Cor Ploeg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerronde van Bemmel door Frans Knorth Makelaardij Sportklasse 08-09-2019 11
Ronde van Neede Sportklasse 16-08-2019 31
NK Weg Masters Masters 50-54 14-07-2019 39
Ronde van Elden [GP Leo Peelen] Sportklasse 16-06-2019 32
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 02-06-2019 9
10e Kasteelronde van Mill Sportklasse 26-05-2019 18
38e Wielerronde van Stokkum Sportklasse 05-05-2019 34
Ronde van de Vijver Masters 40+ 20-04-2019 25
Ronde van Aalten Masters 50+ 14-04-2019 25
14 e Ronde van Ottoland Sportklasse 22-09-2018 37
NK Tijdrijden Masters - Ronde van Bemmel Masters 50+ 16-09-2018 9
NK Tijdrijden Masters - Ronde van Bemmel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-09-2018 29
Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 09-09-2018 31
12e Hartje Baarn Masters 40+ 02-09-2018 24
Ronde van Elden Sportklasse 17-06-2018 25
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 03-06-2018 44
DK Tijdrijden Oost Masters 30+ 29-05-2018 17
District Kampioenschap Oost Masters 50+ 21-05-2018 19
37e Wielerronde van Stokkum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 06-05-2018 19
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 14-04-2018 34
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 24-09-2017 19
13 e Omloop Ottoland Sportklasse 23-09-2017 36
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 17-09-2017 31
Wielerronde van Ede (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-08-2017 45
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 18-08-2017 30
De Bax ronde van Doetinchem Masters 40+ 13-08-2017 21
Omloop der Zevenheuvelen (B)-Amateurs/Sportklasse 09-07-2017 74
Ronde van Enter (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 08-07-2017 18
Ronde van Epe Sportklasse 06-07-2017 28
39e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 02-07-2017 18
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Sportklasse 18-06-2017 41
DK Tijdrijden Oost Masters 50+ 13-06-2017 3
NK Masters Masters 50+ 11-06-2017 55
District Kampioenschap Oost Masters 50+ 05-06-2017 7
Nacht van Hengelo Masters 40+ 02-06-2017 12
Ronde van Aalten Masters 50+ 21-05-2017 17
8e Kasteelronde van Mill Sportklasse 07-05-2017 19
Rabobank wielerronde van Heerde (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 29-04-2017 26
ronde van de Vijver Masters 40+ 22-04-2017 20
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-09-2016 25
12 e Omloop van Ottoland Sportklasse 24-09-2016 10
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 18-09-2016 29
NK Tijdrijden Masters Masters 50+ 17-09-2016 8
10e Wielerronde Hartje Baarn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-09-2016 27
Open Utrechts Tijdrit Kampioenschap (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-08-2016 22
Wielerronde van Ede (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-08-2016 56
De Bax ronde van Doetinchem Masters 40+ 14-08-2016 20
43 e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-07-2016 34
Ronde van Epe (B)-Amateurs/Sportklasse 07-07-2016 37
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-07-2016 16
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Masters 50+ 19-06-2016 3
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Sportklasse 18-06-2016 1
DK TIJDRIJDEN DISTRICT OOST Masters 50+ 14-06-2016 3
NK Weg Masters Masters 50+ 11-06-2016 29
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 05-06-2016 6
Nacht van Hengelo Masters 40+ 03-06-2016 4
Ronde van Rijssen Sportklasse 28-05-2016 18
41e Rabobank Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 21-05-2016 11
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Masters 50+ 16-05-2016 4
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 20-09-2015 3
9e Wielerronde Hartje Baarn (C)-Sportklasse/Masters 40+ 13-09-2015 17
Wielerronde van Hilversum Masters 50+ 06-09-2015 10
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-08-2015 47
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 14-08-2015 6
