Robin Blummel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Olympia's Tour Beloften 20-10-2019 15
Olympia's Tour Beloften Eindklassement 20-10-2019 22
Olympia's Tour Beloften 19-10-2019 10
Olympia's Tour Beloften 18-10-2019 4
Olympia's Tour Beloften 17-10-2019 58
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 15-09-2019 72
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 15-09-2019 1
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 14-09-2019 1
66e Ronde van Hank Elite-Mannen/Beloften 08-09-2019 1
7e editie Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 01-09-2019 4
Wielerronde van Zuidland (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-08-2019 14
45e Ronde van De Lier (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-08-2019 19
Ronde van Pijnacker Elite-Mannen/Beloften 17-08-2019 19
62e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 29-07-2019 10
69 e Ronde van Ochten (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 20-07-2019 5
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 16-07-2019 6
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften Eindklassement 13-07-2019 66
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 13-07-2019 92
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 12-07-2019 14
Afwachtingswedstrijden 70e HAPERT 8 van Bladel (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 30-06-2019 1
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 109
NK Tijdrijden (Elite/Beloften mannen en vrouwen) Beloften 26-06-2019 30
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 19-06-2019 13
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 09-06-2019 112
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 09-06-2019 148
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 150
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 11
CCM - 39e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 25-05-2019 76
TCM - Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 19-05-2019 15
60e Ronde van Uden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-05-2019 15
U23 RS - Grote Prijs Arjaan de Schipper Beloften 11-05-2019 16
Nobutec Omloop van de Glazenstad Elite-Mannen/Beloften 14-04-2019 6
CCM - 32e Grote Omloop van de Veenkoloniën / EERENS Elite-Mannen/Beloften 06-04-2019 14
Van den Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 31-03-2019 38
Ronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-03-2019 1
33e Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 17-03-2019 31
TCM - 59ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 23-02-2019 12
TC - Koga MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 10-02-2019 17
Brabant Beach Battle Licentiehouders Mannen 14-10-2018 8
6e editie Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 23-09-2018 4
Olympia's Tour Under 23 16-09-2018 25
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 16-09-2018 55
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 29
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 28
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 51
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 60
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 77
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 101
Omloop van Valkenswaard Beloften 26-08-2018 1
44e Ronde van De Lier (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-08-2018 12
Koga Slag om Norg M_ELITE 11-08-2018 72
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 01-08-2018 19
Daags na de Tour Professionals 30-07-2018 29
69e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-07-2018 29
48e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-07-2018 39
33e Super Criterium van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 20-07-2018 12
NK Tijdrijden Beloften 27-06-2018 7
TCM - individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 20-06-2018 24
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 10-06-2018 60
Kermisronde Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 26-05-2018 11
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 43
Wielerronde van Uden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-05-2018 1
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Beloften 08-05-2018 1
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 79
Wielerronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 15-04-2018 24
52e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 64
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-04-2018 2
V.D. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 4
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 82
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 46
TC 5 - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Mannen 06-01-2018 61
TC 3 - Paal 17 Strandrace Licentiehouders Mannen 18-11-2017 33
Brabant Beach Battle Diverse Licentiecategorieen 22-10-2017 1
Ronde van Hoogerheide Junioren 03-09-2017 2
43e Ronde van De Lier Junioren 08-08-2017 8
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Junioren 27-07-2017 13
Acht van Chaam Junioren 26-07-2017 4
Kermisronde van Kaatsheuvel Junioren 02-07-2017 6
84ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 01-07-2017 1
NK Tijdrijden Junioren 21-06-2017 27
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junioren 17-06-2017 40
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Junioren 05-06-2017 32
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 27-05-2017 19
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 95
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 19
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 19-05-2017 3
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 14-05-2017 3
54e Flevotour Junioren 13-05-2017 2
51e Grote Ronde van Gerwen Junioren 17-04-2017 28
Wielerdag Huijbergen Junioren 26-03-2017 19
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 05-03-2017 3
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junioren 08-01-2017 22
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Junioren 18-12-2016 6
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 12-11-2016 15
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Junioren 06-11-2016 3
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniën/ENERGYSTOCK Junioren 03-09-2016 11
42e Ronde van De Lier Junioren 09-08-2016 4
50e Ronde van Oudenbosch Junioren 17-07-2016 1
41e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 02-07-2016 9
Acht van Bladel Junioren Eindklassement 26-06-2016 21
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 13
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 21
Acht van Bladel Junioren 25-06-2016 1
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 33
NK Tijdrijden Junioren 22-06-2016 19
NK Weg 15-18 jr. Junioren 18-06-2016 48
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 22-05-2016 42
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men Eindklassement 22-05-2016 38
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 32
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 10
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 20-05-2016 112
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Junioren 15-05-2016 1
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 02-04-2016 21
Omloop van Schijndel Junioren 06-03-2016 8
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 03-01-2016 21
62e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2015 17
Wielerronde van Uden (dag 1) Nieuwelingen 12-09-2015 13
78e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 10-09-2015 16
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 30-08-2015 8
60e Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 09-08-2015 2
Acht van Chaam Nieuwelingen 29-07-2015 3
41e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 12-07-2015 1
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 6
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 05-07-2015 5
Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 28-06-2015 6
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuwelingen 24-06-2015 10
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 34
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 14-06-2015 5
