Uitslagen

NK Weg Jeugd

Wedstrijden

17-06-2018
09:00

Jeugd Jongens Cat. 5

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Keije Solen
  2. Niek Suijker
  3. Jelle Weierink
17-06-2018
09:45

Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Jette de Groot
  2. Zoë van Velzen
  3. Lisa van Heel
17-06-2018
10:30

Jeugd Jongens Cat. 6

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Axel Roks
  2. Thom van der Werff
  3. Ryan Gal
17-06-2018
11:25

Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Nienke Veenhoven
  2. Babette van der Wolf
  3. Leonie Bentveld
17-06-2018
12:30

Jeugd Jongens Cat. 7

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Elmar Abma
  2. Nick Brand
  3. Noël Rokven
17-06-2018
14:10

Jeugd Jongens Cat. 1

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Tim van der Velden
  2. Raf Bastiaanssen
  3. Jayden Lampen
17-06-2018
14:30

Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Nicole van Sighem
  2. Imke Menting
  3. Mirthe Buurmeijer
17-06-2018
14:50

Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Flore de Groot
  2. Puck Bunning
  3. Yinthe VAN DEN Heuvel
17-06-2018
15:10

Jeugd Jongens Cat. 2

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Matthijs de Haan
  2. Delano Heeren
  3. Dylan Rijnders
17-06-2018
15:40

Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Jinthe Nijboer
  2. Mara Vergeer
  3. Amy Grosz
17-06-2018
16:10

Jeugd Jongens Cat. 3

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Victor Kroesbergen
  2. Cas Timmermans
  3. Noël Goijert
17-06-2018
16:45

Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Megan Arens
  2. Maureen Abma
  3. Amy de Bruijn
17-06-2018
17:20

Jeugd Jongens Cat. 4

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Tyler Eyk
  2. Michiel Mouris
  3. Boris van der Voort
17-06-2018
18:00

Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Joëlle Eenkhoorn
  2. Puck Langenbarg
  3. Mae Cabaca