Sebastiaan Vermulm

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Junioren 22-05-2019 21
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2019 40
Ronde van Waddinxveen (B)-Amateurs/Junioren 22-04-2019 48
72e Wielerronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Junioren 14-04-2019 42
Wielerdag Huijbergen 2019 Junioren 24-03-2019 36
71e Ronde van Oud-Vossemeer Junioren 16-03-2019 45
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 52
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 08-12-2018 23
TC - Janet Memorial Veldrit Junioren 17-11-2018 27
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Junioren 10-11-2018 26
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Junioren 27-10-2018 13
18e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 23-10-2018 40
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 52
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Nieuwelingen 08-09-2018 23
37e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 17-06-2018 19
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 44
Jeugdtoernooi Lisse Nieuwelingen 09-06-2018 43
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 27-05-2018 35
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 38
48e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 19-05-2018 44
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 12-05-2018 6
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Nieuwelingen 19-04-2018 32
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Nieuwelingen 31-03-2018 30
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 43
25e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 16-12-2017 40
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 09-12-2017 41
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 25-11-2017 37
Janet Memorial Nieuwelingen 18-11-2017 42
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Nieuwelingen 04-11-2017 32
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 24-10-2017 46
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 46
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 14-10-2017 40
9e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 07-10-2017 38
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 48
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 17-09-2017 44
36e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 18-06-2017 15
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 42
de Jumbo Ronde van Papendrecht Nieuwelingen 03-06-2017 28
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 24-05-2017 20
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 53
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 55
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 38
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuwelingen 05-11-2016 38
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 55
veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 15-10-2016 33
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 25-09-2016 11
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd cat. 7 17-09-2016 8
Klompenronde Jeugd Cat. 7 10-09-2016 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2016 22
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 17-07-2016 24
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 06-07-2016 14
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 18-06-2016 15
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 7 12-06-2016 20
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7 28-05-2016 22
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 21-05-2016 31
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 15-05-2016 16
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 30-04-2016 27
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2016 37
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 17-04-2016 29
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 09-04-2016 23
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 02-04-2016 32
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2015 31
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 25-10-2015 28
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 25
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-09-2015 14
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 33
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 33
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 29-08-2015 27
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 31
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 6 13-06-2015 29
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 6 30-05-2015 34
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 43
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 16-05-2015 15
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 14-05-2015 31
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 33
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 47
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 41
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 19-04-2015 21
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 18-04-2015 29
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 40
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 43
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 29-11-2014 21
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 08-11-2014 33
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 31
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 12-10-2014 35
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 27
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 5 20-09-2014 14
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 29
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 5 07-09-2014 19
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 28
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 32
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 29-06-2014 21
Baanomnium Jeugd Cat. 5 22-06-2014 10
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 26
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 28
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 23
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 5 08-06-2014 15
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 17
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 25-05-2014 18
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 24-05-2014 19
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 17-05-2014 17
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 27
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 23
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 27-04-2014 31
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 35
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 34
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2014 30
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 40
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 24
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 33
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 25
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 5 21-12-2013 25
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 39
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2013 30
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 37
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 26
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 31
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 21-09-2013 12
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 28
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 24
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 07-07-2013 30
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 30-06-2013 10
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 29-06-2013 25
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 23-06-2013 15
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 22-06-2013 18
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 15-06-2013 20
Klimomnium Jeugd Cat. 4 02-06-2013 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 27
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 23
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 34
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 24
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 27
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 4 20-04-2013 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 24
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 22
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 32
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 24
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 31-03-2013 20
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2012 14
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 23-06-2012 15
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 03-06-2012 15
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 3 28-05-2012 13
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 18
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2012 23
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2012 25
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 27
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 14-04-2012 22

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.