Maarten Nijs

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Veldrijden Beloften 13-01-2019 17
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Elite/Beloften 05-01-2019 21
Kerstcross Norg Elite/Beloften 26-12-2018 9
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 08-12-2018 20
TC - Janet Memorial Veldrit Elite/Beloften 17-11-2018 17
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Elite/Beloften 10-11-2018 15
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Elite/Beloften 27-10-2018 6
UiterwaardenCross Zaltbommel Elite/Beloften 20-10-2018 11
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 30-09-2018 27
Efteling Omloop van Hil & Moer Junioren 23-09-2018 11
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Junioren 16-09-2018 28
1e Nationale Kleeberg Cross Elite/Beloften 08-09-2018 12
63e RABO Profronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-08-2018 46
70e Ronde van Zundert (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-08-2018 26
39e Amstel Draai van de Kaai (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-08-2018 28
Acht van Chaam Junioren 30-07-2018 5
Ronde van Twente Junioren 07-07-2018 48
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 01-07-2018 76
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 79
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 58
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2018 78
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 108
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junioren 23-06-2018 53
Wielerweekend Roden Junioren 17-06-2018 53
Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 17-06-2018 58
Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2018 67
Kermisronde van Oud-Vossemeer Junioren 14-06-2018 15
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Junioren 10-06-2018 30
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 02-06-2018 35
KTJ - Acht van Heelsum Junioren 27-05-2018 20
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Junioren 21-05-2018 12
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 98
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 124
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 18-05-2018 110
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 13-05-2018 10
56e Wielerronde van Wernhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-05-2018 17
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 43
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 49
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 35
EPZ-Omloop van Borsele Junior-Mannen Junior Men 22-04-2018 62
Wielerronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 15-04-2018 20
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Junioren 31-03-2018 35
Wielerdag Huijbergen 2018 Junioren 25-03-2018 36
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Junioren 18-03-2018 18
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Junioren 27-01-2018 15
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Junioren 14-01-2018 27
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junioren 06-01-2018 11
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Junioren 24-12-2017 12
Nationale veldrit van Wierden Junioren 17-12-2017 8
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Junioren 10-12-2017 13
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 09-12-2017 6
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 26-11-2017 12
Veldrit van Oudewater Junioren 25-11-2017 5
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 19-11-2017 13
Janet Memorial Junioren 18-11-2017 12
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Junioren 12-11-2017 3
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 28-10-2017 24
17e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 24-10-2017 9
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Junioren 01-10-2017 36
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 24-09-2017 27
Ronde van Hoogerheide Junioren 03-09-2017 21
Pijl van Heerlerheide Junioren 27-08-2017 8
Ronde van Twente Junioren 08-07-2017 113
7e Klimomloop van Ulestraten Junioren 02-07-2017 40
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 23-06-2017 126
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junioren 17-06-2017 59
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Junioren 05-06-2017 46
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 109
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 159
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 19-05-2017 77
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 14-05-2017 22
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 07-05-2017 23
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Junioren 23-04-2017 5
Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 08-04-2017 44
Wielerdag Huijbergen Junioren 26-03-2017 20
Ronde van Woensdrecht Junioren 19-03-2017 5
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junioren 08-01-2017 18
24e Veldrit van Woerden Junioren 17-12-2016 4
Veldrit van Oudewater Junioren 03-12-2016 4
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Junioren 06-11-2016 1
16e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 25-10-2016 17
Ronde van Dongen Nieuwelingen 25-09-2016 12
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 18-09-2016 24
79e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 08-09-2016 12
61 Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 07-08-2016 1
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 03-08-2016 13
37e Draai van de Kaai Nieuwelingen 01-08-2016 13
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2016 29
Daags na de Tour Nieuwelingen 25-07-2016 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 10-07-2016 18
83ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 02-07-2016 14
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Nieuwelingen 28-05-2016 43
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 16
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Nieuwelingen 16-05-2016 13
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Nieuwelingen 07-05-2016 34
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 24-04-2016 9
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 29
Wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 03-04-2016 2
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2016 4
68e Ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 19-03-2016 14
NK VELDRIJDEN Nieuwelingen 09-01-2016 33
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2015 11
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2015 17
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 20-12-2015 11
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 13-12-2015 18
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 12-12-2015 11
Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 28-11-2015 17
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 31-10-2015 11
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 25-10-2015 15
15e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 20-10-2015 13
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2015 9
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 04-10-2015 19
7e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 03-10-2015 7
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 27-09-2015 16
78e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 10-09-2015 25
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 30-08-2015 27
Wielerweekend Munstergeleen Nieuwelingen 29-08-2015 47
60e Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 09-08-2015 14
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 05-08-2015 22
Ronde van Ransdaal Nieuwelingen 02-08-2015 20
Acht van Chaam Nieuwelingen 29-07-2015 21
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 12-07-2015 14
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 05-07-2015 26
82ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 04-07-2015 17
CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 21-06-2015 23
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 66
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Nieuwelingen 13-06-2015 34
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 06-06-2015 53
40e Wielerronde van Yerseke Nieuwelingen 30-05-2015 14
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuwelingen 25-05-2015 20
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2015 25
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 25-04-2015 47
65ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 29-03-2015 13
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2015 28
NK Veldrijden Nieuwelingen 10-01-2015 27
4e Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 27-12-2014 12
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2014 19
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 29-11-2014 19
EVM19 Wielerevent Maurik Nieuwelingen 08-11-2014 22
14e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 21-10-2014 22
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 18-10-2014 20
Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 11-10-2014 26
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 28-09-2014 22
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 7 07-09-2014 5
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 06-09-2014 10
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 7 31-08-2014 15
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 7 24-08-2014 11
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 7 23-08-2014 12
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 7 15-08-2014 6
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 13-07-2014 9
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 06-07-2014 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 29-06-2014 4
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 28-06-2014 7
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 21-06-2014 14
