Patrick Kramer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
de Jumbo Ronde van Papendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-06-2018 57
District Kampioenschap Zuid-Holland Elite-Mannen 21-05-2018 30
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 24-09-2017 30
79e Ronde van Dordrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-09-2017 24
Wielerronde Haamstede (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2017 21
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Beloften 05-06-2017 18
de Jumbo Ronde van Papendrecht Elite-Mannen/Beloften 03-06-2017 19
Parel van de Veluwe (TC Elite Women geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 19-05-2017 83
22e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 17
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 42
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2017 47
76e profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 35
Wielerdag Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 26-03-2017 62
V.D. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 47
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 25-09-2016 27
36e Wielerronde van Abbenbroek Elite-Mannen/Beloften 04-09-2016 25
Wielerronde van Zuidland Elite-Mannen/Beloften 27-08-2016 12
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 27-07-2016 57
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 01-07-2016 26
Wielerronde van Albrandswaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-06-2016 47
63e Ronde van Papendrecht Elite-Mannen/Beloften 04-06-2016 18
2e Kermisronde van Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 28-05-2016 28
District Kampioenschap Zuid Holland Beloften 16-05-2016 15
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 50
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2016 34
75e profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 24-04-2016 17
66 ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 03-04-2016 41
50e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 24
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 06-03-2016 61
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 12-12-2015 19
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Beloften 31-10-2015 3
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 27-09-2015 28
77e Ronde van Dordrecht om de Grote Prijs Piet Kloens Elite-Mannen/Beloften 05-09-2015 19
Ronde van Hoogerheide Elite-Mannen/Beloften 30-08-2015 30
50ste Ronde van Philippine (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-08-2015 30
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Elite-Mannen/Beloften 05-08-2015 20
Ronde van St.Jansteen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-06-2015 34
Ronde van Raamsdonksveer Elite-Mannen/Beloften 28-06-2015 19
45e Ronde van Nieuwendijk Elite-Mannen/Beloften 20-06-2015 14
Wielerronde van Albrandswaard Elite-Mannen/Beloften 17-06-2015 32
Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 14-06-2015 57
62e Ronde van papendrecht Elite-Mannen/Beloften 06-06-2015 34
20e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 09-05-2015 26
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Beloften 06-05-2015 20
Wielerronde Hilvarenbeek Elite-Mannen/Beloften 02-05-2015 39
61e Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2015 43
74e profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 26-04-2015 14
Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 19-04-2015 21
RABOBANK Wielerronde van Oploo (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-04-2015 41
65ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 29-03-2015 21
Wielerronde van Woensdrecht Elite-Mannen/Beloften 15-03-2015 42
superprijs EMERGO GROUP Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-08-2014 32
40e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften 17-08-2014 28
Wielerronde Heerle Elite-Mannen/Beloften 14-07-2014 35
32e Ronde van Sliedrecht Elite-Mannen/Beloften 28-06-2014 34
District Kampioenschap Zuid-Holland Beloften 09-06-2014 23
61e ste Ronde van papendrecht Elite-Mannen/Beloften 07-06-2014 36
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Beloften 21-05-2014 21
19e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 10-05-2014 39
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 04-05-2014 53
73e profronde van made Elite-Mannen/Beloften 27-04-2014 18
Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 13-04-2014 61
41e Ronde van lexmond Elite-Mannen/Beloften 12-04-2014 54
64ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 23-03-2014 52
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 09-03-2014 74
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Junioren 22-09-2013 4
10e Ronde van Ameide Junioren 21-09-2013 19
60e Ronde van Hank Junioren 08-09-2013 29
33e Ronde van Abbenbroek Junioren 01-09-2013 16
39e Wielerronde van Nispen Junioren 18-08-2013 13
32e Wielerronde van Steensel Junioren 12-08-2013 8
58e Rabobank Berkelse Wielerdag Junioren 10-08-2013 14
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 66
64e Ronde van Poeldijk Junioren 21-07-2013 32
40e ronde van Schaijk Junioren 30-06-2013 21
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-06-2013 16
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Junioren 16-06-2013 33
Pijl van Heerlerheide Junioren 09-06-2013 16
Jeugdronde Moerdijk Junioren 02-06-2013 6
District Kampioenschap Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland voor Vrouwen Junioren 20-05-2013 8
5e Tour de Leur Junioren 12-05-2013 19
50e Flevotour Junioren 11-05-2013 44
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Junioren 08-05-2013 11
De Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2013 24
72e Profronde van Made Junioren 28-04-2013 40
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Junioren 07-04-2013 10
47e Grote Ronde van Gerwen Junioren 01-04-2013 42
Volta Limburg Classic afw. Junioren Junioren 30-03-2013 25
Wielerronde van Woensdrecht Junioren 17-03-2013 12
