Hans Bal

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bevrijdingsronde van Rijswijk Sportklasse 05-05-2019 13
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2019 5
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 17-04-2019 11
Excelsiors Wielerdag Masters 50+ 26-08-2018 1
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Masters 50+ 01-07-2018 12
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 50-54 24-06-2018 54
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 03-06-2018 12
Bevrijdingsronde van Rijswijk Sportklasse 05-05-2018 19
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2018 15
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 18-04-2018 53
Ronde van de Waarderpolder Masters 50+ 11-03-2018 13
Excelsiors Wielerdag Masters 50+ 27-08-2017 11
Bevrijdingsronde van Rijswijk (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 05-05-2017 16
63e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2017 9
Ronde van de Waardepolder Masters 50+ 12-03-2017 14
NK Weg Masters Masters 50+ 11-06-2016 23
63e Ronde van Papendrecht Sportklasse 04-06-2016 31
DK Masters en Officieus DK Amateurs/Sportklasse Zuid-Holland Masters 50+ 16-05-2016 14
62e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2016 6
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 20-04-2016 18
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 15-08-2015 21
42 e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2015 33
Criterium & Dernywedstrijd (B)-Amateurs/Sportklasse 04-07-2015 33
27e Rabo Ronde van Rozenburg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 13-06-2015 18
33e Wielerronde van Numansdorp (B)-Amateurs/Sportklasse 08-06-2015 27
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 06-06-2015 17
62e Ronde van papendrecht Masters 40+ 06-06-2015 9
59e Pinkster Drie Wielerronde van Krommenie (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-05-2015 11
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Masters 40+ 25-05-2015 6
Ronde van Katendrecht Sportklasse 23-05-2015 24
ronde van Amsterdam Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-05-2015 13
67ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-05-2015 37
61e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2015 22
Ronde van Gelderland 2015 Masters 40+ Masters 40+ 19-04-2015 14
Ronde van Noord Sportklasse 27-09-2014 17
Excelsior's wielerdag Sportklasse 07-09-2014 9
76e ronde van Dordrecht Sportklasse 06-09-2014 35
Ronde van Zuidland Sportklasse 23-08-2014 43
Rijswijkse wieler ronde (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-05-2014 71
Excelsior's wielerdag Sportklasse 01-09-2013 1
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 08-06-2013 12
60e ste Ronde van Papendrecht Masters 40+ 01-06-2013 26
Rijswijkse Wielerronde Sportklasse 05-05-2013 10
59e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2013 3
Rabobank Omloop van het Munnikenland Sportklasse 20-04-2013 27
74e Ronde van Dordrecht Sportklasse 01-09-2012 11
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 25-08-2012 19
Ronde van Katendrecht Sportklasse 19-08-2012 38
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 40+ 01-07-2012 60
Ronde van Herwijnen Sportklasse 23-06-2012 12
1e Masters Wielerfestijn Masters 40+ 17-06-2012 16
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 09-06-2012 5
59e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 02-06-2012 11
Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 29-05-2012 18
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Sportklasse 28-05-2012 3
Wielerronde van Weesp Masters 40+ 27-05-2012 21
Ronde van Sloten Sportklasse 20-05-2012 6
58e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2012 15
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 28-04-2012 33
ronde van Waterland Sportklasse 22-04-2012 15
39e Ronde van Lexmond Sportklasse 14-04-2012 12
Rijswijkse wielerronde Sportklasse 24-03-2012 6
64e ronde van Oud Vossemeer Diverse Licentiecategorieen (B) 17-03-2012 43
De 23e Rabobank Wielerronde van Rozenburg Sportklasse 18-06-2011 9
DISTRICT KAMPIOENSCHAP ZUID-HOLLAND Sportklasse 13-06-2011 18
Ronde van Katendrecht Sportklasse 12-06-2011 8
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 11-06-2011 12
Ronde van het Statenkwartier Sportklasse 10-06-2011 22
58e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 04-06-2011 17
Ronde van Sloten Sportklasse 22-05-2011 2
Ronde van de Uithof Sportklasse 21-05-2011 7
Wieler Ronde van Rijsenhout Sportklasse 19-05-2011 52
De Ronde van Wheelerplanet Diverse Licentiecategorieen (C) 15-05-2011 12
43e Wielerronde van 't Zand Masters 40+ 08-05-2011 19
Jubileum RWC Ahoy/Grote Prijs Oostland Diverse Licentiecategorieen (B) 01-05-2011 39
57e Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 30-04-2011 12
55e Ronde van Werkendam Sportklasse 25-04-2011 19
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Diverse Licentiecategorieen (B) 17-04-2011 6
