Uitslagen

NHC - De Ronde van Utrecht

Wedstrijden

23-06-2019
10:00

11-12 jarigen

Criterium, Club/Interclub
Uitslag
  1. Kees Hitman
  2. Jort van Gorkom
  3. Lieuwe van Berg
23-06-2019
10:00

9-10 jarigen

Criterium, Club/Interclub
Uitslag
  1. Rein Hitman
  2. Ben de Jonge
  3. Amber Crommentuijn
23-06-2019
10:00

7-8 jarigen

Criterium, Club/Interclub
Uitslag
  1. Tirza Harbers
  2. Roan de Kruif
  3. Abe Smit
23-06-2019
10:45

Sportklasse

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Ossip van de Vegte
  2. Dennis Venema
  3. Allard Epping
23-06-2019
10:45

Masters 50+

Geannuleerd: kunnen starten bij de Amateurs.
23-06-2019
12:00

Handbiken (Mannen H1-2)

Criterium, Nationaal
23-06-2019
12:00

Handbiken (Mannen H3)

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Sidney Bito
  2. Edward Maalouf
  3. Dave Versluis
23-06-2019
12:00

Handbiken (Vrouwen H1-4)

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Melanie Helweg
23-06-2019
12:00

Handbiken (Mannen H4)

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Chiel Albers
  2. Peter Nijman
  3. Sander Smit
23-06-2019
12:00

Handbiken (Mannen H5/O)

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Tim de Vries
  2. Marco Heijkoop
  3. Gerard Kalis
23-06-2019
12:00

Handbiken (Vrouwen H5/O)

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Laura de Vaan
  2. Yvette Röttger
  3. Christa Zonneveld
23-06-2019
13:15

(E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr.

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Mareille Meijering
  2. Hanneke Mulder
  3. Esther van Leeuwe
23-06-2019
14:30

Amateurs

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Elias de Bruijne
  2. Timothé Ceresa
  3. Arnoud Witsenburg
23-06-2019
16:00

Funklasse Heren

Criterium, Nationaal
23-06-2019
17:00

Funklasse Vrouwen

Criterium, Nationaal
23-06-2019
18:00

Criterium voor Studenten

Interclubwedstrijd, Club/Interclub

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.