Klassementen

MTB Jeugd Cat 4 2019

Positie Naam Woonplaats Punten
1 Cas Timmermans Wageningen-Hoog 800
2 Mads Teunissen van Manen Oosterbeek 794
3 Jowi Cnossen APELDOORN 783
4 Maike Tazelaar COLIJNSPLAAT 777
5 Minu Stoffers Apeldoorn 769
6 Maureen Abma WOLVEGA 759
7 Melissa Nuyten HEINKENSZAND 741
8 Victor Kroesbergen Ede 737
9 Quinn Schmitz Waalre 729
10 Nick Verkleij Gouda 723
11 Mads Gerritsen UGCHELEN 721
12 Lisa Band Zuid-Oost Beemster 714
13 Lars van der Laan Hilversum 705
14 Dave Boekestijn 'S GRAVENZANDE 702
15 Xander van Waardenburg Rhoon 697
16 Tim van de Ven Asten-Heusden 689
17 Jurre v.d. Kaaij 'S-GRAVENZANDE 679
18 Justen Hauser Poeldijk 664
19 Maurice Verhoeven KAATSHEUVEL 662
20 Caden Jagt Geesteren 662
21 Darian Groeneveld Rijswijk 659
22 Luna Meijer Hilversum 652
23 Thijs van den Brink Ermelo 652
24 Splinter van 't Hoff 'S GRAVENZANDE 623
25 Jurgen den Harder Maassluis 618
26 Thyn Jacobs ETTEN-LEUR 612
27 Renzo Koskamp Borne 609
28 Nanet Huising Wateringen 599
29 Amy de Bruijn Bergen op Zoom 583
30 Bas Bussem Oostvoorne 577
31 Joy den Braver Den hoorn 561
32 Tiemo Schreur Apeldoorn 554
33 Noël Goijert 'S-GRAVENZANDE 554
34 Jarno Struijk Nieuwerkerk 547
35 Selena Bas Nieuw Lekkerland 540
36 Michelle Druif ZOETERMEER 534
37 Floris van Hartskamp Apeldoorn 515
38 Luuk Starink Apeldoorn 514
39 Maud Struijk Nieuwerkerk 512
40 Alex van den Akker Hilversum 511
41 Anniek Voermans SAS VAN GENT 456
42 Damian van den Berg Oldebroek 451
43 Maeryn van den Hoogen EINDHOVEN 450
44 Kian Struik Oldenzaal 427
45 Veerle Bruijnes Goes 398
46 Ruben Nijhuis Oldenzaal 384
47 Sven Evelo Oldenzaal 375
48 Stan Ludtke Oldenzaal 341
49 nick lansink borne 338
50 Sam Mullaert Kapelle 335
51 Thomas Panken Bladel 283
52 Boris Griep OOSTERHOUT 265
53 Daan Bakelaar Harderwijk 262
54 Lorenzo de Bruin Naaldwijk 244
55 Pascal Cutler Amsterdam 241
56 Luc Keijl Halsteren 236
57 Maarit Ottink Assendelft 234
58 Noï Moes GOIRLE 221
59 Judith Alleleijn Bocholtz 197
60 Niels Tholen Zuidhorn 197
61 Kevin Franke Oldenzaal 188
62 Milan van der Hamsvoord Oosterhout 186
63 Ruben van Duren Mook 160
64 Sjoerd Spanjaard GELEEN 152
65 Roos Muller Groningen 149
66 Danilo Baidoo Heerlen 109
67 Barend Kaiser Delft 108
68 Lars van Engen Loenersloot 107
69 Hannah Kiers Westerhaar-Vriezenveensewijk 95
70 Hidde Otter Meppel 78
71 Chris Kiers Westerhaar-Vriezenveensewijk 76
72 Willem Jan Belt Dalen 76
73 Timo Kalberg DEN HAAG 64
74 Kay de Wit Zwammerdam 62
75 Bram Wentink Lochem 62
76 Meike Frissen STEIN LB 61
77 Mark Witzier Hardinxveld-Giessendam 60
78 Lyam Seppenwoolde Ootmarsum 57
79 Bo Klappe EINDHOVEN 56
80 Nora van der Dussen ARKEL 56
81 Stan Zwinkels Wateringen 56
82 Katarina Zugich Nijmegen 55
83 Aline van der Wel De Lier 54
84 Klaas Helling Nijmegen 54
85 Fien Saesen 54
86 Cas van Haren Wijchen 53
87 Lucas Borsboom Pijnacker 53
88 Lieke Starink APELDOORN 53
89 Siem Gerrits Beek Ubbergen 52
90 Frederique van de Wetering Millingen aan de Rijn 51
91 Ties Hofstede Schipluiden 51
92 Ingmar Hilkemeijer Batenburg 48

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.