Uitslagen

Baggelhuizerplas MTB weekend

Wedstrijden

05-03-2011
11:00

Funklasse Vrouwen

Clubwedstrijd, Club/Interclub
05-03-2011
11:00

Funklasse Heren

Clubwedstrijd, Club/Interclub
05-03-2011
12:10

Funklasse Jeugd (8-10 jr.)

Clubwedstrijd, Club/Interclub
Uitslag
  1. Sabine Snoeijer
  2. Laura Gambon
  3. Maike van der Duin
05-03-2011
12:45

Funklasse Jeugd (11-12 jr.)

Clubwedstrijd, Club/Interclub
Uitslag
  1. Rob Gambon
  2. Romy Berends
  3. Ramon Eikelboom
05-03-2011
13:25

Funklasse Jeugd (13-14 jr.)

Clubwedstrijd, Club/Interclub
Uitslag
  1. Jurjan Gritter
  2. Kevin van Bennekom
  3. Micha Gankema
05-03-2011
15:00

Amateurs/Sportklasse

Nationaal A-2, Nationaal
Uitslag
  1. Michiel van Goor
  2. Tom Hoekman
  3. Ninko Doornbos
06-03-2011
10:30

Masters (30+)

Nationaal A-2, Nationaal
Uitslag
  1. Marco Hurkmans
  2. Jos Leonhardt
  3. Sjef Klerken
06-03-2011
10:40

Masters (40+)

Nationaal A-2, Nationaal
Uitslag
  1. Rob Barel
  2. Arne Nuijs
  3. Jan Weevers
06-03-2011
12:15

Vrouwen

Nationaal A-2, Nationaal
Uitslag
  1. Laura Turpijn
  2. Mirre Stallen
  3. Arielle Boek
06-03-2011
12:18

Nieuwelingen

Nationaal A-2, Nationaal
Uitslag
  1. Bas van der Kooij
  2. Lehvi Braam
  3. Rick Goeree
06-03-2011
12:20

Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

Nationaal A-2, Nationaal
Uitslag
  1. Marlo Koevoet
  2. Natasja Nieuwenhuizen
  3. Julia Schrooder
06-03-2011
14:00

Elite-Mannen/Beloften

Nationaal A-2, Nationaal
Uitslag
  1. Jeroen Boelen
  2. Tim Lemmers
  3. Bas Peters
06-03-2011
14:05

Junioren

Nationaal A-2, Nationaal
Uitslag
  1. Thijs Zuurbier
  2. Robbert de Nijs
  3. Jeroen van Eck
06-03-2011
16:15

Funklasse Heren

Clubwedstrijd, Club/Interclub
06-03-2011
16:15

Funklasse Vrouwen

Clubwedstrijd, Club/Interclub

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.