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 06-06-2015 42
Wielerronde van Erp Nieuwelingen 31-05-2015 1
1ste Kermisronde van Westerhoven Nieuwelingen 30-05-2015 1
RK Zuid (Vrouwen & Amateurs) & RK Zuid-Oost & Limburg (Nieuwelingen) Nieuwelingen 25-05-2015 5
45e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 23-05-2015 12
60e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 17-05-2015 6
Rabobank-Ronde van Someren Nieuwelingen 10-05-2015 2
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2015 2
"De Win fietsen" Ronde van Geldrop Nieuwelingen 26-04-2015 2
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 25-04-2015 3
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 19-04-2015 1
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2015 16
Zuiderzeeronde Nieuwelingen 11-04-2015 3
65ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 29-03-2015 3
44e Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 28-03-2015 4
34e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 22-03-2015 7
v.d. Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 15-03-2015 2
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 08-03-2015 3
NK Veldrijden Nieuwelingen 10-01-2015 12
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2015 12
12e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2014 9
4e Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 27-12-2014 15
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 06-12-2014 10
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 29-11-2014 8
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 16-11-2014 11
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 01-11-2014 4
Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 11-10-2014 14
Wielerronde van Uden - dag 1 Nieuwelingen 13-09-2014 31
33e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 11-08-2014 6
42e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 03-08-2014 11
42e Wielerdag van Wateringen Nieuwelingen 31-07-2014 1
Acht van Chaam Nieuwelingen 30-07-2014 2
41e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 12-07-2014 16
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Nieuwelingen 05-07-2014 3
NK Tijdrijden Nieuwelingen 25-06-2014 10
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 93
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Nieuwelingen 28-05-2014 2
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 24-05-2014 22
59e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 18-05-2014 1
44e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 17-05-2014 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 11-05-2014 6
51e Flevotour Nieuwelingen 10-05-2014 28
8e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 26-04-2014 74
48e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 21-04-2014 4
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 20-04-2014 5
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Nieuwelingen 13-04-2014 8
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Nieuwelingen 05-04-2014 15
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 47
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 26-03-2014 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwelingen 23-03-2014 5
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 16-03-2014 29
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 09-03-2014 7
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 04-01-2014 19
Veldrit Jeugd & Senioren Nieuwelingen 23-11-2013 13
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 7 28-09-2013 15
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 15-09-2013 1
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 07-09-2013 1
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 7 01-09-2013 3
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 7 30-08-2013 1
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 13-07-2013 1
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 10-07-2013 1
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 7 07-07-2013 2
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 06-07-2013 4
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 30-06-2013 1
28e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 7 27-06-2013 2
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 22-06-2013 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 15-06-2013 3
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 09-06-2013 30
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 01-06-2013 2
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 26-05-2013 3
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 25-05-2013 1
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 7 20-05-2013 1
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 7 18-05-2013 1
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 7 12-05-2013 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 09-05-2013 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 05-05-2013 1
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2013 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 7 28-04-2013 2
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 7 21-04-2013 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-04-2013 5
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 7 14-04-2013 1
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 7 07-04-2013 2
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 7 06-04-2013 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 01-04-2013 3
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 31-03-2013 2
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 16-03-2013 2
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 7 26-01-2013 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 20-01-2013 4
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 7 05-01-2013 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2012 7
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 7 23-12-2012 10
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 7 22-12-2012 21
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 15-12-2012 4
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 08-12-2012 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 01-12-2012 6
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 7 24-11-2012 7
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 18-11-2012 6
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 17-11-2012 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 04-11-2012 9
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 7 27-10-2012 3
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 13-10-2012 7
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2012 1
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 6 23-09-2012 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 16-09-2012 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 15-09-2012 2
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 09-09-2012 12
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 02-09-2012 2
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 01-09-2012 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 26-08-2012 2
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 6 19-08-2012 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 7
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 15-07-2012 7
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 14-07-2012 2
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 07-07-2012 9
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 2
27e Rabobank Wielerronde Jeugd Cat. 6 28-06-2012 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 24-06-2012 4
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 23-06-2012 7
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 16-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 09-06-2012 6
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 03-06-2012 2
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 02-06-2012 1
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 1
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 26-05-2012 5
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 20-05-2012 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-05-2012 5
