Pam Schutten

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-10-2019 41
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women Eindklassement 15-09-2019 39
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women 15-09-2019 41
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women 14-09-2019 71
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women 13-09-2019 70
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELERMEMORIAL, onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-09-2019 18
Ronde van Delfzijl (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-08-2019 27
European Junior Cycling Tour Assen Junior-Vrouwen 29-07-2019 18
KTJ-KTJV-KTN-KTNM - Pijl van Heerlerheide Junior-Vrouwen 21-07-2019 10
69 e Ronde van Ochten (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 20-07-2019 7
Ronde van Ternaard (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-07-2019 15
KTJV & KTNM - Bergcriterium Eygelshoven IN MEMORIAM JO DORSCHEIDT BOKAAL Junior-Vrouwen 30-06-2019 12
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junior-Vrouwen 22-06-2019 24
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2019 72
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 16-06-2019 51
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 80
District Kampioenschap Oost Junior-Vrouwen 10-06-2019 6
Wageningse Muur (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 01-06-2019 11
Nacht van Apeldoorn (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 31-05-2019 18
DK Tijdrijden Oost Junior-Vrouwen 28-05-2019 7
Omloop door het land van Bartje Junior-Vrouwen 18-05-2019 23
KNWU Tijdritcompetitie Junior-Vrouwen 09-05-2019 7
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women Eindklassement 28-04-2019 50
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 28-04-2019 32
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 27-04-2019 77
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 26-04-2019 40
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 20-04-2019 30
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 14-04-2019 77
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 14-04-2019 63
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 13-04-2019 78
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 12-04-2019 93
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junior-Vrouwen 06-04-2019 27
18e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 09-03-2019 24
NK Veldrijden Junior-Vrouwen 13-01-2019 11
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-01-2019 4
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junior-Vrouwen 30-12-2018 10
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-12-2018 10
Veldrit Wierden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-12-2018 8
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Junior-Vrouwen 08-12-2018 10
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junior-Vrouwen 25-11-2018 7
TC - Janet Memorial Veldrit Junior-Vrouwen 17-11-2018 12
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Junior-Vrouwen 10-11-2018 9
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord en Oost Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-10-2018 7
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-10-2018 36
UiterwaardenCross Zaltbommel Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-10-2018 15
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2018 47
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-10-2018 16
Watersley Ladies Challenge Junior Women Eindklassement 09-09-2018 39
Watersley Ladies Challenge Junior Women 09-09-2018 48
Watersley Ladies Challenge Junior Women 08-09-2018 55
Watersley Ladies Challenge Junior Women 07-09-2018 39
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL, onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-09-2018 24
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal, onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 32
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 36
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 34
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2018 51
District Kampioenschap Oost Junior-Vrouwen 21-05-2018 7
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 12-05-2018 22
3e omloop van de Bronneger Bult (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-04-2018 40
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 22-04-2018 87
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 22-04-2018 93
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 21-04-2018 71
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 111
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 14-04-2018 36
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 08-04-2018 80
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 08-04-2018 84
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 07-04-2018 91
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 06-04-2018 98
D'n Bergsewielerronde Junior-Vrouwen 02-04-2018 12
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Junior-Vrouwen 13-01-2018 11
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junior-Vrouwen 06-01-2018 10
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Junior-Vrouwen 28-12-2017 10
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-12-2017 23
Nationale veldrit van Wierden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-12-2017 16
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-12-2017 16
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junior-Vrouwen 26-11-2017 10
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-11-2017 25
Janet Memorial Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-11-2017 19
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Junior-Vrouwen 04-11-2017 12
Nationale veldrit Almelo Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-10-2017 4
17e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-10-2017 26
6e Nationale veldrit van Rhenen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-10-2017 8
Veldrit van Albrandswaard Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2017 11
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-10-2017 10
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-10-2017 35
11e Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 10-09-2017 17
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Nieuweling-Meisjes 03-09-2017 16
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Nieuweling-Meisjes 02-09-2017 10
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Nieuweling-Meisjes 26-08-2017 18
NHC 7 - Bergcriterium en Adelante Challenge Nieuweling-Meisjes 20-08-2017 3
67e Ronde van Ochten (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-07-2017 21
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuweling-Meisjes 17-06-2017 34
DK Tijdrijden Oost Nieuweling-Meisjes 13-06-2017 6
Wielerronde van Erp Nieuweling-Meisjes 11-06-2017 11
RK Midden+Oost (Vr./Jun.Vr./Nw.Ms.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 13
