Uitslagen

Bergrace Off the Road Holland MTB Cup

Wedstrijden

28-03-2010
12:00

Masters (30+) 150

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Tjeerd Govaert
  2. Christiaan Last
  3. Frank van Hoof
28-03-2010
12:00

Elite/Beloften 105

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Rob van der Heijden
  2. Bart van Keimpema
  3. Tom Sluiter
28-03-2010
12:00

Vrouwen 75

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Mirre Stallen
  2. Monique Zeldenrust
  3. Rozanne Slik
28-03-2010
12:00

Elite/Beloften 75

Nationaal B, II
Uitslag
  1. René Wilbers
  2. Joschy Rausch
28-03-2010
12:00

Junioren 75

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Roel Verhoeven
  2. Alex Kuiper
  3. Yoeri Ton
28-03-2010
12:00

Nieuwelingen 75

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Lehvi Braam
  2. Robbert Keus
  3. Roy Beukers
28-03-2010
12:00

Masters (40+) 75

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Jos Bogaerts
  2. Gerard van Rijssel
  3. Dienand Broekhuis
28-03-2010
12:00

Masters (30+) 75

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Max van Heeswijk
  2. Nard Clabbers
  3. Rick van den Hanenberg
28-03-2010
12:00

Amateurs 105

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Ninko Doornbos
  2. Mattijn Motshagen
  3. Robbert-Jan Lobker
28-03-2010
12:00

Vrouwen 105

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Anne Terpstra
  2. Laura van Leeuwen
28-03-2010
12:00

Junioren 105

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Mark van der Heijden
  2. Bas van de Vorst
  3. Jeroen van Eck
28-03-2010
12:00

Masters (40+) 150

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Twan van der Aa
  2. Andre Jansen
  3. Cees van Zanden
28-03-2010
12:00

Nieuwelingen 105

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Bob van der Marel
  2. Guido van Tuijl
28-03-2010
12:00

Masters (40+) 105

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Arne Nuijs
  2. Jos Kaal
  3. Robin Smit
28-03-2010
12:00

Masters (30+) 105

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Kevin Raaijmakers
  2. Frank Theys
  3. Martijn Huiberts
28-03-2010
12:00

Amateurs 150

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Steven Eskes
  2. Roel van Houtum
  3. Michiel van Goor
28-03-2010
12:00

Vrouwen 150

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Arielle Boek
  2. Henriette Pepels
  3. Petra Prins
28-03-2010
12:00

Elite/Beloften 150

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Bram Rood
  2. Irjan Luttenberg
  3. Wilco Verwegen
28-03-2010
12:00

Junioren 150

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Thomas van Ark
  2. Maikel Pruiksma
28-03-2010
12:00

Nieuwelingen 150

Nationaal B, II
28-03-2010
12:00

Amateurs 75

Nationaal B, II
Uitslag
  1. Danny van Zoggel
  2. Nick van den Heuvel
  3. Ruud Bosscha

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.