Ramon Bokhoven

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften Eindklassement 13-07-2019 36
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 13-07-2019 15
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 12-07-2019 44
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Elite-Mannen/Beloften 07-07-2019 7
55e Slag van Ambacht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-07-2019 12
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 10
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 16-06-2019 33
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Beloften 09-06-2019 8
CCM - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 05-06-2019 7
CCM - 39e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 25-05-2019 21
CCM - ZHE Tour Elite-Mannen/Beloften 18-05-2019 3
CCM - Zuiderzeeronde Elite-Mannen/Beloften 13-04-2019 3
CCM - 32e Grote Omloop van de Veenkoloniën / EERENS Elite-Mannen/Beloften 06-04-2019 3
Wielerdag Huijbergen 2019 Elite-Mannen/Beloften 24-03-2019 1
CCM - 31e Grote Omloop van de Veenkoloniën Elite-Mannen/Beloften 24-03-2018 3
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 45
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 17
Olympia's Tour Under 23 10-09-2017 67
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 14
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 12
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 18
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 45
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 44
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 26
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 60
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 22
Wielerronde Haamstede (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2017 6
Mijl van Mares (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 29-07-2017 9
Nacht van de Zeilberg (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-07-2017 5
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 26-07-2017 24
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 09-07-2017 45
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 20-06-2017 4
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Beloften 05-06-2017 3
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-06-2017 36
Kermisronde van Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 27-05-2017 11
55e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 25-05-2017 30
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 34
Zuidhollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 9
Ronde van Overijssel M_ELITE 06-05-2017 22
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 29-04-2017 62
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 33
30e Grote omloop van de Veenkoloniën/Eerens Elite-Mannen/Beloften 25-03-2017 11
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 12-03-2017 104
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 43
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniën/ENERGYSTOCK Junioren 03-09-2016 17
67e Wielerspektakel Naaldwijk Junioren 16-08-2016 6
Klimtijdrit Camerig Vaals Junioren 29-06-2016 10
Acht van Bladel Junioren Eindklassement 26-06-2016 8
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 17
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 6
Acht van Bladel Junioren 25-06-2016 17
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 1
Omloop van de Maasvallei Junioren 04-06-2016 9
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 22-05-2016 5
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men Eindklassement 22-05-2016 12
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 27
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 43
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 20-05-2016 13
53e Flevotour Junioren 14-05-2016 6
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 02-04-2016 7
Omloop van Schijndel Junioren 06-03-2016 3
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 8
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 2
NK Baan Duur/Sprint Junioren 28-12-2015 4
Limietdag NK Achtervolging en Tijdrit Junioren 05-12-2015 3
Limietdag NK Achtervolging en Tijdrit Junioren 05-12-2015 3
66e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 28-06-2015 6
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 20
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 25
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 27-06-2015 13
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 26-06-2015 5
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 5
Omloop van de Maasvallei Junioren 06-06-2015 4
Omloop van de Maasvallei Junioren Bergklassement 06-06-2015 3
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 24-05-2015 51
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2015 59
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 8
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 69
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2015 7
60e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Junioren 17-05-2015 4
52e Flevotour Junioren 09-05-2015 4
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junioren 26-04-2015 12
Zuiderzeeronde Junioren 11-04-2015 2
Omloop van Schijndel Junioren 08-03-2015 17
NK Baanwielrennen Junioren 29-12-2014 4
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 9
NK Baanwielrennen Junioren 27-12-2014 7
Kwalificatiewedstrijden NK Omnium Junioren 09-11-2014 11
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 31-08-2014 4
Math Salden Klimcriterium Nieuwelingen 30-08-2014 19
Pure Energie Tour R v T Nieuwelingen 16-08-2014 4
Ronde van Enter Rabo dikke banden race 16-08-2014 4
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Nieuwelingen 05-07-2014 6
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 28-06-2014 7
NK Tijdrijden Nieuwelingen 25-06-2014 25
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 21
RK en DK Zuid Nieuwelingen 09-06-2014 7
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 31-05-2014 8
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Nieuwelingen 28-05-2014 4
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 24-05-2014 4
De 9e wielerronde van Elim Nieuwelingen 18-05-2014 11
8e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 26-04-2014 3
48e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 21-04-2014 3
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 1
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 12-04-2014 2
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Nieuwelingen 05-04-2014 4
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 2
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 09-03-2014 3
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 29-12-2013 4
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 29-12-2013 10
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 27-12-2013 11
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 27-12-2013 2
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 15-12-2013 21
NK Omnium Nieuwelingen 10-11-2013 7
Wielerronde van Uden Nieuwelingen 14-09-2013 21
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuwelingen 31-08-2013 38
Vagtechniek Ronde van Nuenen Nieuwelingen 25-08-2013 12
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 15
63e Ronde van Ochten Nieuwelingen 20-07-2013 6
38ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 06-07-2013 17
40e ronde van Schaijk Nieuwelingen 30-06-2013 4
4e Midzomeravondronde Groot-Ammers Nieuwelingen 15-06-2013 11
Amstel Wielerronde van Erp Nieuwelingen 02-06-2013 6
Districtskampioenschap tijdrijden 2013 Zuid-West en Zuid Oost Nieuwelingen 29-05-2013 18
Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 26-05-2013 13
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 25-05-2013 9
Regio Kampioenschap Zuid-Oost, Zuid-West en Limburg Nieuwelingen 20-05-2013 4
Ronde van Elim Nieuwelingen 18-05-2013 7
7e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 27-04-2013 35
34e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2013 7
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 13-04-2013 21
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2013 27
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 17-03-2013 3
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuwelingen 10-02-2013 16
GP Sprint Nieuwelingen 03-02-2013 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 29-09-2012 2
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 7 09-09-2012 6
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2012 4
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 02-09-2012 4
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 7 01-09-2012 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 26-08-2012 2
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 7 19-08-2012 2
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 01-07-2012 5
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 23-06-2012 4
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 17-06-2012 12
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 16-06-2012 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 09-06-2012 12
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 02-06-2012 2
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 27-05-2012 5
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 26-05-2012 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 20-05-2012 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 7 17-05-2012 4
