Leon Ellermann

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
2e Efteling Omloop van Hil & Moer Junioren 22-09-2019 45
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Junioren 19-06-2019 43
DK Tijdrijden Noord Junioren 22-05-2019 5
Omloop door het land van Bartje Junioren 18-05-2019 14
Joop Kuiper tijdrit Oostwold Diverse Licentiecategorieen 13-05-2019 14
Flevo tour Junioren 11-05-2019 37
KNWU Tijdritcompetitie Junioren 09-05-2019 4
NHC - Makelaardij Olav ronde van Geldrop Junioren 27-04-2019 2
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 51
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 20-04-2019 29
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 11
SCHOLTEN CYCLING trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 16-02-2019 5
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 27-12-2018 9
NK Derny Junioren 15-12-2018 10
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 3
14 e Ronde van Ottoland Nieuwelingen 22-09-2018 3
1e Fruitcorso ronde van Tiel Nieuwelingen 15-09-2018 2
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 01-09-2018 8
Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 26-08-2018 2
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 25-08-2018 3
Ronde van de Westereen Nieuwelingen 18-08-2018 5
Ronde van Ternaard Nieuwelingen 21-07-2018 4
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 23
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-06-2018 36
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 41
DK Tijdrijden Noord Nieuwelingen 07-06-2018 4
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 5
KNWU Tijdritcompetitie Nieuwelingen 24-05-2018 10
District Kampioenschap Noord Nieuwelingen 21-05-2018 8
48e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 19-05-2018 7
joop kuiper tijdrit oostwold Diverse Licentiecategorieen 14-05-2018 49
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 26
43e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 10-05-2018 10
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk Nieuwelingen 06-05-2018 3
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Nieuwelingen 29-04-2018 4
Koningsronde van Almelo Nieuwelingen 27-04-2018 3
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 14-04-2018 5
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 30
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 20
Jeugdronde van Doetinchem Nieuwelingen 01-04-2018 6
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Nieuwelingen 31-03-2018 7
V.D. Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 18-03-2018 13
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 24-02-2018 3
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 21-01-2018 9
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Nieuwelingen 17-12-2017 9
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 5
Beat Track Series Endurance Nieuwelingen mannen Nieuwelingen 11-11-2017 7
13 e Omloop Ottoland Nieuwelingen 23-09-2017 16
Koga Noordelijke Wielercompetitie Diverse Licentiecategorieen 17-09-2017 14
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Nieuwelingen 09-09-2017 38
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 03-09-2017 36
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 65
Koga Noordelijke Wielercompetitie Diverse Licentiecategorieen 24-06-2017 7
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 29
DK Tijdrijden Oost Nieuwelingen 13-06-2017 14
Tijdrit De Bulten te Annen Diverse Licentiecategorieen 08-06-2017 44
District Kampioenschap Oost Nieuwelingen 05-06-2017 21
Ronde van Aalten Nieuwelingen 21-05-2017 30
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 46
Koningsronde van Almelo Nieuwelingen 27-04-2017 20
Jeugdronde van Oldenzaal Nieuwelingen 22-04-2017 23
Ronde van Ureterp Nieuwelingen 17-04-2017 26
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 7 25-09-2016 5
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd cat. 7 17-09-2016 7
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 7 10-09-2016 4
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 04-09-2016 9
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 7 03-09-2016 6
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 7 09-07-2016 8
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 7 02-07-2016 4
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 7 29-05-2016 7
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 7 28-05-2016 10
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 7 22-05-2016 15
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd (selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 7 15-05-2016 10
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 7 05-05-2016 15
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 7 30-04-2016 16
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 7 27-04-2016 17
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 7 24-04-2016 11
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 7 23-04-2016 16
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 7 17-04-2016 8
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 02-04-2016 11
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 7 28-03-2016 13
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 6 22-08-2015 25
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 6 15-08-2015 22
3de Rabo Jeugdronde & NK ID wielrennen Weg & Tijdrijden Jeugd Cat. 6 20-06-2015 15
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 36
50ste Kapenga Wonen Ronde van De Harkema (Pompeblêd 2 daagse) Jeugd Cat. 6 30-05-2015 16
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 6 23-05-2015 6
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 6 10-05-2015 6
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 6 09-05-2015 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 27
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 25-04-2015 4
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 12-04-2015 13
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 6 11-04-2015 6
Eierrace Jeugd Cat. 6 06-04-2015 13
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 04-04-2015 17
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 28-03-2015 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-01-2015 27
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 6 30-11-2014 16
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 19-10-2014 20
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 18-10-2014 18
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 13-09-2014 22
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 5 07-09-2014 16
RABO Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 5 06-09-2014 9
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 5 16-08-2014 10
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-05-2014 43
3de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 5 25-05-2014 4
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 5 18-05-2014 4
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 17-05-2014 6
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 10-05-2014 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 11
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 03-05-2014 3
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2014 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 26-04-2014 2
Eierrace Jeugd Cat. 5 21-04-2014 10
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 5 12-04-2014 5
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 5 06-04-2014 3
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 05-04-2014 6
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 29-03-2014 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 21
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 24
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 03-11-2013 11
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 20-10-2013 13
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 14-09-2013 4
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 4 08-09-2013 2
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 01-09-2013 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 10
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 4 07-07-2013 2
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 4 30-06-2013 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 23-06-2013 4
Rabo Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 4 15-06-2013 5
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 7
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 02-06-2013 5
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 01-06-2013 4
2de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 4 26-05-2013 4
Rabobank Ronde van Assen Jeugd Cat. 4 25-05-2013 4
Ronde van Elim Jeugd Cat. 4 18-05-2013 4
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 09-05-2013 10
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Jeugd Cat. 4 05-05-2013 3
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2013 4
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-04-2013 4
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 4 20-04-2013 6
Woonexpo Kapenga Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-04-2013 9
Eierrace Jeugd Cat. 4 01-04-2013 32
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 30-03-2013 16
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2012 4
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 3 16-09-2012 2
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 15-09-2012 4
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 3 08-09-2012 5
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 3 02-09-2012 6
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 3 26-08-2012 2
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 3 28-07-2012 10
33e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 3 14-07-2012 3
Criterium Volendam Jeugd Cat. 3 08-07-2012 3
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 3 01-07-2012 3
Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 3 30-06-2012 4
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 23-06-2012 4
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 3 10-06-2012 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 13
Jan Boven Classic Jeugd en Amateur ronde Blijham Jeugd Cat. 3 02-06-2012 2
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 3 26-05-2012 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 17-05-2012 7
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 3 06-05-2012 3
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 3 05-05-2012 5
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 3 30-04-2012 4
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 3 15-04-2012 2
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 3 14-04-2012 5
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 3 09-04-2012 6
Jan Bols jeugd ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 01-04-2012 3
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 17-09-2011 6
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 11-09-2011 4
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 2 17-07-2011 11
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Jeugd Cat. 2 10-07-2011 11
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 2 19-06-2011 5
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 2 05-06-2011 4
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 02-06-2011 15
Intersport Bols jeugdronde Jeugd Cat. 2 28-05-2011 6
Rabobank Jan Boven Classic Jeugd Cat. 2 21-05-2011 6
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 2 15-05-2011 6
Ronde van Assen Jeugd Cat. 2 14-05-2011 9
Ronde van Elim Jeugd Cat. 2 01-05-2011 13
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 2 25-04-2011 21
Jeugdwedstrijd wielerbaan Drachten. Jeugd Cat. 2 23-04-2011 17
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 1 05-09-2010 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.