Uitslagen

LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd

Wedstrijden

16-06-2018
10:30

Jeugd Cat. 1

Landelijke MTB Jeugd Wedstrijd, Nationaal
Uitslag
  1. Iker Slotboom
  2. Jente Vis
  3. Nynke Jochems
16-06-2018
11:00

Jeugd Cat. 2

Landelijke MTB Jeugd Wedstrijd, Nationaal
Uitslag
  1. Jinthe Nijboer
  2. Teun van Beurden
  3. Kai van Hoof
16-06-2018
11:30

Jeugd Cat. 3

Landelijke MTB Jeugd Wedstrijd, Nationaal
Uitslag
  1. Cas Timmermans
  2. Mads Teunissen van Manen
  3. Jowi Cnossen
16-06-2018
12:00

Jeugd Cat. 4

Landelijke MTB Jeugd Wedstrijd, Nationaal
Uitslag
  1. Jasper Harders
  2. Nina Houmes
  3. Rick Versloot
16-06-2018
13:30

Jeugd Cat. 5

Landelijke MTB Jeugd Wedstrijd, Nationaal
Uitslag
  1. Keije Solen
  2. Rob Kastelein
  3. Casper van Hartskamp
16-06-2018
14:15

Jeugd Cat. 6

Landelijke MTB Jeugd Wedstrijd, Nationaal
Uitslag
  1. Jelte Jochems
  2. Sem Hardlooper
  3. Joris Funken
16-06-2018
15:15

Jeugd Cat. 7

Landelijke MTB Jeugd Wedstrijd, Nationaal
Uitslag
  1. Morris Gruiters
  2. Bart Kortleve
  3. Bart Kastelein
17-06-2018
09:30

Masters (50+)

Nationaal, Nationaal
Uitslag
  1. Ronny Geerts
  2. Arne Nuijs
  3. Corné van Oorschot
17-06-2018
09:31

Masters (40+)

Nationaal, Nationaal
Uitslag
  1. Maikel Govaarts
  2. Micha de Vries
  3. Stijn Boek
17-06-2018
11:10

Amateurs/Sportklasse

Nationaal, Nationaal
Uitslag
  1. Edwin Geerdink
  2. Yannick Runhart
  3. Raymond van de Kruisweg
17-06-2018
11:12

Masters (30+)

Nationaal, Nationaal
Uitslag
  1. Edwin Arts
  2. Matthijs Kuipers
  3. Remy Meeuwse
17-06-2018
12:45

Nieuwelingen

Nationaal, Nationaal
Uitslag
  1. Mika Bouman
  2. Pim Funken
  3. Kjell Roerbag
17-06-2018
12:47

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen

Nationaal, Nationaal
Uitslag
  1. Ceylin del Carmen Alvarado
  2. Esther van der Burg
  3. Monique Zeldenrust
17-06-2018
12:49

Junior-Vrouwen

Nationaal, Nationaal
Uitslag
  1. Larissa Hartog
  2. Dieke van Wilgen
  3. Melanie Viveen
17-06-2018
12:51

Nieuweling-Meisjes

Nationaal, Nationaal
Uitslag
  1. Lola Bakker
  2. Noa Stolk
  3. Chris Nelck
17-06-2018
14:25

Junioren

Nationaal, Nationaal
Uitslag
  1. Perry Wit
  2. Arne van der Vliet
  3. Mees Hendrikx
17-06-2018
14:25

Elite-Mannen/Beloften

Nationaal, Nationaal
Uitslag
  1. Thom Bonder
  2. Marten Haitjema
  3. Jasper Ockeloen

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.