Miguel Ketelaars

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 46
66 ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 03-04-2016 42
wielerronde "Hart van Oosterhout" Junioren 20-09-2015 10
62e Ronde van Hank Junioren 13-09-2015 2
Ronde van Hoogerheide Junioren 30-08-2015 10
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Junioren 05-08-2015 7
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Junioren 03-08-2015 12
49e Ronde van Oudenbosch Junioren 19-07-2015 35
Ronde van Twente Junioren 11-07-2015 31
Ronde van Heusdenhout Junioren 05-07-2015 9
82ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 04-07-2015 6
Ronde van de Rijen Junioren 30-05-2015 10
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 27-05-2015 13
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junioren 25-05-2015 3
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 17-05-2015 63
Ronde van Oud Gastel Junioren 19-04-2015 38
wielerronde Hart van Oosterhout Junioren 21-09-2014 22
61e Ronde van Hank Junioren 14-09-2014 16
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID Junioren 24-08-2014 2
Wielerronde van Zundert; herdenkingsprijs Marc Siemons Junioren 06-08-2014 13
35e Draai van de Kaai Junioren 04-08-2014 3
Acht van Chaam Junioren 30-07-2014 19
Ronde van Heusdenhout Junioren 06-07-2014 12
81ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 28-06-2014 4
Wielerronde van Lage Zwaluwe Junioren 15-06-2014 13
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 11-06-2014 19
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Junioren 09-06-2014 24
47e Ronde van Oudenbosch Junioren 08-06-2014 14
6e GP Tour de Leur Junioren 01-06-2014 11
Ronde van Moerdijk Junioren 25-05-2014 10
66ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-05-2014 18
Wielerronde van Yerseke Junioren 03-05-2014 19
73e profronde van made Junioren 27-04-2014 11
48e Grote Ronde van Gerwen Junioren 21-04-2014 39
31e Omloop Alblasserwaard Junioren 19-04-2014 95
Ronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-04-2014 72
64ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-03-2014 36
Wielerronde van Woensdrecht Junioren 16-03-2014 13
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuwelingen 22-09-2013 31
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 01-09-2013 4
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 31-07-2013 4
48e Ronde van Philippine Nieuwelingen 13-07-2013 21
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-06-2013 2
31e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 22-06-2013 9
32e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 16-06-2013 4
DK Zuid-West en RK Zuid 51ste Ronde van Wernhout Nieuwelingen 20-05-2013 30
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2013 17
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 04-05-2013 40
72e Profronde van Made Nieuwelingen 28-04-2013 4
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 07-04-2013 5
criterium Steenbergen Nieuwelingen 06-04-2013 8
59e Ronde van Hank Nieuwelingen 09-09-2012 23
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Nieuwelingen 02-09-2012 24
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 01-08-2012 24
Acht van Chaam Nieuwelingen 25-07-2012 58
Criterium Volendam Nieuwelingen 08-07-2012 10
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 01-07-2012 33
31e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 17-06-2012 3
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuwelingen 16-06-2012 41
Amstel wielerronde van Erp Nieuwelingen 10-06-2012 7
62ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 03-06-2012 35
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Nieuwelingen 28-05-2012 14
LJWBleiswijk Nieuwelingen 27-05-2012 11
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 26-05-2012 32
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuwelingen 13-05-2012 52
Ronde van Lewedorp Nieuwelingen 12-05-2012 6
71e Profronde van Made Nieuwelingen 29-04-2012 19
6e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 28-04-2012 60
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2012 18
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 14-04-2012 52
31e MEEUS RACE Nieuwelingen 18-03-2012 31
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 25-09-2011 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 17-09-2011 7
Klompenronde Jeugd Cat. 7 10-09-2011 4
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 04-09-2011 10
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 03-09-2011 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2011 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 21-08-2011 2
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 16-07-2011 5
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 10-07-2011 8
39e Ronde van Giessenburg. Jeugd Cat. 7 09-07-2011 3
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 03-07-2011 8
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 26-06-2011 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 25-06-2011 9
st Linie Crossers Jeugd Cat. 7 19-06-2011 4
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 18-06-2011 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 12-06-2011 17
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 7 05-06-2011 1
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 04-06-2011 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 7 02-06-2011 7
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 7 29-05-2011 7
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 28-05-2011 3
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 7 22-05-2011 7
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 7 21-05-2011 8
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 15-05-2011 2
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 14-05-2011 7
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 08-05-2011 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 01-05-2011 19
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 7 30-04-2011 12
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 17-04-2011 14
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 03-04-2011 14
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 02-04-2011 15
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 26-09-2010 3
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 18-09-2010 2
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 05-09-2010 2
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 04-09-2010 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 28-08-2010 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 22-08-2010 8
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 17-07-2010 4
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 11-07-2010 3
