Berry Loon

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-06-2013 54
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuwelingen 07-04-2013 26
10e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 30-09-2012 38
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 15-09-2012 18
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 02-09-2012 14
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 01-09-2012 27
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 7 19-08-2012 12
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 7 17-08-2012 9
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 07-07-2012 13
27e Rabobank Wielerronde Jeugd Cat. 7 28-06-2012 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 24-06-2012 13
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 17-06-2012 16
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 09-06-2012 24
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 02-06-2012 3
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 27-05-2012 10
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 7 26-05-2012 6
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 20-05-2012 7
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 7 17-05-2012 12
RABO Komtoer Jeugd Cat. 7 13-05-2012 6
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 06-05-2012 18
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 7 30-04-2012 10
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 29-04-2012 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 21-04-2012 8
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 15-04-2012 8
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 7 09-04-2012 16
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 07-04-2012 29
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 01-04-2012 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 31-03-2012 19
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 25-03-2012 12
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 7 11-03-2012 10
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 26-11-2011 20
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 12-11-2011 24
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 25-09-2011 13
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 18-09-2011 6
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 11-09-2011 19
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2011 10
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2011 24
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 44
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 34
39e Ronde van Giessenburg. Jeugd Cat. 6 09-07-2011 17
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2011 14
26e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 6 30-06-2011 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2011 19
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 19-06-2011 16
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 12-06-2011 28
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 6 04-06-2011 5
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 17
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 6 28-05-2011 9
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 6 22-05-2011 16
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 15-05-2011 11
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 6 08-05-2011 19
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 01-05-2011 17
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2011 8
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2011 21
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2011 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 Jongens 03-04-2011 10
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2010 25
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 04-07-2010 12
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 5 20-06-2010 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2010 32
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 05-06-2010 14
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 5 30-05-2010 17
Baanomnium Jeugd Cat. 5 24-05-2010 16
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 5 16-05-2010 16
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 5 13-05-2010 21
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 08-05-2010 15
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2010 14
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-04-2010 8
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 5 18-04-2010 12
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 16
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 04-04-2010 10
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 5 27-03-2010 33
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 5 14-03-2010 8
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 27-09-2009 20
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 27
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2009 28
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 30-08-2009 27
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-07-2009 17
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-07-2009 28
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 21
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 28-06-2009 23
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 21-06-2009 22
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 50
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 07-06-2009 18
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 06-06-2009 19
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 23
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 4 27-05-2009 15
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 28
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2009 28
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 28
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 19-04-2009 43
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 17
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 12-04-2009 23
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 4 05-04-2009 23
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 17
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 18-01-2009 31
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 4 04-01-2009 31
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 23-11-2008 15
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 28-09-2008 17
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 20
klimcriterium Jeugd Cat. 3 06-09-2008 13
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 24-08-2008 17
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 17-08-2008 24
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 13-07-2008 32
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 06-07-2008 25
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 32
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 22-06-2008 32
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-2 31-05-2008 18
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 3 25-05-2008 29
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 3 21-05-2008 28
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 3 04-05-2008 23
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-2 27-04-2008 25
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 20-04-2008 23
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 13-04-2008 18
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-04-2008 15
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3 05-04-2008 25
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 29
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 23-03-2008 26

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.