RABO Komtoer Jeugd Cat. 6 13-05-2012 2
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 6 12-05-2012 3
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2012 4
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 05-05-2012 8
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 7
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2012 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 21-04-2012 2
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2012 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 3
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 08-04-2012 8
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 6 07-04-2012 1
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 01-04-2012 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 10
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2012 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 21-01-2012 12
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 15-01-2012 13
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 6 14-01-2012 12
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 6 08-01-2012 16
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 17-12-2011 13
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2011 15
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 03-12-2011 13
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 27-11-2011 14
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 26-11-2011 17
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 6 20-11-2011 12
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 19-11-2011 17
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 30-10-2011 17
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 23-10-2011 19
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 16-10-2011 12
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 15-10-2011 15
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2011 6
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 18-09-2011 17
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 5 10-09-2011 8
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 04-09-2011 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2011 6
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 20
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 09-07-2011 8
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 28
26e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 30-06-2011 6
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 26-06-2011 9
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 5 19-06-2011 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 12-06-2011 21
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 05-06-2011 6
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 5 04-06-2011 8
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 13
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 5 29-05-2011 12
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 28-05-2011 4
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 5 22-05-2011 7
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 5 21-05-2011 9
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 15-05-2011 6
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 5 14-05-2011 8
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 5 08-05-2011 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 21
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 19
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2011 24
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 41
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2011 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 30
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 28
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 Jongens 03-04-2011 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-01-2011 19
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 5 15-01-2011 15
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 29-12-2010 18
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 12-12-2010 20
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 05-12-2010 16
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 04-12-2010 18
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 21-11-2010 15
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 5 20-11-2010 25
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 14-11-2010 21
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 13-11-2010 14
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 06-11-2010 22
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 31-10-2010 27
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2010 17
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 23-10-2010 13
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2010 16
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 09-10-2010 19
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 19-09-2010 22
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 4 12-09-2010 13
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 4 11-09-2010 8
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 05-09-2010 12
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 11-07-2010 15
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 04-07-2010 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 24
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 4 20-06-2010 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 44
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 06-06-2010 12
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 05-06-2010 8
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 30-05-2010 12
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 17
Baanomnium Jeugd Cat. 4 24-05-2010 11
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 4 16-05-2010 14
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 17
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 02-05-2010 16
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-04-2010 7
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 4 18-04-2010 14
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 17
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 04-04-2010 16
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 4 27-03-2010 17
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 10-01-2010 20
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2009 20
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-12-2009 12
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 13-12-2009 21
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2009 19
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 22-11-2009 20
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 4 15-11-2009 16
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 08-11-2009 14
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 4 01-11-2009 18
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 27-09-2009 27
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 20-09-2009 22
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 3 13-09-2009 12
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 06-09-2009 18
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-07-2009 17
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-07-2009 29
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 3 12-07-2009 13
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 05-07-2009 19
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 3 28-06-2009 18
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 21-06-2009 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 56
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 07-06-2009 16
Baanomnium Jeugd Cat. 3 01-06-2009 8
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 21-05-2009 32
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2009 24
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 3 25-04-2009 30
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 19-04-2009 28
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 12-04-2009 17
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 31

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.