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 15-06-2014 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 08-06-2014 48
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 7 29-05-2014 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 25-05-2014 11
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 24-05-2014 9
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 7 18-05-2014 12
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 17-05-2014 10
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 04-05-2014 10
Wielerronde van Yerseke Jeugd Cat. 7 03-05-2014 5
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2014 12
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 26-04-2014 11
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 21-04-2014 11
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 7 19-04-2014 11
Criterium Jeugd Cat. 7 06-04-2014 8
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 05-04-2014 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 09-03-2014 28
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-01-2014 17
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 7 29-12-2013 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 22-12-2013 16
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 7 21-12-2013 15
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 07-12-2013 9
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 7 30-11-2013 9
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 7 23-11-2013 13
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 16-11-2013 11
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 02-11-2013 11
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 19-10-2013 13
Rabo jeugd omnium BBC Jeugd Cat. 6 15-09-2013 4
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 08-09-2013 15
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 07-09-2013 7
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 01-09-2013 3
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 6 30-08-2013 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 18-08-2013 9
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 6 16-08-2013 6
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 13-07-2013 12
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 30-06-2013 8
80ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 29-06-2013 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 23-06-2013 9
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 22-06-2013 5
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 16-06-2013 27
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 6 09-06-2013 1
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 25-05-2013 8
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 6 20-05-2013 11
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 18-05-2013 7
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 11-05-2013 13
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-05-2013 11
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 04-05-2013 21
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 21
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-04-2013 27
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-04-2013 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 13-04-2013 13
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 07-04-2013 18
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 30-03-2013 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 10-03-2013 19
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 20-01-2013 27
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2012 20
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 08-12-2012 14
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 01-12-2012 22
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 6 24-11-2012 15
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 10-11-2012 16
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2012 11
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 6 27-10-2012 22
Rabobank Omnium BBC Breda Jeugd Cat. 5 16-09-2012 5
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 15-09-2012 15
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 09-09-2012 22
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2012 17
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 26-08-2012 12
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 5 19-08-2012 8
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 15-07-2012 19
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 14-07-2012 8
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 01-07-2012 25
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 24-06-2012 12
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 35
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-06-2012 6
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2012 33
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 02-06-2012 29
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 5 28-05-2012 18
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 11
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 13-05-2012 21
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 06-05-2012 14
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 34
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 7
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 21-04-2012 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 14-04-2012 23
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 5 09-04-2012 28
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 07-04-2012 18
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 27
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2012 14
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 23
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 5 22-10-2011 28
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 18-09-2011 11
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 11-09-2011 24
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2011 17
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2011 24
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 35
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2011 30
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2011 19
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 41
st Linie Crossers Jeugd Cat. 4 19-06-2011 20
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2011 13
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 4 05-06-2011 9
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 02-06-2011 33
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2011 18
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 28-05-2011 18
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 22-05-2011 23
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 15-05-2011 21
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 08-05-2011 16
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 38
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2011 26
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2011 25
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-04-2011 11
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 35
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2011 16
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2011 15
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 26-09-2010 24
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 05-09-2010 23
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 29-08-2010 27
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 31
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 17-07-2010 15
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 11-07-2010 18
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 04-07-2010 29
linie crossers Jeugd Cat. 3 20-06-2010 22
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 3 13-06-2010 12
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 05-06-2010 20
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 02-06-2010 17
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 29-05-2010 28
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 3 16-05-2010 29
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2010 23
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 18-04-2010 14
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 24
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-04-2010 23
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 28
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 06-09-2009 13
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 18-07-2009 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2009 28
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 21-06-2009 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2009 35
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 07-06-2009 11
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 30-05-2009 24
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 17-05-2009 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-05-2009 19
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2009 30
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 19-04-2009 30
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 13-04-2009 15
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 2 05-04-2009 17
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-08-2008 16
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 24-08-2008 16
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 27
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 34
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 28
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2008 23
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 1 08-06-2008 6
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 1 12-05-2008 15
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 1 04-05-2008 24
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 1-2 27-04-2008 8
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 1 06-04-2008 14