Ronde van Elden Sportklasse 21-06-2015 40
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 17-06-2015 13
37e Wielerronde van Vorden (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-06-2015 20
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Masters 50+ 10-06-2015 2
NK Masters Weg Masters 50+ 07-06-2015 49
40e Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 23-05-2015 4
Ronde van Aalten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-05-2015 20
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 50+ 10-05-2015 21
Katja Fascini Ronde van Stokkum (C)-Sportklasse/Masters 40+ 03-05-2015 13
Ronde van de Vijver Masters 40+ 25-04-2015 33
Omloop van Hierden Masters 40+ 18-04-2015 25
7e Ronde van Sleeuwijk Sportklasse 04-04-2015 23
Rabobank Amersfoort 16e Groeistad Klassieker Masters 40+ 20-09-2014 35
Ronde van Oosterhout (C)-Sportklasse/Masters 40+ 07-09-2014 9
Rabowielerronde van Bemmel Sportklasse 31-08-2014 19
NK Tijdrijden Masters Masters 40+ 30-08-2014 3
Rabobankronde van Ede (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-08-2014 22
Wielerronde Hartje Baarn (C)-Sportklasse/Masters 40+ 24-08-2014 23
Afwachtingswedstrijden Arnhem-Veenendaal Classic (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-08-2014 26
Dwars deur Grolle Sportklasse 16-08-2014 23
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 08-08-2014 12
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-08-2014 14
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Sportklasse 06-07-2014 25
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 25-06-2014 14
36e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 22-06-2014 2
Ronde van Elden Sportklasse 15-06-2014 8
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 40+ 14-06-2014 12
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Masters 40+ 11-06-2014 2
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Masters 40+ 09-06-2014 11
Wielerronde van Didam op Stelten Sportklasse 31-05-2014 7
39e Rabobank Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 24-05-2014 2
TUWI Ronde van Aalten Sportklasse 18-05-2014 19
2e Bavaria Ronde van Rossum (Vele extra premies & speciale podiumprijzen uitgereikt door de Bavaria babes!) Sportklasse 17-05-2014 6
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 11-05-2014 12
Katja Fascini ronde van Stokkum (C)-Sportklasse/Masters 40+ 04-05-2014 18
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 26-04-2014 25
41e Ronde van lexmond Sportklasse 12-04-2014 31
75e Ronde van Dordrecht om de Grote prijs Kloens Sportklasse 07-09-2013 21
Rooth Wielersport Ronde van Hilversum Sportklasse 01-09-2013 10
Rabobankronde van Ede Diverse Licentiecategorieen (B) 29-08-2013 13
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Sportklasse 25-08-2013 4
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic / Omloop Kwintelooijen Diverse Licentiecategorieen (C) 23-08-2013 5
Wielerronde Hartje Baarn Sportklasse 18-08-2013 19
Ronde van Elspeet Sportklasse 14-08-2013 22
NK tijdrijden Masters Masters 40+ 11-08-2013 6
Ronde van Zutphen Diverse Licentiecategorieen (B) 07-08-2013 11
63e Ronde van Ochten Sportklasse 20-07-2013 30
Heuvelrugronde van Driebergen Sportklasse 20-06-2013 21
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 19-06-2013 27
Ronde van Elden Sportklasse 16-06-2013 41
Specialized Klimcriterium 's-Heerenberg Sportklasse 08-06-2013 15
Omloop van Exel Diverse Licentiecategorieen (B) 02-06-2013 17
33ste Wielerronde van Rhenoy Masters 30+ 25-05-2013 26
District Kampioenschap Oost Masters 40+ 20-05-2013 7
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 12-05-2013 28
Bavaria Ronde van Rossum Sportklasse 11-05-2013 13
33e Katja Fascini wielerronde van Stokkum Sportklasse 05-05-2013 10
Ronde van Aalten Masters 40+ 28-04-2013 45
7e Omloop van Hierden Masters 40+ 27-04-2013 19
Ronde van de Vijver Masters 40+ 21-04-2013 3
Rabobank Omloop van het Munnikenland Sportklasse 20-04-2013 15
9e Ronde van Ameide Masters 40+ 22-09-2012 19
