Daan Sintmaartensdijk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
49e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-07-2019 13
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 16-07-2019 23
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften Eindklassement 13-07-2019 6
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 13-07-2019 3
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 12-07-2019 52
55e Slag van Ambacht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-07-2019 16
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 9
53e Kermisronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 24-06-2019 34
ZLM Tour M_ELITE 23-06-2019 80
ZLM Tour Elite Men Eindklassement 23-06-2019 84
ZLM Tour M_ELITE 22-06-2019 81
ZLM Tour M_ELITE 21-06-2019 54
ZLM Tour M_ELITE 20-06-2019 80
ZLM Tour M_ELITE 19-06-2019 97
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Beloften 10-06-2019 17
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 09-06-2019 21
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 09-06-2019 135
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 67
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 25
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 02-06-2019 45
U23 RS - RegioBank Kersenronde Beloften 30-05-2019 23
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Beloften 22-05-2019 5
TCM - Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 19-05-2019 10
TCM - 4e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 05-05-2019 82
Ronde van Overijssel M_ELITE 04-05-2019 31
53e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 22-04-2019 7
53e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 22-04-2019 26
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 23-03-2019 28
Ronde van Drenthe M_ELITE 17-03-2019 50
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 02-03-2019 6
NK (54 km) Strandrace - 20e Farm Frites strandrace Licentiehouders Mannen 24-02-2019 20
TCM - 59ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 23-02-2019 9
Tacx Pro Classic/Ronde van Zeeland & NK Wattmeister M_ELITE 13-10-2018 33
Nederlands Studenten Kampioenschap DIVLIC 07-10-2018 2
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 30-09-2018 11
Olympia's Tour Under 23 16-09-2018 42
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 16-09-2018 25
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 33
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 26
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 14
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 26
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 29
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 11
Omloop van Valkenswaard Beloften 26-08-2018 13
Wielerronde van Zuidland Elite-Mannen/Beloften 25-08-2018 5
Koga Slag om Norg M_ELITE 11-08-2018 45
38e Profronde van Oostvoorne Professionals 09-08-2018 16
39e Amstel Draai van de Kaai Professionals 06-08-2018 25
46e Editie Profronde Westland Professionals 02-08-2018 27
Acht van Chaam Professionals 01-08-2018 17
Daags na de Tour Professionals 30-07-2018 26
69e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-07-2018 11
Rabo Paardenmarktronde Elite-Mannen/Beloften 25-07-2018 23
38e Wielerronde van Abbenbroek (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2018 1
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 60
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 25-06-2018 4
TCM - individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 20-06-2018 78
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 72
DK Tijdrijden Zuid Holland Beloften 23-05-2018 8
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 1
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 53
Ronde van Overijssel M_ELITE 12-05-2018 28
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 28-04-2018 15
34e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 9
77e profronde van Made Professionals 21-04-2018 24
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-04-2018 1
Wielerronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 15-04-2018 20
45 e Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 14-04-2018 6
TCM - 49e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 07-04-2018 29
62e Ronde van Werkendam Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 6
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 17-03-2018 4
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 74
TC 5 - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Mannen 06-01-2018 19
Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland M_ELITE 14-10-2017 41
45e Kermis Wielerronde van Assendelft (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-09-2017 6
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 20
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 17-09-2017 4
Olympia's Tour Under 23 10-09-2017 49
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 41
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 23
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 50
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 12
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 66
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 98
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 120
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 24
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 92
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 20-06-2017 5
Wielerronde van Albrandswaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-06-2017 11
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Beloften 05-06-2017 7
de Jumbo Ronde van Papendrecht Elite-Mannen/Beloften 03-06-2017 13
37e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 27-05-2017 15
Parel van de Veluwe (TC Elite Women geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 19-05-2017 58
Zuidhollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 6
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-04-2017 3
51e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 6
51e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 2
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 16
Ronde van Woensdrecht Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 25
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 18-03-2017 42
64e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 11-03-2017 18
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Junioren 10-09-2016 1
36e Wielerronde van Abbenbroek Junioren 04-09-2016 2
Valkenburg Klim Classic Junioren 21-08-2016 20
67e Wielerspektakel Naaldwijk Junioren 16-08-2016 4
42e Ronde van De Lier Junioren 09-08-2016 5
67e Ronde van Poeldijk Junioren 24-07-2016 1
31e Ronde van Kwintsheul Junioren 15-07-2016 1
41e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 02-07-2016 3
53e Ronde van Honselersdijk Junioren 30-06-2016 18
Acht van Bladel Junioren Eindklassement 26-06-2016 7
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 8
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 7
Acht van Bladel Junioren 25-06-2016 18
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 5
NK Weg 15-18 jr. Junioren 18-06-2016 1
Omloop van de Maasvallei Junioren 04-06-2016 7
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 16
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 12
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 14
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Junioren 22-05-2016 6
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Junioren 18-05-2016 11
District Kampioenschap Zuid Holland Junioren 16-05-2016 10
53e Flevotour Junioren 14-05-2016 3
EPZ-Omloop van Borsele 2016 Junior Heren Junioren 24-04-2016 5
Grote Prijs Koppert Biological Systems Junioren 20-04-2016 3