Jeugdronde van Geldrop Nieuweling-Meisjes 03-06-2017 25
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuweling-Meisjes 27-05-2017 30
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 45
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-05-2017 17
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 29-04-2017 23
Koningsronde van Beilen (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 27-04-2017 27
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 31
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 15-04-2017 29
ICW Assen WV Omega Diverse Licentiecategorieen 09-04-2017 14
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuweling-Meisjes 21-01-2017 9
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Nieuweling-Meisjes 14-01-2017 11
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuweling-Meisjes 07-01-2017 22
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 28-12-2016 17
Veldrit Norg Nieuweling-Meisjes 26-12-2016 11
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuweling-Meisjes 19-11-2016 12
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Nieuweling-Meisjes 05-11-2016 2
Nationale veldrit Nieuweling-Meisjes 30-10-2016 7
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 25-10-2016 20
Bikes4You Veldrit Emmen Nieuweling-Meisjes 22-10-2016 10
Veldrit Zeeland Nieuweling-Meisjes 16-10-2016 11
Rabocyclocross Lierop Nieuweling-Meisjes 08-10-2016 12
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 02-10-2016 13
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 25-09-2016 14
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 45
DK TIJDRIJDEN DISTRICT OOST Nieuweling-Meisjes 14-06-2016 6
42e Ronde van Groot Ammers (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-06-2016 19
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuweling-Meisjes 28-05-2016 23
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 44
REGIO KAMPIOENSCHAP MIDDEN&OOST Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 10
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 33
Koningsronde van Beilen Nieuweling-Meisjes 27-04-2016 16
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 16-04-2016 28
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 09-04-2016 39
13e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 02-04-2016 26
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 28-03-2016 16
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 40
5e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuweling-Meisjes 23-01-2016 7
Sportlandgoed cyclocross Nieuweling-Meisjes 17-01-2016 3
NK VELDRIJDEN Nieuweling-Meisjes 09-01-2016 11
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuweling-Meisjes 03-01-2016 10
21e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Nieuweling-Meisjes 02-01-2016 4
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-12-2015 21
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2015 27
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-12-2015 14
23e Veldrit van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-12-2015 14
Rabo Weekend Cyclocross Nieuweling-Meisjes 13-12-2015 9
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-12-2015 17
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29-11-2015 20
Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 28-11-2015 7
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Nieuweling-Meisjes 21-11-2015 6
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 15-11-2015 5
4e Nationale Veldrit Rhenen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 14-11-2015 11
11BERGEN VELDRITTEN 2015 Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-11-2015 19
Nationale veldrit Almelo Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-11-2015 11
RABOBANK RK Veldrijden Noord-Oost Nieuweling-Meisjes 31-10-2015 1
Veldrit Zeeland Nieuweling-Meisjes 25-10-2015 8
Rabocyclocross van Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-10-2015 16
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-10-2015 27
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 04-10-2015 8
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-09-2015 22
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 12-09-2015 19
Districts Kampioenschap Jeugd Oost Jeugd Cat. 6 05-09-2015 6
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 05-07-2015 14
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 6 27-06-2015 10
3de Rabo Jeugdronde & NK ID wielrennen Weg & Tijdrijden Jeugd Cat. 6 20-06-2015 7
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 13-06-2015 7
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 19
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 31-05-2015 21
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 6 30-05-2015 15
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 6 23-05-2015 52
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 14-05-2015 20
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 6 10-05-2015 10
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 6 09-05-2015 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 19
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2015 11
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 25-04-2015 9
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 19-04-2015 13
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 6 18-04-2015 31
Ronde van Borculo Jeugd Cat. 6 12-04-2015 12
Eierrace Jeugd Cat. 6 06-04-2015 18
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 04-04-2015 18
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 28-03-2015 17
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 22-03-2015 12
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 14-03-2015 34
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-01-2015 6
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 10
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 6 04-01-2015 17
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 03-01-2015 15
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 20-12-2014 10
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 6 13-12-2014 5
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 07-12-2014 9
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 6 30-11-2014 7
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 29-11-2014 10
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 6 22-11-2014 11
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-11-2014 14
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 9
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 08-11-2014 19
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 02-11-2014 8
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 10
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 26-10-2014 13
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 16
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 19-10-2014 13
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 18-10-2014 16
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 12-10-2014 16
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 5 14-09-2014 15
