Mellon Hooghwerff

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 30-09-2018 54
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2018 44
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2018 38
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2018 37
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 50
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 27-05-2018 37
Janet Memorial Nieuwelingen 18-11-2017 48
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 61
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 17-09-2017 16
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 7 10-09-2017 9
Klompenronde Jeugd Cat. 7 09-09-2017 18
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 03-09-2017 13
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 27-08-2017 17
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 26-08-2017 16
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 20-08-2017 14
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 01-07-2017 6
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 7 24-06-2017 24
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 11-06-2017 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 20
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 7 20-05-2017 20
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 13-05-2017 27
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 06-05-2017 17
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 30-04-2017 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2017 19
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 16-04-2017 24
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 23
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 7 08-04-2017 26
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 01-04-2017 20
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 23
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 7 12-03-2017 27
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 7 21-01-2017 47
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 14-01-2017 34
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2016 35
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 11-12-2016 27
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 7 13-11-2016 32
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 06-11-2016 22
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 35
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 08-10-2016 26
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2016 12
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 29
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 04-09-2016 7
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2016 18
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2016 18
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2016 11
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 02-07-2016 5
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2016 7
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 18-06-2016 7
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 6 12-06-2016 11
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 39
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 28-05-2016 24
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 21-05-2016 15
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 24
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 05-05-2016 17
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 34
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 11
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2016 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2016 24
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-04-2016 13
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 10-04-2016 9
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2016 8
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 28
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 40
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 35
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 39
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 32
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 13-12-2015 28
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 12-12-2015 35
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 33
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2015 34
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 28-11-2015 26
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 37
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 08-11-2015 19
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 34
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 31
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 27-09-2015 16
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 13-09-2015 12
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2015 30
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 06-09-2015 11
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2015 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 29-08-2015 18
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 23-08-2015 17
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 5 13-06-2015 28
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 37
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 25
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 30-05-2015 14
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 23
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2015 13
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 14-05-2015 15
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 5 10-05-2015 20
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 19
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 30
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 18-04-2015 15
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 12-04-2015 22
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 28-03-2015 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 08-03-2015 22
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 29
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2014 24
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 5 13-12-2014 29
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 07-12-2014 26
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 29-11-2014 22
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 23-11-2014 22
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 31
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-11-2014 18
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 25
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 29-06-2014 12
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 21-06-2014 14
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 15-06-2014 13
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 4 08-06-2014 3
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 4 01-06-2014 6
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 24-05-2014 10
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 17
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 10-05-2014 19
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 03-05-2014 18
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2014 14
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2014 21
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 19
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 06-04-2014 19
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 16
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 14-12-2013 29
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 25
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2013 12
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 21-09-2013 12
Klompenronde Jeugd Cat. 3 14-09-2013 12
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 29-06-2013 14
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 22-06-2013 14
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 3 09-06-2013 2
Klimomnium Jeugd Cat. 3 02-06-2013 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 01-06-2013 12
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 25-05-2013 16
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 19-05-2013 14
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 17
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-05-2013 12
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 04-05-2013 19
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2013 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 14-04-2013 17
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 13-04-2013 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 18-08-2012 8
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 16-06-2012 15
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2012 20
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-06-2012 11
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 2 27-05-2012 11
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 12-05-2012 17
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2012 18
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2012 17
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 15-04-2012 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 14-04-2012 12
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 2 09-04-2012 15
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2012 15
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2012 22

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.