Jordan Habets

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 22-09-2019 4
KTJ-KTJV-KTN-KTNM - Pijl van Heerlerheide Junioren Bergklassement 21-07-2019 3
KTJ-KTJV-KTN-KTNM - Pijl van Heerlerheide Junioren 21-07-2019 3
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Junioren 19-06-2019 16
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Junioren 09-06-2019 7
Limburg Cycling Chrono Trofee finale & DK tijdrijden Limburg 2019 Junioren 05-06-2019 2
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Junioren Bergklassement 04-05-2019 3
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Junioren 04-05-2019 6
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Junioren 16-09-2018 23
Pijl van Heerlerheide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 26-08-2018 3
KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Junioren 19-08-2018 7
TCM - Klimtijdrit Vaals Junioren 04-07-2018 4
NK Tijdrijden Junioren 27-06-2018 26
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Junioren 24-06-2018 1
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Junioren Bergklassement 24-06-2018 2
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junioren 16-06-2018 1
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg & Cycling Chrono Trofee (incl. Tandem) Junioren 13-06-2018 4
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 51
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 15
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 14-04-2018 49
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Nieuwelingen 24-09-2017 4
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Nieuwelingen 03-09-2017 5
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 20
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Nieuwelingen 14-06-2017 1
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Nieuwelingen 05-06-2017 6
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 19
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 36
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 06-05-2017 7
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 5
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 26
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Nieuwelingen 25-09-2016 11
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Nieuwelingen 18-09-2016 5
Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 07-08-2016 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 10-07-2016 14
CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 19-06-2016 8
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 52
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Nieuwelingen 28-05-2016 25
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Nieuwelingen 16-05-2016 32
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 24-04-2016 33
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 7 20-09-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 7 30-08-2015 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 12-07-2015 14
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 05-07-2015 8
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 20-06-2015 6
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 13-06-2015 9
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 36
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 31-05-2015 4
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 7 16-05-2015 29
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 14-05-2015 6
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 09-05-2015 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2015 20
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2015 11
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 12-04-2015 6
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 7 05-04-2015 8
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 7 29-03-2015 7
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 6 28-09-2014 8
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 6 21-09-2014 12
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 6 14-09-2014 17
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 6 07-09-2014 6
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 6 31-08-2014 18
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 24-08-2014 21
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 13-07-2014 7
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 11
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 28-06-2014 11
Wielerweekend Buchten Jeugd Cat. 6 21-06-2014 5
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 15-06-2014 13
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 41
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 16
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 20
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 11-05-2014 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 04-05-2014 14
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 6 27-04-2014 7
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 20-04-2014 9
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 6 13-04-2014 5
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 6 06-04-2014 10
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 29
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 5 29-09-2013 8
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 22-09-2013 10
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 15-09-2013 11
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 01-09-2013 10
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 20
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 5 07-07-2013 6
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 30-06-2013 13
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 22-06-2013 23
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 18-05-2013 10
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 20
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2013 18
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2013 13
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 5 21-04-2013 14
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 5 14-04-2013 6
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 5 07-04-2013 8
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 31-03-2013 14
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 30-09-2012 8
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 4 23-09-2012 14
WK Breedte Sport Evenement Jeugd Cat. 4 20-09-2012 7
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 16-09-2012 20
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 02-09-2012 16
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 26-08-2012 11
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 4 19-08-2012 13
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 15-07-2012 10
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 07-07-2012 19
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 01-07-2012 3
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-06-2012 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 35
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 03-06-2012 12
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 4 26-05-2012 5
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 4 20-05-2012 5
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 16
RABO Komtoer Jeugd Cat. 4 13-05-2012 19
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 29-04-2012 15
Ronde van Velden Jeugd Cat. 4 22-04-2012 6
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 4 01-04-2012 4
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2012 18

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.