Eurobottle Zuiderzeeronde Junioren 09-04-2016 14
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 02-04-2016 8
Ronde van Waddinxveen Junioren 28-03-2016 3
43ste Ronde van het lage Land Junioren 20-03-2016 2
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 3
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 8
NK Baan Duur/Sprint Junioren 20-12-2015 6
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Junioren 21-11-2015 5
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 2
wielerronde "Hart van Oosterhout" Junioren 20-09-2015 25
62e Ronde van Hank Junioren 13-09-2015 1
Wielerronde van Abbenbroek Junioren 06-09-2015 3
66e Wielerspektakel van Naaldwijk Junioren 18-08-2015 11
Ronde van Pijnacker Junioren 15-08-2015 35
41e Ronde van De Lier Junioren 11-08-2015 24
Ronde van Nootdorp Junioren 06-08-2015 1
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Junioren 03-08-2015 16
66e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 28-06-2015 26
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 10
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 16
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 27-06-2015 16
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 26-06-2015 64
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junioren 24-06-2015 22
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 16
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 36
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 18
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 27
Omloop van de Maasvallei Junioren 06-06-2015 10
Wielerronde van Erp Junioren 31-05-2015 26
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 25-05-2015 1
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2015 49
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 24-05-2015 31
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 18
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 43
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2015 22
8e Nutrition Company Berg-omloop Simpelveld Junioren Bergklassement 10-05-2015 2
8e Nutrition Company Berg-omloop Simpelveld Junioren 10-05-2015 4
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Junioren 06-05-2015 2
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 03-05-2015 19
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junioren 26-04-2015 17
32 e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 18-04-2015 59
Zuiderzeeronde Junioren 11-04-2015 5
Ronde van Waddinxveen Junioren 06-04-2015 4
Volta Limburg Classic afwachtingswedstrijd Junioren 04-04-2015 31
Grote Prijs Koppert Biological Systems (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-04-2015 11
44e Omloop van Noord West Overijssel Junioren 28-03-2015 18
42ste Ronde van het Lage Land Junioren 22-03-2015 8
Wielerronde van Woensdrecht Junioren 15-03-2015 4
NK Baanwielrennen Junioren 29-12-2014 7
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 3
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 9
NK Baanwielrennen Junioren 27-12-2014 1
NK Omnium - Sprint - Keirin Junioren 29-11-2014 6
Kwalificatiewedstrijden NK Omnium Junioren 09-11-2014 16
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 28-09-2014 1
10e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 27-09-2014 7
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 1
61e Ronde van Hank Nieuwelingen 14-09-2014 1
77e Kermisronde Nieuwelingen 11-09-2014 1
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 31-08-2014 10
Math Salden Klimcriterium Nieuwelingen 30-08-2014 6
65e Wielerspektakel Naaldwijk Nieuwelingen 26-08-2014 2
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID Nieuwelingen 24-08-2014 2
Ronde van Zuidland Nieuwelingen 23-08-2014 1
40e Ronde van De Lier Nieuwelingen 19-08-2014 1
40e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 17-08-2014 1
Ronde van Enter Rabo dikke banden race 16-08-2014 8
Pure Energie Tour R v T Nieuwelingen 16-08-2014 8
60e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 23-07-2014 1
49e Ronde van Philippine Nieuwelingen 20-07-2014 3
64e Ronde van Ochten Nieuwelingen 19-07-2014 8
Geonius ronde van Schinnen Nieuwelingen 13-07-2014 6
41e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 12-07-2014 2
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 06-07-2014 1
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Nieuwelingen 05-07-2014 5
81ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 28-06-2014 1
51e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 26-06-2014 1
NK Tijdrijden Nieuwelingen 25-06-2014 21
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 48
Amstel wielerronde van Erp Nieuwelingen 15-06-2014 8
26e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 14-06-2014 9
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 40
Nieuwelingen & Junioren Omnium Zevenhuizen Nieuwelingen 07-06-2014 3
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 31-05-2014 22
Bergcriterium Nieuwelingen 25-05-2014 18
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 24-05-2014 5
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2014 5
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuwelingen 18-05-2014 5
Isaac Kleeberg Challenge Nieuwelingen 17-05-2014 20
19e Draai rond de Kraai Nieuwelingen 10-05-2014 6
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 1
8e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 26-04-2014 5
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 21-04-2014 14
GP Jan van Haneghem Nieuwelingen 19-04-2014 9
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 13-04-2014 2
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 12-04-2014 23
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 21
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 26-03-2014 6
64ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-03-2014 6
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 16-03-2014 7
Trainingsomloop Sleen DIVLIC 01-03-2014 2
NK veldrijden Nieuwelingen 11-01-2014 19
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 29-12-2013 5
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 29-12-2013 8
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 28-12-2013 13
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 27-12-2013 9
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Nieuwelingen 21-12-2013 5
NK Omnium Nieuwelingen 10-11-2013 15
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 29-09-2013 3
D&D Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 22-09-2013 12
Wielerronde van Uden Nieuwelingen 14-09-2013 15
60e Ronde van Hank Nieuwelingen 08-09-2013 3
39e Ronde van De Lier Nieuwelingen 20-08-2013 12
41e Wielerdag van Wateringen Nieuwelingen 25-07-2013 15
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 17
64e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 21-07-2013 6
52e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 17-07-2013 2
48e Ronde van Philippine Nieuwelingen 13-07-2013 10
28e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 11-07-2013 21
38ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 06-07-2013 35
40e ronde van Schaijk Nieuwelingen 30-06-2013 16
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-06-2013 55
31e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 22-06-2013 12
25e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 08-06-2013 4
Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 26-05-2013 22
District Kampioenschap Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 20-05-2013 2
LJW Bleiswijk Nieuwelingen 19-05-2013 9
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Nieuwelingen 18-05-2013 9
Omloop van Margraten Nieuwelingen 12-05-2013 52
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 04-05-2013 5
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuwelingen 28-04-2013 1