Wielerronde van Hilversum Sportklasse 02-09-2012 3
Rabobank Ronde van Bemmel Sportklasse 26-08-2012 7
Rabobank Zomeravondronde van Ede en NK Handbike (tevens FINALE NHC) Diverse Licentiecategorieen (B) 23-08-2012 19
Wielerronde Hartje Baarn Sportklasse 19-08-2012 8
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic Diverse Licentiecategorieen (B) 17-08-2012 7
Ronde van Oosterhout Sportklasse 12-08-2012 34
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 10-08-2012 3
Ronde van Elspeet Sportklasse 08-08-2012 8
Ronde van Zutphen Diverse Licentiecategorieen (B) 01-08-2012 14
2e (Prof) Cityronde Sportklasse 29-07-2012 6
Lus van Almkerk Sportklasse 28-07-2012 9
34e Rabo Wielerronde van Vorden Sportklasse 24-06-2012 4
Ronde van Vaassen Sportklasse 20-06-2012 1
Ronde van Elden Sportklasse 17-06-2012 2
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 09-06-2012 3
Omloop Exel Masters 40+ 03-06-2012 2
District Kampioenschap Oost Masters 40+ 28-05-2012 16
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 26-05-2012 11
3e Kasteelronde van Mill Sportklasse 13-05-2012 11
32e Katja Fascini Wielerronde van Stokkum Sportklasse 06-05-2012 1
Ronde van Almelo Masters 40+ 30-04-2012 7
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 28-04-2012 35
Ronde van Aalten Masters 40+ 15-04-2012 7
56e Ronde van Werkendam. Diverse Licentiecategorieen (B) 09-04-2012 7
8e Wielerronde van Ameide Masters 40+ 24-09-2011 15
NK Tijdrijden Masters Masters 40+ 18-09-2011 6
De Rabobank Amersfoort 14e Groeistad Klassieker Masters 40+ 17-09-2011 31
Ronde van Giessen Diverse Licentiecategorieen (B) 09-09-2011 5
NCK Elite-Mannen 03-09-2011 46
Rabo Wielerronde van Bemmel Sportklasse 28-08-2011 12
5e RABO-wielerronde Hartje Baarn Sportklasse 21-08-2011 1
In memoriam Pieter Hendriks ronde van Oosterhout ( bij Nijmegen) Sportklasse 20-08-2011 10
Lus van Almkerk Sportklasse 13-08-2011 6
Ronde van Zutphen Diverse Licentiecategorieen (B) 03-08-2011 4
Ronde van Ermelo Masters 40+ 06-07-2011 13
61e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Sportklasse 03-07-2011 14
33e Wielerronde van Vorden Sportklasse 26-06-2011 5
Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 23-06-2011 28
Ronde van Elden Sportklasse 19-06-2011 1
Van Laar Wielerronde van Vaassen Sportklasse 15-06-2011 1
Districtkampioenschappen Oost Masters 40+ 13-06-2011 4
Ronde van Puttershoek Sportklasse 27-05-2011 6
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 21-05-2011 45
31e Katja-Fascini ronde van Stokkum Sportklasse 01-05-2011 4
Ronde van Aalten Masters 40+ 25-04-2011 21
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 16-04-2011 25
NK Tijdrijden Amateurs-A en Masters Masters 40+ 12-09-2010 8
NK Weg Amateurs A, Masters 40+ & 50+ & 60+ Masters 40+ 04-07-2010 33
ronde van Vorden Amateurs B 27-06-2010 8
Van Laar B.V. Wielerronde van Vaassen Amateurs B 16-06-2010 1
ronde van Warnsveld Masters 40+ 12-06-2010 22
Omloop van Helenaveen (NWB) Masters 40+ 06-06-2010 25
ronde vd paasberg - arnhem Amateurs B 30-05-2010 14
20e Ronde van Hoogland Amateurs B 02-05-2010 8
Giro di Amerongen Amateurs B 28-04-2010 20
RABO Omloop van het Munnikenland Amateurs B 24-04-2010 20
Rabobank Amersfoort 12e Groeistad Klassieker Masters 40+ 26-09-2009 38
NK Amateurs A, Masters 40+,50+ & 60+ Masters 40+ 05-07-2009 26
31e Wielerronde van Vorden Diverse Licentiecategorieen 28-06-2009 22
DK Oost Masters 40+ 01-06-2009 13
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 30-05-2009 9
29e Katja Fascini ronde van Stokkum Amateurs B 03-05-2009 10
Ronde van Aalten Masters 40+ 26-04-2009 20
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 30-08-2008 20
Ronde van Almkerk Amateurs B 16-08-2008 21
31 e Ronde van Oosterhout Amateurs B 09-08-2008 20
Ronde van de Paasberg Amateurs B 01-06-2008 23
Ronde van Klein Zwitserland Amateurs B 25-05-2008 22
42e ronde van Didam Diverse Licentiecategorieen 18-05-2008 20
Ronde van Aalten Masters 40+ 27-04-2008 18

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.