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 13-09-2014 10
RABO Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 5 06-09-2014 17
VanDijkBikes jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 5 30-08-2014 14
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 5 16-08-2014 11
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 06-07-2014 6
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 05-07-2014 10
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 5 29-06-2014 18
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 15-06-2014 19
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 14-06-2014 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 21
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-05-2014 19
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 25-05-2014 15
Ronde van Nijverdal-Villapark Jeugd Cat. 5 24-05-2014 12
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 18-05-2014 15
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 10-05-2014 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 23
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 03-05-2014 7
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 26-04-2014 20
Eierrace Jeugd Cat. 5 21-04-2014 16
Jeugdronde van Gelderland 2014 Jeugd Cat. 5 20-04-2014 6
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 5 12-04-2014 17
SteRN jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 06-04-2014 13
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 05-04-2014 19
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 29-03-2014 21
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 23-03-2014 28
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-01-2014 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 28-12-2013 13
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 15
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 16
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 08-12-2013 15
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 23
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 15
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 16
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 19
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 19
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 03-11-2013 9
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 14
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 20-10-2013 14
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 13-10-2013 13
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 06-10-2013 19
Rabo Jeugd Ronde van Almelo Jeugd Cat. 4 07-09-2013 8
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 23
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 17
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 17-08-2013 7
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 07-07-2013 23
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 30-06-2013 8
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 23
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 02-06-2013 11
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 01-06-2013 9
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 25-05-2013 7
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 19-05-2013 11
Ronde van Elim Jeugd Cat. 4 18-05-2013 22
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 09-05-2013 16
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 4 05-05-2013 8
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 04-05-2013 12
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2013 13
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 18
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 4 21-04-2013 14
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 20-04-2013 12
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 14-04-2013 15
Woonexpo Kapenga Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-04-2013 17
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 4 07-04-2013 12
Eierrace Jeugd Cat. 4 01-04-2013 22
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 31-03-2013 23
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2013 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 20-01-2013 18
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 4 06-01-2013 17
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 05-01-2013 20
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2012 17
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 23-12-2012 14
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 4 22-12-2012 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 15-12-2012 17
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 01-12-2012 18
pietencross Jeugd Cat. 4 25-11-2012 14
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 4 24-11-2012 11
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 18-11-2012 14
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 17-11-2012 24
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 10-11-2012 24
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 04-11-2012 14
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 4 28-10-2012 7
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 4 27-10-2012 15
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 4 21-10-2012 9
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 13-10-2012 15
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 07-10-2012 10
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 3 02-09-2012 12
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 3 18-08-2012 4
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 3 28-07-2012 14
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 3 14-07-2012 8
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 3 01-07-2012 8
Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 3 30-06-2012 10
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 23-06-2012 7
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 17-06-2012 9
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 16-06-2012 9
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 3 10-06-2012 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 09-06-2012 12
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 03-06-2012 9
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 02-06-2012 10
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 6
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 3 26-05-2012 12
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 17-05-2012 19
RABO Komtoer Jeugd Cat. 3 13-05-2012 5
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 12-05-2012 11
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 3 06-05-2012 12
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 3 05-05-2012 7
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 3 30-04-2012 9
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2012 12
Ronde van Velden Jeugd Cat. 3 22-04-2012 3
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 21-04-2012 9
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 15-04-2012 8