10e Nationale veldrit van Dordrecht Junioren 30-09-2012 8
57e Berkelse Wielerdag Junioren 11-08-2012 28
Acht van Chaam Junioren 25-07-2012 58
27e Ronde van Kwintsheul Junioren 12-07-2012 23
3e Omloop Liesbos Junioren 01-07-2012 30
79ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 30-06-2012 11
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 28-05-2012 32
4e Tour de Leur Junioren 20-05-2012 13
DK tijdrijden Zuid-Holland Junioren 16-05-2012 26
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Junioren 13-05-2012 57
73e Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2012 22
71e Profronde van Made Junioren 29-04-2012 29
Ronde van het Maaskantje Junioren 15-04-2012 41
Ronde van Waddinxveen Junioren 09-04-2012 40
Omloop van Grevenbicht Junioren 01-04-2012 23
Grote Prijs RWC Ahoy Junioren 28-03-2012 19
Ronde van Woensdrecht Junioren 18-03-2012 55
11de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Junioren 15-01-2012 14
32e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 20-11-2011 16
RK Veldrijden Noord en Zuid-Holland Junioren 29-10-2011 9
11e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 25-10-2011 28
NIBA Walsberg Cross Junioren 23-10-2011 15
Rabobank Cyclocross van Lierop Junioren 15-10-2011 16
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Junioren 09-10-2011 13
Ronde van de Uithof Nieuwelingen 25-09-2011 24
58e Ronde van Hank Nieuwelingen 11-09-2011 18
74e kermisronde Nieuwelingen 08-09-2011 4
31e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Nieuwelingen 04-09-2011 16
29e Jeugdronde van Numansdorp Nieuwelingen 03-09-2011 23
Excelsior's Wielerdag Nieuwelingen 28-08-2011 7
30e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 15-08-2011 10
Ronde van Zundert Nieuwelingen 03-08-2011 30
39e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 28-07-2011 24
29e Wielerronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2011 19
Maasgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 19-06-2011 22
41e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 11-06-2011 32
29e Ronde van Numansdorp Nieuwelingen 06-06-2011 14
Ronde van Ginneken Nieuwelingen 29-05-2011 23
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Nieuwelingen 21-05-2011 26
56e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 15-05-2011 18
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regiokampioenschap Noord-en Zuid-Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 11-05-2011 25
70e Profronde van Made Nieuwelingen 01-05-2011 24
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Nieuwelingen 30-04-2011 30
45e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 25-04-2011 15
5e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 23-04-2011 130
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 17-04-2011 19
RABO-bank Wielerronde van Oploo Nieuwelingen 03-04-2011 47
61ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 27-03-2011 33
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 30
Nieuwelingen Veldrit GP Adrie van der Poel Nieuwelingen 23-01-2011 36
10de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Nieuwelingen 16-01-2011 14
Nationale CycloCross Huijbergen Nieuwelingen 15-01-2011 30
NK Veldrijden Nieuwelingen 08-01-2011 40
Veldrit Uithofgebied Nieuwelingen 02-01-2011 28
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 05-12-2010 18
35e Internationale Nissan Super Prestige Cyclocross Nieuwelingen 28-11-2010 37
Rabo Cyclo Cross Lierop Nieuwelingen 20-11-2010 23
6e veldrit van Schaijk Nieuwelingen 14-11-2010 27
Regio Kamp. veldrijden NH + ZH Nieuwelingen 30-10-2010 12
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 16-10-2010 18
2 e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 09-10-2010 31
8e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 03-10-2010 18
Rabobank Klimcriterium Molenberg Nieuwelingen 26-09-2010 24
32e Openingsveldrit van Harderwijk Nieuwelingen 25-09-2010 25
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 19-09-2010 20
7e Wielerronde van Ameide Nieuwelingen 18-09-2010 13
57e Ronde van Hank Nieuwelingen 12-09-2010 36
Kleine Omloop van de Veenkolonièn Nieuwelingen 04-09-2010 93
31e van Gogh Wielerronde van Nuenen Grote Prijs Rubino Nieuwelingen 22-08-2010 23
Stichting Wielercomité Nispen Nieuwelingen 15-08-2010 31
29e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 09-08-2010 12
35ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 11-07-2010 6
Wielerronde van Schoondijke Nieuwelingen 27-06-2010 10
Maasgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 20-06-2010 28
60 ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 06-06-2010 27
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Nieuwelingen 16-05-2010 27
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Nieuwelingen 15-05-2010 25
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 118
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 94
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 102
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 120
Kasseien Criterium van Eijsden Nieuwelingen 25-04-2010 13
D'n Bèrgse Wielerronde Nieuwelingen 11-04-2010 23
Van Esch Biketotaal Tour Nieuwelingen 28-03-2010 30
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Nieuwelingen 17-01-2010 30
NK Veldrijden 2010 Nieuwelingen 10-01-2010 38
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Nieuwelingen 13-12-2009 20
32e Kerkhof Verzekeringen-Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 12-12-2009 26
Rabo veldrit weekend van Moergestel Nieuwelingen 06-12-2009 32
34e Internationale Nissan Super Prestige Cyclocross Nieuwelingen 29-11-2009 34
5e veldrit van Schaijk Nieuwelingen 22-11-2009 20
Mini GP Adrie van der Poel Nieuwelingen 14-11-2009 26
7e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 08-11-2009 16
Rabo Cyclo Cross Lierop Nieuwelingen 01-11-2009 31
Regiokampioenschappen Districten Noord en Zuid-Holland Nieuwelingen 31-10-2009 13
