Uniebureau

Medewerkers

Hieronder vind je onze namen, contactgegevens en functies.
Waar kunnen we je mee helpen?

Naam Contact Functie
Thorwald Veneberg thorwald.veneberg@knwu.nl Algemeen directeur (Top- en Wedstrijdsport)
Margo de Vries margo.de.vries@knwu.nl
085-070 1928
Directeur (Facilitair & Commercie)
Mirjam Tuithof mirjam.tuithof@knwu.nl
085-070 1924
Team Facilitair | Medewerker HRM & Juridische zaken
Johan Lammerts johan.lammerts@knwu.nl
085-070 1911
Team Topsport | Manager Topsport
Geeske van Wijk geeske.van.wijk@knwu.nl
085-070 1923
Team Topsport | Teammanager
Julia van Kempen julia.van.kempen@knwu.nl Team Topsport | Assistent Teammanager
Henk van Beusekom henk.van.beusekom@knwu.nl
085-070 1925
Team Wedstrijdsport | Senior Medewerker
Competitie en wedstrijdzaken
Roos te Pas roos.te.pas@knwu.nl
085-070 1922
Team Wedstrijdsport | Product Owner KNWU Campus
Lieke ten Hove campus@knwu.nl Team Wedstrijdsport | Medewerker KNWU Campus
Mariska Bosschert mariska.bosschert@knwu.nl
085-070 1916
Team Wedstrijdsport | Medewerker Competitie en wedstrijdzaken
Robert Heemskerk robert.heemskerk@knwu.nl
085-070 1912
Team Wedstrijdsport | Medewerker Competitie en wedstrijdzaken
Bas Boss bas.boss@knwu.nl
085-070 1926
Team Commercie | Customer Care Medewerker
Pim Postel pim.postel@knwu.nl
085-070 1930
Team Facilitair | Business Process & Intelligence Manager
Marjanne Steenhuis marjanne.steenhuis@knwu.nl
085-070 1915
Team Commercie | Medewerker Sportstimulering
Jules Holleboom jules.holleboom@knwu.nl
085-070 1900
Team Commercie | Product Owner KNWU Fondo
Marcel Janssen marcel.janssen@knwu.nl
085-070 1919
Team Facilitair | Medewerker Financiƫle administratie
Carlo Cesar carlo.cesar@knwu.nl
06-12 68 97 98
Team Commercie | Partnermanager
Roy Schriemer pers@knwu.nl
06 12 40 80 15
Team Commercie | Persvoorlichter
Jeffrey Kimmels jeffrey.kimmels@knwu.nl
085-070 1917
Team Commercie | Digital Marketeer
Kevin de Rijk kevin.de.rijk@knwu.nl Team Commercie | Junior medewerker communicatie
Fausto van Tuyl fausto.van.tuyl@knwu.nl Team Commercie | Junior medewerker marketing

 

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.