RABO Komtoer Jeugd Cat. 7 13-05-2012 4
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2012 4
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 06-05-2012 3
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 29-04-2012 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 21-04-2012 2
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 15-04-2012 9
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 7 09-04-2012 11
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 01-04-2012 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 31-03-2012 11
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 25-03-2012 11
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 21-01-2012 25
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 8
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 7 08-01-2012 18
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 17-12-2011 15
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 03-12-2011 15
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 27-11-2011 10
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 26-11-2011 16
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 19-11-2011 23
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 12-11-2011 17
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2011 23
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 30-10-2011 22
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 18-09-2011 11
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 11-09-2011 10
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2011 36
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 29
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 22
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2011 7
26e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 6 30-06-2011 1
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 26-06-2011 13
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 25-06-2011 1
st Linie Crossers Jeugd Cat. 6 19-06-2011 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 12-06-2011 14
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 6 04-06-2011 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 15
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 28-05-2011 3
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 6 22-05-2011 4
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 6 21-05-2011 3
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 15-05-2011 6
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 6 08-05-2011 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 01-05-2011 3
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2011 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2011 69
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2011 7
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 10-04-2011 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 Jongens 03-04-2011 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-01-2011 18
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2011 33
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 12-12-2010 29
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 05-12-2010 14
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 04-12-2010 12
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 27-11-2010 19
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 6 20-11-2010 21
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 14-11-2010 25
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 06-11-2010 19
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 31-10-2010 34
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 23-10-2010 20
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 16-10-2010 15
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 09-10-2010 24
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 26-09-2010 18
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 19-09-2010 4
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 5 12-09-2010 11
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 5 11-09-2010 8
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 05-09-2010 7
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 5 11-07-2010 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 27-06-2010 5
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 5 20-06-2010 14
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2010 38
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 05-06-2010 2
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 5 30-05-2010 4
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 29-05-2010 7
Baanomnium Jeugd Cat. 5 24-05-2010 5
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 5 16-05-2010 6
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2010 3
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2010 3
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-04-2010 2
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 5 18-04-2010 2
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 3
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 8
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 04-04-2010 14
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 5 27-03-2010 3
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 10-01-2010 17
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 13-12-2009 29
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 5 05-12-2009 20
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 28-11-2009 14
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 22-11-2009 20
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 5 15-11-2009 18
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 08-11-2009 22
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 5 01-11-2009 24
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 27-09-2009 15
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 17
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 4 12-09-2009 12
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2009 9
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-07-2009 4
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-07-2009 5
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 4 12-07-2009 5
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 12
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 4 04-07-2009 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 31
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 07-06-2009 2
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 06-06-2009 5
Baanomnium Jeugd Cat. 4 01-06-2009 12
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 6
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 4 27-05-2009 5
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 3
Ronde van Velden Jeugd Cat. 4 17-05-2009 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-05-2009 15
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 19-04-2009 7
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 12-04-2009 12
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 4 05-04-2009 19
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 16
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 4 04-01-2009 25
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 27-12-2008 20
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 14-12-2008 28
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 4 07-12-2008 19
Pietencross Jeugd Cat. 4 30-11-2008 18
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-11-2008 22
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 23-11-2008 16
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 4 09-11-2008 16
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-11-2008 21
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 26-10-2008 21
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 28-09-2008 18
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 21-09-2008 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 5
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 13-09-2008 6
klimcriterium Jeugd Cat. 3 06-09-2008 16
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 24-08-2008 8
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 17-08-2008 10
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 06-07-2008 11
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 7
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 22-06-2008 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 10 jaar 14-06-2008 10
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 08-06-2008 6
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 07-06-2008 7
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-1 31-05-2008 11
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 3 25-05-2008 6
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 3 21-05-2008 11
Baanomnium Jeugd Cat. 3-2 12-05-2008 2
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 10-05-2008 13
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 3 04-05-2008 16
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 01-05-2008 19
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-1 27-04-2008 7
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 20-04-2008 8
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 13-04-2008 17
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-04-2008 12
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 24
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 23-03-2008 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.