37e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 6 10-07-2010 3
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 04-07-2010 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 27-06-2010 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 26-06-2010 4
linie crossers Jeugd Cat. 6 20-06-2010 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2010 28
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 05-06-2010 3
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 6 23-05-2010 8
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 6 16-05-2010 1
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Jeugd Cat. 6 15-05-2010 1
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 6 13-05-2010 5
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 08-05-2010 3
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 6 02-05-2010 1
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2010 8
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 25-04-2010 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 24-04-2010 2
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 18-04-2010 2
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 6 17-04-2010 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 11-04-2010 3
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 10-04-2010 5
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-04-2010 14
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 04-04-2010 9
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 03-04-2010 4
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 6 28-03-2010 3
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 6 24-03-2010 14
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 20-09-2009 5
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 19-09-2009 6
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2009 23
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 06-09-2009 6
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2009 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 29-08-2009 4
Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 23-08-2009 8
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-07-2009 13
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 05-07-2009 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2009 8
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-06-2009 4
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 21-06-2009 4
Gouda Jeugd Cat. 5 20-06-2009 6
Jeugd en Vrouwenronde van Pijnacker Jeugd Cat. 5 14-06-2009 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2009 8
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 5 07-06-2009 10
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 06-06-2009 7
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 30-05-2009 6
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 5 21-05-2009 9
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2009 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-05-2009 5
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 10-05-2009 5
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 5 09-05-2009 18
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 5 25-04-2009 21
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 19-04-2009 3
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 13-04-2009 2
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 11-04-2009 2
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 5 05-04-2009 8
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 04-04-2009 10
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 28-09-2008 10
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 20-09-2008 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 14-09-2008 8
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 07-09-2008 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 30-08-2008 2
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 24-08-2008 7
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 06-07-2008 10
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 4 29-06-2008 11
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 4 22-06-2008 3
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 4 15-06-2008 8
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 4 08-06-2008 4
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 4 24-05-2008 5
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 4 12-05-2008 3
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 4-1 11-05-2008 15
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 4 10-05-2008 5
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 4 04-05-2008 13
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 01-05-2008 14
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 4-2 27-04-2008 4
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 12-04-2008 8
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-04-2008 1
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 4 05-04-2008 9
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 4 15-03-2008 7
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 22-09-2007 4
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2007 7
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 3 09-09-2007 5
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2007 7
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 3 02-09-2007 3
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 3 01-09-2007 5
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 3 08-07-2007 3
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 3 01-07-2007 4
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 17-06-2007 2
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 3 09-06-2007 21
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 03-06-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd : 4e Ronde Wheelerplanet Jeugd Cat. 3 26-05-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 20-05-2007 6
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 17-05-2007 1
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 3 06-05-2007 3
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 3 05-05-2007 4
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 21-04-2007 1
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 14-04-2007 5
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 3 09-04-2007 4
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 07-04-2007 4
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 3 28-03-2007 7
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 17-03-2007 4
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-09-2006 1
Gouda’s Jeugddag Jeugd Cat. 2 19-08-2006 7
Broekhoff Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 02-07-2006 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.