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 16-04-2011 5
Ronde van de Waarderpolder Amateurs B 05-09-2010 20
58e Ronde van Gouda Amateurs B 26-06-2010 19
10e ronde van Albrandswaard Amateurs B 23-06-2010 14
Nacht van de Waarderpolder Masters 40+ 12-06-2010 13
28e Wielerronde van Numansdorp Amateurs B 07-06-2010 19
57e ste Ronde van Papendrecht Amateurs B 05-06-2010 17
Ronde van Bergpolder-Liskwartier Amateurs B 02-06-2010 23
Ronde van Katendrecht Amateurs B 27-05-2010 8
Districtskampioenschap Zuid-Holland Amateurs B 24-05-2010 7
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Amateurs B 23-05-2010 16
Ronde van Sloten Amateurs B 16-05-2010 11
40e Maartensdijkse Acht Amateurs B 15-05-2010 20
56e Oranjeronde van Amsterdam Amateurs B 30-04-2010 15
4e Omloop van Ottoland Amateurs B 27-09-2008 10
De 51e Wielerronde van Schiedam Amateurs B 21-09-2008 13
5e Omloop van Ameide Amateurs B 20-09-2008 4
Ronde van de Waarderpolder Amateurs B 07-09-2008 9
Excelsiors wielerdag Masters 40+ 31-08-2008 17
Wielerronde van Zuidland Amateurs B 23-08-2008 18
Ronde van Almkerk Amateurs B 16-08-2008 22
De 44e Wielerronde van Maassluis Amateurs B 11-08-2008 17
Wheelerplanet Amateur-B Criterium Amateurs B 10-08-2008 13
Wielerronde van Albrandswaard Amateurs B 24-06-2008 20
Wheelerplanet Amateur-B Criterium Amateurs B 22-06-2008 9
Ronde van Gouda Amateurs B 21-06-2008 3
Ronde van Ouderkerk aan de Amstel Diverse Licentiecategorieen 15-06-2008 11
Nacht van de Waarderpolder Amateurs B 14-06-2008 5
14e Draai ronde de Kraai Amateurs B 17-05-2008 19
Pinksterdrie Wielerronde van Krommenie Amateurs B 13-05-2008 14
Districtskampioenschap Zuid-Holland Masters 40+ 12-05-2008 4
Ronde van Sloten Masters 40+ 04-05-2008 10
Twee Bruggenronde van Zaandam Masters 40+ 27-04-2008 8
Omloop van het Munnikenland Amateurs B 26-04-2008 57
52e ronde van Werkendam Amateurs B 24-03-2008 13
Afwachtingswedstrijd Campina Ronde van het Groene Hart Masters 40+ 23-03-2008 17
50e Wielerronde van Schiedam Amateurs B 23-09-2007 15
4e Omloop van Ameide Amateurs B 15-09-2007 20
Wielerronde Hartje Baarn Masters 40+ 02-09-2007 17
Rabobank Ronde van Dordrecht Amateurs B 01-09-2007 19
Excelsiors wielerdag Masters 40+ 26-08-2007 11
54e wielerronde van Zuidland Amateurs B 25-08-2007 7
42e Wielerronde van Lage Zwaluwe Amateurs B 18-08-2007 1
De 43e wielerronde van Maassluis Amateurs B 13-08-2007 9
7e Wielerronde van Albrandswaard Amateurs B 27-06-2007 5
Wielerronde van Capelle aan den IJssel Amateurs B 20-06-2007 8
26e Wielerronde van Zoeterwoude Amateurs B 17-06-2007 12
Nacht van de Waarderpolder Amateurs B 16-06-2007 8
19e Rabobank wielerronde van Rozenburg Amateurs B 09-06-2007 16
4e Ronde van Wormerveer Amateurs B 20-05-2007 17
13e Draai rond de Kraai Amateurs B 19-05-2007 14
Ronde van Sloten Masters 40+ 13-05-2007 7
Ronde van Vlaardingen Amateurs B 05-05-2007 17
53e Grote Ronde van 's-Gravendeel Amateurs B 30-04-2007 2
Twee Bruggenronde van Zaandam Amateurs B 22-04-2007 7
Rijswijks Wielerweekeinde Amateurs B 21-04-2007 14
Ronde van de Waarderpolder Masters 40+ 18-03-2007 3
Wielerronde Dorpshuis Hazerswoude-Dorp Amateurs B 08-06-2006 2
Pinksterdrie Ronde van Krommenie Amateurs B 06-06-2006 2
Districtskampioenschap Zuid-Holland Masters 40+ 05-06-2006 7
Ronde van Uitgeest Masters 40+ 28-05-2006 10
16e Ronde van Hoogland (bij Amersfoort) Amateurs B 07-05-2006 2
Oranjeronde van Almelo Masters 40+ 30-04-2006 1
52e Grote Ronde van 's-Gravendeel Amateurs B 29-04-2006 3
Rondom De Luttenberg Masters 40+ 23-04-2006 12
50e Ronde van Werkendam Amateurs B 17-04-2006 4
Doeland Viking Tour Amateurs B/Amateurs C 09-04-2006 11
Kampioenschap van Hoorn Amateurs B 02-04-2006 9
Ronde van de Waarderpolder Masters 40+ 19-03-2006 4
51e Oranjeronde van Amsterdam Amateurs A 30-04-2005 5
25e Jubileum Ronde van Haaften Amateurs B 19-06-2004 12
19e Wielerronde van Zwaag Amateurs B 13-06-2004 12
16e Ronde van Rozenburg Amateurs B 12-06-2004 14
Ronde van Ouderkerk aan den IJssel Amateurs B 09-06-2004 4
56e Ronde van Goirle tevens 11e Nacht van Goirle Amateurs B 05-06-2004 13
42e Wielerronde van Austerlitz Amateurs B 03-06-2004 2
Pinksterdrie Ronde van Krommenie Amateurs B 01-06-2004 12
Omloop van de Hoekse Waard Afwachtingswedstrijd Amateurs B 29-05-2004 4
31e Heuvelrugwielerronde van Driebergen Amateurs B 27-05-2004 9
Omloop van het Binnenveld Amateurs B 15-05-2004 1
34e Maartensdijkse Acht Amateurs B 08-05-2004 4
14e Ronde van Hoogland (bij Amersfoort) Amateurs B 02-05-2004 5
50e Grote Ronde van ‘s- Gravendeel Amateurs B 30-04-2004 7
Twee Bruggen Ronde van Zaandam Amateurs B 25-04-2004 14
38e Ronde van Gerwen Amateurs B 12-04-2004 7
Ronde van de Waarderpolder Amateurs B 28-03-2004 4
8e Omloop der Groene Gemeente Heusden Amateurs B 21-03-2004 9
Districtskampioenschap van Zuid-Holland Amateurs A 09-06-2003 9
37e Ronde van Haarsteeg Amateurs A 23-03-2003 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.