Meer informatie via www.wielercomite-bergeijk.nl

59e Ronde van 's-Gravenzande | 17-7-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse), start om 19:15 uur
Meer informatie via www.swew.nl

70e Ronde van Poeldijk | 28-7-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse), start om 14:45 uur
Meer informatie via www.swew.nl

62e Kermisronde van Duizel | 29-7-2019
Criterium teamkoers (FUNklasse), start om 13:45 uur

Acht van Chaam | 31-7-2019
Criterium voor FUNklasse
Meer informatie via www.8vanchaam.nl

Ronde van Dedemsvaart | 31-7-2019
Criterium voor FUNklasse

47e editie Profronde Westland, Wateringen| 1-8-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse), start om 16:25 uur
Meer informatie via www.profrondewestland.nl

Mijl van Mares, Maarheze | 3-8-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse)
Meer informatie via www.mijlvanmares.nl 

Gouden Pijl, Emmen | 4-8-2019
Criterium voor FUNklasse dames en heren, start om 13:30 uur

46 e Ronde van Noordeloos | 5-8-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse)

34e Ronde van Kwintsheul| 9-8-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse), start om 15:30 uur
Meer informatie via www.swew.nl

Wielerweekend Moerdijk Zevenbergen | 10-8-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse), start om 18:00 uur

Wielerronde van Steensel| 12-8-2019
Criterium voor FUNklasse heren, start om 15:30 uur
Meer informatie via www.wielerrrondesteensel.nl

13e Techno Groep Profwielerronde van Etten-Leur| 18-8-2019
Criterium voor Prominenten, start om 10:31 uur
Meer informatie via www.profwielerrondeetten-leur.nl

45e Ronde van De Lier| 20-8-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse), start om 17:00 uur
Meer informatie via www.swew.nl

Ronde van Nunspeet| 21-8-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse)

Ronde van Delfzijl | 25-8-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 12:30 uur
Meer informatie via www.wielerrondedelfzijl.info

3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer | 25-8-2019
Criterium voor FUNklasse heren, start om 15:15 uur
Meer informatie via www.whgh.nl

3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer | 25-8-2019
Criterium voor FUNklasse vrouwen, start om 15:16 uur
Meer informatie via www.whgh.nl

70e Valstar Wielerspektakel, Naaldwijk | 27-8-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse), start om 16:30 uur
Meer informatie via www.swew.nl

6E Kermisronde van de Weebosch | 31-8-2019
Criterium voor FUNklasse heren, start om 17:00 uur
Meer informatie via www.kermisweebosch.nl

13e Hartje Baarn | 1-9-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 16:15 uur
Meer informatie via www.wveemland.nl

Ronde van Noordwijkerhout | 4-9-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse), start om 16:30 uur

Ronde van Gieten (tweedaagse) | 7-9-2019
Interclubwedstrijd voor basisleden (FUNklasse)
Meer informatie via www.meteoor-assen-roden.nl

66e Ronde van Hank | 8-9-2019
Criterium voor Recreanten / FUNklasse / Basisleden KNWU
Meer informatie via www.rondevanhank.nl

Omloop van de Bollenstreek, Lisse | 8-9-2019
Criterium voor basisleden, start om 15:00 uur

64ste Ster van berkel | 14-9-2019
Criterium voor FUNklasse, start om 14:45 uur
Meer informatie via www.destervanberkel.nl

X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland | 14-9-2019
Criterium voor FUNklasse heren, start om 16:15 uur
Meer informatie via www.teamx-treme.nl

X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland | 14-9-2019
Criterium voor FUNklasse vrouwen, start om 16:17 uur
Meer informatie via www.teamx-treme.nl

Ronde van Voorhout | 14-9-2019
Criterium voor basisleden (FUNklasse)

Ronde van Hillegom | 15-9-2019
Cirterium voor basisleden (FUNklasse), start om 13:30 uur
Meer informatie via www.rtvdebollenstreek.com

Omloop van Ottoland | 28-9-2019
Cirterium voor FUNklasse,
Meer informatie via www.rtvdebollenstreek.com

  • Nederlandse Lotterij

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.