Pepijn Veenings

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Twente Nieuwelingen 06-07-2019 63
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 77
District Kampioenschap NH (Nwl-Jun-Elite-Beloften) Nieuwelingen 10-06-2019 6
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Nieuwelingen 24-05-2019 21
DK Tijdrijden Noord-Holland Nieuwelingen 22-05-2019 7
3e Ronde van Woerden Nieuwelingen 12-05-2019 38
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2019 9
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 49
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 18
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2019 41
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 38
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 28
TC - Flexwinkel MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 27-01-2019 90
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 13-01-2019 28
TC - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Mannen 29-12-2018 95
NK Baan Teamsprint DIVLIC 25-11-2018 6
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 3
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 30-09-2018 2
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2018 3
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 7 01-09-2018 11
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Jeugd (13-14 jr.) 25-08-2018 7
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 01-07-2018 23
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 8
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 8
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2018 11
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 7 23-06-2018 17
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 41
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 7 10-06-2018 9
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 7 26-05-2018 6
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 7 19-05-2018 7
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 7 12-05-2018 13
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 7 28-04-2018 17
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 21-04-2018 4
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 7 15-04-2018 5
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 08-04-2018 7
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 02-04-2018 4
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 7 31-03-2018 17
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 17-03-2018 13
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 10-03-2018 24
Regio Kampioenschap van Kennemerland DIVLIC 25-02-2018 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 24-09-2017 15
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 6 02-09-2017 33
Benelux Cup Jeugd (13-14 jr.) 26-08-2017 28
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 7
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 6 01-07-2017 24
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 24-06-2017 23
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 6 17-06-2017 24
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 7
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 6 03-06-2017 25
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 6 21-05-2017 2
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 13-05-2017 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 07-05-2017 9
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 06-05-2017 2
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 30-04-2017 5
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 9
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 6 23-04-2017 20
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2017 6
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 6 17-04-2017 8
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 3
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-04-2017 3
Regiokampioenschap van de Zaanstreek DIVLIC 26-03-2017 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 19-03-2017 36
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 6
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Jeugd 29-01-2017 14
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Jeugd 15-01-2017 13
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Jeugd 06-11-2016 2
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 4
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 5 25-09-2016 8
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-09-2016 7
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2016 27
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 28-08-2016 5
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 01-07-2016 2
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 25-06-2016 15
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-06-2016 1
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 28-05-2016 2
Ronde van Villapark Jeugd Cat. 5 21-05-2016 3
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 15-05-2016 1
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 5 14-05-2016 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 5 05-05-2016 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 11
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 30-04-2016 3
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 5 24-04-2016 3
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 17-04-2016 1
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 10-04-2016 3
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 09-04-2016 9
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 03-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 28-03-2016 8
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-03-2016 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 28-11-2015 22
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 08-11-2015 18
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 19
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 25-10-2015 30
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 3
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2015 1
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 30-08-2015 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 29-08-2015 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 27-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 13
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 31-05-2015 2
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 17-05-2015 1
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 14-05-2015 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 4 10-05-2015 1
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 4 09-05-2015 25
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2015 12
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 25-04-2015 2
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 4 19-04-2015 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 2
Eierrace Jeugd Cat. 4 06-04-2015 8
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2015 5
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 21-03-2015 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 08-03-2015 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-01-2015 23
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 29-11-2014 11
Klompenronde Jeugd Cat. 3 13-09-2014 1
RABO Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 3 06-09-2014 1
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 28-06-2014 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 22-06-2014 2
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 14-06-2014 20
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 08-06-2014 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-05-2014 2
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 18-05-2014 2
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 3 11-05-2014 2
5-Banen Toernooi ASC Olympia DIVLIC 08-05-2014 2
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 03-05-2014 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 27-04-2014 5
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 19-04-2014 5
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 13-04-2014 1
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 3 06-04-2014 4
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 30-03-2014 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 23-03-2014 3
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 15-03-2014 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-03-2014 3
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 29-09-2013 1
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 2 21-09-2013 1
Klompenronde Jeugd Cat. 2 14-09-2013 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 31-08-2013 2
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 2 07-07-2013 4
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 2 30-06-2013 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 23-06-2013 3
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 2 05-06-2013 1
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 02-06-2013 2
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 2 26-05-2013 2
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 2 19-05-2013 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 09-05-2013 4
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2013 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-04-2013 1
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 2 27-04-2013 3
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 21-04-2013 2
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 20-04-2013 3
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 2 14-04-2013 2
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 07-04-2013 3
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 16-03-2013 2
Criterium Volendam Jeugd Cat. 1 08-07-2012 2
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 01-07-2012 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 24-06-2012 3
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 27-05-2012 3
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 13-05-2012 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.