7e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 27-04-2013 43
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-04-2013 1
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 13-04-2013 34
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 07-04-2013 12
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2013 29
47e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 01-04-2013 10
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 27-03-2013 2
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 17-03-2013 4
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Nieuwelingen 12-01-2013 30
Warande Jeugdveldrit 2013 Nieuwelingen 06-01-2013 7
2e Veldrit Oudewater Nieuwelingen 05-01-2013 8
10e kasteelcross Vorden Nieuwelingen 30-12-2012 20
Rabobank veldrit Boxtel Nieuwelingen 24-12-2012 12
20e Veldrit Wijkpark Woerden Nieuwelingen 22-12-2012 7
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 16-12-2012 13
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 15-12-2012 20
Cyclocross Haarlemmermeer Nieuwelingen 09-12-2012 6
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 02-12-2012 19
4e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 01-12-2012 13
8e veldrit van Schaijk Nieuwelingen 17-11-2012 14
Rabobank veldrit van Veldhoven Nieuwelingen 11-11-2012 14
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 04-11-2012 13
Regiokampioenschap veldrijden NH + ZH Nieuwelingen 03-11-2012 6
34e Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 27-10-2012 24
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 20-10-2012 25
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 13-10-2012 23
10e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 30-09-2012 22
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 02-09-2012 4
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 01-09-2012 3
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 7 26-08-2012 31
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 7 19-08-2012 2
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 15-07-2012 4
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 04-07-2012 1
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 01-07-2012 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 24-06-2012 6
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 17-06-2012 3
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 16-06-2012 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 09-06-2012 34
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 03-06-2012 3
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 27-05-2012 2
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 7 26-05-2012 5
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Jeugd Cat. 7 19-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 7 17-05-2012 2
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 7 13-05-2012 2
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2012 6
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 06-05-2012 8
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 05-05-2012 1
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 29-04-2012 3
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 28-04-2012 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2012 8
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 15-04-2012 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 14-04-2012 3
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 7 09-04-2012 7
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 07-04-2012 1
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 7 01-04-2012 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 31-03-2012 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 21-01-2012 9
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 7 15-01-2012 5
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 7 08-01-2012 9
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2011 10
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 7 18-12-2011 8
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 7 10-12-2011 7
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 04-12-2011 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 27-11-2011 4
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 26-11-2011 7
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 7 20-11-2011 4
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 19-11-2011 11
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 12-11-2011 8
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2011 10
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 30-10-2011 12
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 23-10-2011 14
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 11-09-2011 3
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 04-09-2011 8
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2011 2
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 1
Kermisronde Jeugd Cat. 6 19-08-2011 4
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 6 17-07-2011 5
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 09-07-2011 3
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2011 10
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 26-06-2011 14
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 19-06-2011 2
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 18-06-2011 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 12-06-2011 1
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 6 05-06-2011 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 1
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 6 28-05-2011 1
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 6 21-05-2011 2
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 15-05-2011 2
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 14-05-2011 1
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 08-05-2011 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 01-05-2011 4
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2011 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2011 2
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 6 17-04-2011 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-04-2011 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 10-04-2011 2
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2011 4
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 02-04-2011 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-01-2011 4
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 6 15-01-2011 12
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 02-01-2011 8
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-12-2010 3
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 04-12-2010 9
pietencross Jeugd Cat. 6 28-11-2010 8
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 6 21-11-2010 1
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 6 20-11-2010 9
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 14-11-2010 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 13-11-2010 7
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 6 07-11-2010 4
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 23-10-2010 10
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 16-10-2010 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 26-09-2010 1
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2010 2
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 5 12-09-2010 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 05-09-2010 1
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 04-09-2010 1
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 29-08-2010 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 28-08-2010 2
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 22-08-2010 1
