Misha Struik

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Junior-Vrouwen 10-06-2019 25
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Junior-Vrouwen 22-05-2019 12
D´n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 22-04-2019 15
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 21-04-2019 6
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Junior-Vrouwen 14-04-2019 10
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 32
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 35
Wielerronde van Erp Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 15
Wielerweekend Omloop der Kempen (dag 2) Nieuweling-Meisjes 20-05-2018 9
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 28
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Nieuweling-Meisjes 08-04-2018 16
Wooning Zesdaagse Rotterdam Nieuweling-Meisjes 07-01-2018 12
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 11
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 37
56e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2017 32
Wielerweekend Omloop der Kempen Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 30
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 07-05-2017 25
KNWU Grote Prijs Jan Derksen 2017 Nieuweling-Meisjes 22-01-2017 6
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Nieuweling-Meisjes 15-01-2017 14
Zesdaagse Rotterdam Nieuweling-Meisjes 08-01-2017 14
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Nieuweling-Meisjes 10-12-2016 8
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Nieuweling-Meisjes 06-11-2016 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Nieuweling-Meisjes 06-11-2016 5
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2016 22
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 49
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2016 18
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 6 17-07-2016 22
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 45
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 42
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2016 16
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 25-06-2016 31
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 6 19-06-2016 13
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 6 12-06-2016 23
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-06-2016 39
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-05-2016 18
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-04-2016 29
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 09-04-2016 34
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 38
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 51
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 38
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Diverse Licentiecategorieen 17-01-2016 5
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT Diverse Licentiecategorieen 03-01-2016 8
NK Derny's & Jeugdomnium Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 14
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 10
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 27-09-2015 15
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-09-2015 14
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2015 24
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 28
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 23-08-2015 13
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 5 16-08-2015 21
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 25
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 07-06-2015 40
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 26
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 30-05-2015 17
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 27
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-05-2015 18
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 14-05-2015 26
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 42
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 31
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 34
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 36
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 28-03-2015 23
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 08-03-2015 28
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 33
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 4 21-09-2014 9
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 14-09-2014 14
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 4 07-09-2014 16
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-09-2014 20
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 4 24-08-2014 15
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 4 17-08-2014 27
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 28-06-2014 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 14-06-2014 18
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 08-06-2014 50
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 4 01-06-2014 20
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 03-05-2014 25
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2014 23
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 36
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 23

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.