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 3 14-04-2012 6
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 3 09-04-2012 9
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 08-04-2012 13
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 01-04-2012 9
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2012 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 11 jaar 21-01-2012 10
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 15-01-2012 13
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 3 14-01-2012 12
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 3 08-01-2012 13
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 07-01-2012 9
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2011 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 17-12-2011 15
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 11-12-2011 8
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2011 10
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 03-12-2011 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 27-11-2011 8
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 26-11-2011 9
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 20-11-2011 9
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-11-2011 13
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 3 13-11-2011 3
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 06-11-2011 8
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2011 11
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 30-10-2011 14
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 23-10-2011 7
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 15-10-2011 10
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 3 09-10-2011 12
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 2 24-09-2011 9
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 18-09-2011 7
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 17-09-2011 8
5de Open Friese Jeugd Kampioenschappen Jeugd Cat. 2 11-09-2011 3
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 28-08-2011 20
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 2 20-08-2011 3
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 2 17-07-2011 7
32e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 2 16-07-2011 5
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Jeugd Cat. 2 10-07-2011 6
Ronde van Oldebroek Jeugd Cat. 2 09-07-2011 7
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 2 03-07-2011 6
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 26-06-2011 8
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 2 19-06-2011 4
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 02-06-2011 7
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 2 29-05-2011 5
5e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 28-05-2011 5
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 3 22-05-2011 8
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 2 21-05-2011 9
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 2 15-05-2011 3
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 14-05-2011 4
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 2 08-05-2011 11
Ronde van Elim Jeugd Cat. 2 01-05-2011 6
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2011 5
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 2 25-04-2011 7
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 24-04-2011 8
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 23-04-2011 5
Autohuis Eickhof Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 17-04-2011 4
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 2 03-04-2011 5
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 2 15-01-2011 9
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2011 10
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 29-12-2010 9
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 18-12-2010 13
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 12-12-2010 9
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 05-12-2010 9
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 04-12-2010 8
pietencross Jeugd Cat. 2 28-11-2010 11
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 27-11-2010 10
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 2 21-11-2010 7
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 20-11-2010 12
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 14-11-2010 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 13-11-2010 5
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 2 07-11-2010 7
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 06-11-2010 12
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 31-10-2010 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2010 5
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 23-10-2010 8
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 09-10-2010 9
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 19-09-2010 8
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 1 05-09-2010 2
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen Jeugd Cat. 1 29-08-2010 7
Rabobank Jan Boven Classic Jeugd Cat. 1 28-08-2010 3
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 1 22-08-2010 3
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 1 14-08-2010 5
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 1 11-07-2010 7
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 04-07-2010 3
Rabo Jeugdwielerronde Hooltpae Jeugd Cat. 1 20-06-2010 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2010 11
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 1 06-06-2010 5
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 1 05-06-2010 8
ronde vd paasberg - arnhem Jeugd Cat. 1 30-05-2010 6
4e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 29-05-2010 8
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 22-05-2010 4
Jeugd Ronde van Assen Jeugd Cat. 1 08-05-2010 4
Jeugdklassieker Rabobank 't Hoogeland Jeugd Cat. 1 01-05-2010 4
Koninginnerronde van Beilen Jeugd Cat. 1 30-04-2010 5
Ronde van Elim Jeugd Cat. 1 25-04-2010 12
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 1 10-04-2010 4
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 1 05-04-2010 6
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 1 17-01-2010 11
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 10-01-2010 8
Jeugdveldrit Almelo Jeugd Cat. 1 09-01-2010 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 19-12-2009 6
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 06-12-2009 7
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 22-11-2009 6
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 1 23-08-2009 18
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 1 27-06-2009 18
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 13-06-2009 10
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 30-05-2009 19
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 09-05-2009 12
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 1 30-04-2009 23

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.