Nieuws

Gezocht: stagiair(e) sport en KNWU Campus

13 november 2018

Voor de stageperiode vanaf januari/februari 2019 zoeken wij een enthousiaste stagiair(e) met een hart voor de wielersport. Je draait mee met ons Team Service en denkt mee in de ondersteuning van onze vrijwilligersorganisatie en de KNWU Campus.

Team Service (Team S) bestaat uit 11 vaste medewerkers. Wij houden ons bezig met het ondersteunen en adviseren van de leden, clubs en organisatoren, dragen zorg voor de wedstrijd- en breedtesport én bieden via de KNWU Campus opleidingen aan die we tevens zelf ontwikkelen.

Heb jij dit in huis?

Wij zijn op zoek naar een stagiair(e) die gek is op de wielersport.

 • Je bent een student MBO/HBO (2e of 3e-jaars)
 • Een teamplayer; je kunt goed samenwerken in een team
 • Flexibel; bereid om af en toe een avond en/of weekend mee te draaien in de vrijwilligersorganisatie
 • Bij voorkeur actief binnen en/of ervaring met de wielersport
 • Je bent klantgericht/klantvriendelijk
 • Je volgt een opleiding gericht in de sport of wil juist eens meemaken hoe een sportbond in elkaar zit

Dit ga je doen

Je gaat meedraaien met Team Service. De taken die hierbij horen zijn onder andere:

 • het voorbereiden van kampioenschappen/competities;
 • ondersteuning bieden aan leden, organisatoren, clubs en cursisten;
 • meedenken in de strategie van de KNWU Campus;
 • meedenken in de sporttakcommissies;
 • (mee)organiseren van opleidingen en/of bijeenkomsten;
 • aanschuiven bij verschillende bijeenkomsten om een goed beeld van een vrijwilligersorganisatie te krijgen;
 • Daarnaast is er ruimte voor eigen inbreng.

Interessant, toch?

Reageer voor 4 december door je CV en motivatie (waarom je bij de KNWU stage wil lopen) naar Roos te Pas te sturen via roos.te.pas@knwu.nl. Voor vragen over de stageplaats kun je Roos te Pas een mail sturen of bellen (085 070 1922). De eerste gesprekken vinden plaats in de maand december.


Over de KNWU

De KNWU is de overkoepelende sportbond van en voor de wielersport in Nederland. De KNWU is er voor top-, wedstrijd- en breedtesport. Onderverdeeld in verschillende sporten: weg, BMX, baan, veld, mountainbike, strandrace, para-cycling en kunstwielrijden. Wij hebben als doel iedereen in Nederland beter te leren fietsen.