Isa Looienga

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
ICW Wintercompetitie Noord 2019-2020 Diverse Licentiecategorieen 10-11-2019 1
Nationale Veldrit Heerde GP Velosport Veluwe Nieuweling-Meisjes 09-11-2019 9
Nationale veldrit (tevens RK Noord/Oost) Nieuweling-Meisjes 03-11-2019 5
Nationale veldrit (tevens RK Noord/Oost) Nieuweling-Meisjes 03-11-2019 6
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Nieuweling-Meisjes 27-10-2019 8
ICW Wintercompetitie Noord 2019-2020 Diverse Licentiecategorieen 26-10-2019 1
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuweling-Meisjes 19-10-2019 16
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 13-10-2019 20
ICW Wintercompetitie Noord 2019-2020 Diverse Licentiecategorieen 05-10-2019 2
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 29-09-2019 14
Cyclon MTB Zomercup Noord 2019 - FINALE Diverse Licentiecategorieen 15-09-2019 2
2e Kleeberg Cross Mechelen Nieuweling-Meisjes 01-09-2019 7
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 2) Nieuweling-Meisjes 21-07-2019 7
Cyclon MTB Zomercup Noord 2019 Diverse Licentiecategorieen 25-05-2019 1
Zwiep Trek mtb cup Nieuweling-Meisjes 12-05-2019 8
Koningscup Nieuweling-Meisjes 28-04-2019 5
Streetrace Noord Oost Nederland Diverse Licentiecategorieen 27-04-2019 6
Cyclon MTB Zomercup Noord 2019 Diverse Licentiecategorieen 21-04-2019 2
Cyclon MTB Zomercup Noord 2019 Diverse Licentiecategorieen 14-04-2019 2
Grote prijs Kivada Nieuweling-Meisjes 24-03-2019 6
ICW Wintercompetitite Noord 2018-2019 FINALE Diverse Licentiecategorieen 10-02-2019 1
ICW Wintercompetitie Noord 2018-2019 Diverse Licentiecategorieen 20-01-2019 1
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 12-01-2019 28
TC (alle categorie├źn) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 30-12-2018 15
Kerstcross Norg Nieuweling-Meisjes 26-12-2018 5
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 22-12-2018 1
Veldrit Wierden Nieuweling-Meisjes 16-12-2018 3
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuweling-Meisjes 09-12-2018 11
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 08-12-2018 13
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 9
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 18-11-2018 6
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuweling-Meisjes 17-11-2018 15
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 11-11-2018 1
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuweling-Meisjes 10-11-2018 11
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 03-11-2018 2
Nationale veldrit Almelo Nieuweling-Meisjes 28-10-2018 7
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord en Oost Nieuweling-Meisjes 27-10-2018 5
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 14-10-2018 13
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-09-2018 3
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 6 15-09-2018 18
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 6 01-09-2018 26
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 6 23-06-2018 18
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 6 16-06-2018 11
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 6 26-05-2018 17
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 23
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 12-05-2018 15
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 6 28-04-2018 17
Streetrace competitie Noord-Oost Nederland Diverse Licentiecategorieen 27-04-2018 9
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 07-04-2018 23
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 17-03-2018 15
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 10-03-2018 21
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 27-01-2018 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 20-01-2018 10
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 10
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-01-2018 27
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2017 8
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 17
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 23-12-2017 19
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 6 17-12-2017 15
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 14
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 6 02-12-2017 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 4
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 19-11-2017 9
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 9
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 11
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 26
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 10
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 7
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 21-10-2017 8
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 5
MTB Jeugdcup EJ LJC Jeugd Cat. 5 10-06-2017 30
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 5 01-04-2017 16
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 5 25-03-2017 13
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 5 18-03-2017 14
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 11-03-2017 14
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 21-01-2017 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 8
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2016 4
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 6
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 11-12-2016 6
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 5 10-12-2016 9
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 6
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 5 03-12-2016 3
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 27-11-2016 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 7
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 5 13-11-2016 7
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 12-11-2016 3
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 06-11-2016 12
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 9
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2016 7
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 23-10-2016 9
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 22-10-2016 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 16-10-2016 10
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 4 08-10-2016 12
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 01-10-2016 5
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 4 24-09-2016 11
NK Streetrace Diverse Licentiecategorieen 03-09-2016 9
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 4 25-06-2016 8
Baggelhuizerplas MTB Diverse Licentiecategorieen 18-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 20
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 28-05-2016 7
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 4 14-05-2016 9
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 30-04-2016 8
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 7
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 4 17-04-2016 11
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 4 16-04-2016 15
LJC Sittard Jeugd Cat. 4 09-04-2016 12
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 26-03-2016 13
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 19-03-2016 14
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 12-03-2016 24
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 23-01-2016 12
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 24
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 18
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 4 20-12-2015 8
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 13-12-2015 13
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 10
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 4 05-12-2015 10
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 7
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 15-11-2015 13
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 16
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 6
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 07-11-2015 3
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 01-11-2015 8
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 24-10-2015 7
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 18-10-2015 5
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 17-10-2015 7
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 22-08-2015 3
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 3 15-08-2015 5
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 3 27-06-2015 3
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 8
50ste Kapenga Wonen Ronde van De Harkema (Pompeblêd 2 daagse) Jeugd Cat. 3 30-05-2015 1
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 3 23-05-2015 8
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 14-05-2015 5
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 3 10-05-2015 1
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2015 4
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 3 11-04-2015 1
Eierrace Jeugd Cat. 3 06-04-2015 8
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 28-03-2015 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-01-2015 4
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 3 30-11-2014 7
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-11-2014 7
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 18-10-2014 7
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 2 07-09-2014 3
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 2 29-06-2014 7
35e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 2 28-06-2014 2
Rabo Jeugdronde en ID Cycling Stadskanaal Jeugd Cat. 2 21-06-2014 2
Jan Boven Classic Jeugd en Amateur ronde Blijham Jeugd Cat. 2 14-06-2014 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 5
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 29-05-2014 4
3de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 2 25-05-2014 2
Ronde van Nijverdal-Villapark Jeugd Cat. 2 24-05-2014 4
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 2 10-05-2014 1
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Jeugd Cat. 2 03-05-2014 3
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 26-04-2014 8
Eierrace Jeugd Cat. 2 21-04-2014 7
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 2 12-04-2014 5
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 05-04-2014 6
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 29-03-2014 10
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 14-09-2013 5
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 1 08-09-2013 3
VanDijkBikes Jeugdronde Jeugd Cat. 1 31-08-2013 2
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 1 17-08-2013 4
Wieleronde van Wolvega Jeugd Cat. 1 30-06-2013 5
34e Ronde van Kloosterburen + Rabo Dikkebanden Race Jeugd Cat. 1 29-06-2013 4
Rabo Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 1 15-06-2013 2
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 09-06-2013 8
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 02-06-2013 2
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 01-06-2013 1
2de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 1 26-05-2013 3
Rabobank Ronde van Assen Jeugd Cat. 1 25-05-2013 3
Ronde van Elim Jeugd Cat. 1 18-05-2013 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 09-05-2013 5
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Jeugd Cat. 1 05-05-2013 7
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 1 30-04-2013 3
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 20-04-2013 4
Woonexpo Kapenga Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-04-2013 3
Eierrace Jeugd Cat. 1 01-04-2013 2
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 30-03-2013 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.