61e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 5 10-08-2010 1
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 5 11-07-2010 1
39e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 07-07-2010 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 27-06-2010 1
linie crossers Jeugd Cat. 5 20-06-2010 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2010 3
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 05-06-2010 2
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 1
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 29-05-2010 1
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 08-05-2010 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 02-05-2010 1
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2010 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 24-04-2010 1
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 18-04-2010 2
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 5 17-04-2010 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 3
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 10-04-2010 1
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 2
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 1
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 1
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 24-03-2010 1
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 5 17-01-2010 14
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 03-01-2010 6
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2009 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-12-2009 10
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 13-12-2009 9
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-12-2009 2
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 06-12-2009 5
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 5 05-12-2009 2
Pietencross Jeugd Cat. 5 29-11-2009 4
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 28-11-2009 2
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 22-11-2009 1
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 5 21-11-2009 1
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 5 15-11-2009 3
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 14-11-2009 3
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2009 8
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 5 01-11-2009 3
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 5 31-10-2009 4
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 5 04-10-2009 3
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 19-09-2009 3
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2009 8
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 06-09-2009 1
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2009 3
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 30-08-2009 6
Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 23-08-2009 2
60e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 5 18-08-2009 2
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 1
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 4 04-07-2009 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 1
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-06-2009 1
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 21-06-2009 1
Gouda Jeugd Cat. 4 20-06-2009 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 2
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 07-06-2009 1
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 06-06-2009 1
Baanomnium Jeugd Cat. 4 01-06-2009 1
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 4 27-05-2009 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-05-2009 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-05-2009 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2009 1
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 1
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 19-04-2009 1
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 1
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 1
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 04-04-2009 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 2
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 18-01-2009 3
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 4 04-01-2009 3
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 28-12-2008 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 27-12-2008 3
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 4 20-12-2008 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 14-12-2008 5
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-12-2008 4
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 4 07-12-2008 2
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 4 06-12-2008 4
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-11-2008 2
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 4 22-11-2008 5
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 15-11-2008 6
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 4 09-11-2008 2
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 4 25-10-2008 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 1
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 07-09-2008 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 30-08-2008 2
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 24-08-2008 1
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 13-07-2008 1
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 06-07-2008 2
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 3 22-06-2008 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 10 jaar 14-06-2008 4
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 3 08-06-2008 2
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-1 31-05-2008 2
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 3 21-05-2008 2
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 3 12-05-2008 1
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-1 11-05-2008 2
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 10-05-2008 1
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 3 04-05-2008 2
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 01-05-2008 1
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-2 27-04-2008 4
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 12-04-2008 2
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 4
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 3 29-12-2007 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 28-12-2007 2
13e Cyclo cross van Driebergen Jeugd Cat. 3 08-12-2007 5
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 3 02-12-2007 5
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 3 24-11-2007 7
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 17-11-2007 7
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2007 9
JSW Yerseke Jeugd Cat. 3 20-10-2007 2
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 22-09-2007 1
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 2 16-09-2007 2
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 2 09-09-2007 2
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 2 01-09-2007 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 19-08-2007 3
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 2 08-07-2007 4
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 2 01-07-2007 1
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 17-06-2007 2
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 2 09-06-2007 34
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2007 5
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 20-05-2007 3
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 05-05-2007 8
34e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 22-04-2007 4
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2007 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.