Mike Deutekom

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Watersley Mountainbike XCO UCI Class 1 Junioren 22-09-2019 14
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Junioren 25-08-2019 20
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 2) Junioren 21-07-2019 15
3 Nations Cup - Bar End Trophy Junioren 07-07-2019 21
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Junioren 23-06-2019 33
Zwiep Trek mtb cup Junioren 12-05-2019 12
Vestingcross Hulst Junioren 17-02-2019 19
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Junioren 26-01-2019 14
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 26
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 24
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Nieuwelingen 16-09-2018 24
1e Nationale Kleeberg Cross Junioren 08-09-2018 15
NLcup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Nieuwelingen 02-09-2018 17
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Nieuwelingen 25-08-2018 22
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Nieuwelingen 30-06-2018 47
3 Nations Cup Spaarnwoude (N-dag 1) - C2 Nieuwelingen 23-06-2018 23
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Nieuwelingen 10-06-2018 31
3 Nations Cup Erezée (B) - C2 Nieuwelingen 03-06-2018 25
25ste NLcup - Heeswijk Nieuwelingen 27-05-2018 14
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Nieuwelingen 08-04-2018 17
NLcup - Wollebrand Nieuwelingen 01-04-2018 7
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 27-01-2018 19
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 31
Benelux Cup Finale - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Nieuwelingen 24-09-2017 20
Benelux Cup Nieuwelingen 26-08-2017 26
Benelux Cup - Kluisbergen Nieuwelingen 20-08-2017 18
Benelux Cup - Vayamundo MTB Cup Nieuwelingen 30-07-2017 27
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Nieuwelingen 28-05-2017 20
NL Cup - Wollebrand MTB wedstrijd Nieuwelingen 14-05-2017 36
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 16-04-2017 27
Benelux Cup - GP Stad Beringen Nieuwelingen 09-04-2017 40
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Nieuwelingen 26-03-2017 35
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 21-01-2017 23
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 01-10-2016 5
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (13-14 jr.) 27-08-2016 9
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 7 25-06-2016 5
LJC Wijchen Jeugd Cat. 7 04-06-2016 3
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 7 26-03-2016 11
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 6 26-09-2015 5
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 6 19-09-2015 7
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 6 27-06-2015 6
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 13-06-2015 7
LJC Wijchen Jeugd Cat. 6 06-06-2015 4
LJC Jeugd Cat. 6 30-05-2015 10
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 6 16-05-2015 8
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 6 18-04-2015 8
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 6 28-03-2015 6
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 21-03-2015 7
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 14-03-2015 6
Finale topcompetitie Jeugd (11-12 jr.) 30-08-2014 2
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 14-06-2014 5
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 5 29-05-2014 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2014 22
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 36
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 25
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 21-04-2013 10
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 14-04-2013 5
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 07-04-2013 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 30-03-2013 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 19
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 09-09-2012 9
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2012 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 24-06-2012 6
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 17-06-2012 6
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 03-06-2012 9
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 26-05-2012 8
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 06-05-2012 3
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 3 30-04-2012 9
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 21-04-2012 5
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 3 15-04-2012 3
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 3 09-04-2012 10
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 07-04-2012 7
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 01-04-2012 10
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2012 3
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2011 13
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 17-09-2011 10
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 13
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2011 8
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 16-07-2011 6
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2011 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2011 5
st Linie Crossers Jeugd Cat. 2 19-06-2011 11
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 12-06-2011 21
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 2 15-05-2011 4
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 08-05-2011 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-04-2011 4
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 03-04-2011 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.