Jeffrey Zwart

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 7 19-05-2019 15
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 7 12-05-2019 9
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 11-05-2019 15
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 04-05-2019 22
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-04-2019 17
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 21-04-2019 12
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 20-04-2019 24
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 14-04-2019 13
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 13-04-2019 22
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 7 31-03-2019 11
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 7 17-03-2019 17
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 26-01-2019 46
Veldrit Uden Jeugd Cat. 7 13-01-2019 30
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 05-01-2019 26
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2018 18
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2018 31
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 22-12-2018 29
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 7 15-12-2018 28
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 7 27-10-2018 21
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 16-09-2018 14
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 25
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 6 01-09-2018 12
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 26-08-2018 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 25-08-2018 14
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 19-08-2018 14
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 6 18-08-2018 4
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 6 23-07-2018 32
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 26
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 30
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-07-2018 23
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 24
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 24
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2018 25
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 6 23-06-2018 24
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 09-06-2018 30
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 6 26-05-2018 16
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 6 19-05-2018 18
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2018 39
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 10-05-2018 36
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 06-05-2018 31
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 29
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 21-04-2018 23
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 6 15-04-2018 18
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 25
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 02-04-2018 21
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd DIVLIC 11-03-2018 19
Regio Kampioenschap van Kennemerland DIVLIC 25-02-2018 16
BMX 3-Nations Cup Challenge Boys 22-06-2013 55
BMX TopCompetitie Internationaal 3 DIVLIC 26-05-2013 27
BMX TopCompetitie Nationaal 2 DIVLIC 12-05-2013 30

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.