Nationale veldrit Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2009 29
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 7 04-10-2009 16
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 27-09-2009 12
31e Openingsveldrit van Harderwijk Nieuwelingen 26-09-2009 26
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 20-09-2009 9
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 06-09-2009 11
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 30-08-2009 26
Gedempte Haven Jeugd Cat. 7 23-08-2009 10
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 7 21-08-2009 8
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 7 12-07-2009 20
38e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 08-07-2009 11
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 05-07-2009 17
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 21-06-2009 25
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 7 07-06-2009 29
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 7 29-05-2009 10
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 7 21-05-2009 17
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 17-05-2009 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 16-05-2009 11
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 7 19-04-2009 11
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 13-04-2009 19
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 7 11-04-2009 21
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 29-03-2009 33
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 7 18-01-2009 18
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 7 04-01-2009 23
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 7 28-12-2008 14
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 7 14-12-2008 24
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 7 07-12-2008 10
Pietencross Jeugd Cat. 7 30-11-2008 7
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 23-11-2008 11
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 15-11-2008 16
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 7 08-11-2008 18
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 02-11-2008 14
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 26-10-2008 18
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 7 25-10-2008 17
53 ronde van de Molen Jeugd Cat. 6 05-10-2008 14
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 28-09-2008 16
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 21-09-2008 17
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 14-09-2008 15
klimcriterium Jeugd Cat. 6 06-09-2008 18
Nacht van s-\'Gravendeel Jeugd Cat. 6 29-08-2008 5
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 24-08-2008 14
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 13-07-2008 22
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 06-07-2008 20
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 6 29-06-2008 23
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 6 22-06-2008 11
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 6 08-06-2008 15
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6-1 31-05-2008 25
Ronde van Puttershoek(omloop Hoekse Waard) Jeugd Cat. 6 30-05-2008 3
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 6 28-05-2008 9
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 6 25-05-2008 16
60e Rabobank jubileum wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 6 18-05-2008 23
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 6 12-05-2008 13
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 6-1 11-05-2008 13
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 6 04-05-2008 15
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 6 01-05-2008 18
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 6-1 27-04-2008 18
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 20-04-2008 29
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6-2 13-04-2008 18
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-04-2008 14
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 6 30-03-2008 25
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 13-01-2008 20
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 28-12-2007 16
2e Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 6 23-12-2007 13
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 6 16-12-2007 23
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 6 02-12-2007 9
3e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 18-11-2007 9
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 6 11-11-2007 11
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 04-11-2007 13
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2007 23
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 23-09-2007 11
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 22-09-2007 5
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 5 02-09-2007 4
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 01-09-2007 6
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 5 26-08-2007 5
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 19-08-2007 7
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 5 07-07-2007 5
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 5 01-07-2007 10
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 17-06-2007 12
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-06-2007 3
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 5 09-06-2007 13
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 17-05-2007 10
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 13-05-2007 14
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 12-05-2007 7
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 5 06-05-2007 10
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 29-04-2007 23
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 5 09-04-2007 11
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 5 08-04-2007 10
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 5 28-03-2007 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 12 jaar 20-01-2007 18
