Jeroen Daniels

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Acht van Chaam Nieuwelingen 25-07-2012 27
42e ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 16-06-2012 19
Wielerronde van IJzendijke Nieuwelingen 10-06-2012 20
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuwelingen 13-05-2012 22
6e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 28-04-2012 81
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2012 23
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 14-04-2012 85
26e Jeugdronde van Piershil Nieuwelingen 07-04-2012 33
32e van Gogh Wielerronde van Nuenen Grote Prijs Rubino Nieuwelingen 21-08-2011 28
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2011 47
46e Ronde van Philippine Nieuwelingen 16-07-2011 28
36ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 10-07-2011 53
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2011 47
D´n Bèrgse wielerronde Nieuwelingen 05-06-2011 29
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2011 29
61ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 27-03-2011 52
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 94
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 18-09-2010 26
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 04-09-2010 20
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 28-08-2010 21
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 04-07-2010 10
linie crossers Jeugd Cat. 7 20-06-2010 20
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 7 13-06-2010 15
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 05-06-2010 4
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 7 23-05-2010 51
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 7 16-05-2010 22
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 7 02-05-2010 16
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 24-04-2010 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 18-04-2010 19
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-04-2010 24
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 7 28-03-2010 36
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 7 14-03-2010 21
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 7 31-10-2009 15
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 20-09-2009 19
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2009 14
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 9
Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 23-08-2009 15
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 6 04-07-2009 17
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2009 16
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 21-06-2009 17
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2009 10
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 06-06-2009 9
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 30-05-2009 20
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2009 21
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-05-2009 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2009 28
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 6 25-04-2009 9
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 19-04-2009 22
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 6 05-04-2009 19
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2009 35
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 28-12-2008 19
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 20-09-2008 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 14-09-2008 24
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 24-08-2008 31
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 13-07-2008 35
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 06-07-2008 33
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 5 29-06-2008 26
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 22-06-2008 18
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-06-2008 18
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 5 31-05-2008 15
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 5 28-05-2008 30
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 20-04-2008 13
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 12-04-2008 25
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 5 30-03-2008 37
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 4 09-09-2007 19
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 4 08-07-2007 23
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 17-06-2007 21
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 03-06-2007 8
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2007 23
Waranda jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2007 32
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 4 09-04-2007 26
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 11 jaar 20-01-2007 22
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 4 28-10-2006 11
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 4 14-10-2006 16
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 2 18-06-2006 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.