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 5 07-01-2007 13
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 29-12-2006 14
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 23-12-2006 20
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 5 10-12-2006 12
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-12-2006 18
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2006 8
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 18-11-2006 36
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 12-11-2006 9
2e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 05-11-2006 5
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 04-11-2006 6
Zandbosch cross Jeugd Cat. 5 22-10-2006 11
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 5 14-10-2006 18
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2006 3
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 03-09-2006 2
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 20-08-2006 3
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 4 09-07-2006 5
Broekhoff Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 02-07-2006 4
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 3 24-06-2006 4
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 3 18-06-2006 2
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 3 05-06-2006 2
9e Mol Klim Jeugd Cat. 3 04-06-2006 4
Jeugd en Nieuwelingen wedstrijd Flora Holland Jeugd Cat. 3 28-05-2006 2
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 3 26-05-2006 1
Jeugdwedstrijd Purmerplein Jeugd Cat. 3 25-05-2006 1
Landelijk Jeugd Toernooi : Bert van Gils Jeugd Cat. 3 21-05-2006 2
28e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 3 06-05-2006 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 30-04-2006 2
33e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 23-04-2006 4
3e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 17-04-2006 1
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 02-04-2006 2
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 3 29-03-2006 1
26e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 3 11-12-2005 9
3e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugd NK Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 05-11-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 3 25-09-2005 2
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 3 18-09-2005 7
Landelijk Jeugd Toernooi Bussum Jeugd Cat. 3 28-08-2005 2
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 21-08-2005 8
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 2 17-07-2005 1
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 03-07-2005 1
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 2 25-06-2005 2
Jeugdronde en omnium Jeugd Cat. 2 19-06-2005 1
Ronde van de Borchwerf Jeugd Cat. 2 12-06-2005 1
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 2 08-06-2005 1
Jeugd Klimomnium Jeugd Cat. 2 05-06-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 29-05-2005 2
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 2 27-05-2005 1
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 2 22-05-2005 1
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 2 16-05-2005 1
27e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 07-05-2005 1
Van Heeswijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 05-05-2005 3
Ronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 30-04-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 24-04-2005 2
Jeugdronde van Bergeijk Jeugd Cat. 2 17-04-2005 7
Jeugdwedstrijd DJR Jeugd Cat. 2 03-04-2005 2
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 28-03-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi : 9e Sapim Paasronde Jeugd Cat. 2 27-03-2005 6
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 26-12-2004 5
25e Jeugdveldrit van Lieshout ofwel 5e Landelijk Jeugdveldrittoernooi van Lieshout Jeugd Cat. 2 12-12-2004 10
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 2 19-09-2004 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 12-09-2004 3
Landelijk Jeugd Toernooi Bussum Jeugd Cat. 2 29-08-2004 6
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 04-07-2004 2
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 27-06-2004 2
NK Weg Jeugd Wielrennen op de weg 2004 Jeugd Cat. 1 12-06-2004 2
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 1 09-06-2004 1
kNWU jeugdwedstrijd Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 23-05-2004 1
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 1 16-05-2004 1
56e Wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 1 02-05-2004 1
Landelijk Jeugd Toernooi Bergeijk Jeugd Cat. 1 25-04-2004 2
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 1 18-04-2004 1
8e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 11-04-2004 1
Bert van Gils Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 28-03-2004 2
Zandboscross Jeugd Cat. 1 21-12-2003 6
1e Grote Prijs Super Flora Jeugd Cat. 1 09-11-2003 3
1e Jeugd Veldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 02-11-2003 6
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 1 21-09-2003 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 31-08-2003 4
Jeugdronde Bergen op Zoom Jeugd Cat. 1 24-08-2003 7
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 1 17-08-2003 6
D’n Bergse wielerronde voor jeugd+handbikers Jeugd Cat. 1 06-07-2003 5
Landelijk Jeugd Toernooi ; Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 29-06-2003 10
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 1 11-06-2003 5
Klimomnium Jeugd Cat. 1 01-06-2003 5
Van Heeswijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 29-05-2003 4
6e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 25-05-2003 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 18-05-2003 10
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 27-04-2003 10
7e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 21-04-2003 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.