Suze Zwet

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 24-09-2017 17
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 17-09-2017 9
11e Hartje Baarn Junior-Vrouwen 10-09-2017 9
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Junior-Vrouwen 03-09-2017 47
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 35
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 40
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 39
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Junior-Vrouwen 26-08-2017 12
Wielerronde van Ede (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 23-08-2017 7
NHC 7 - Bergcriterium en Adelante Challenge Junior-Vrouwen 20-08-2017 7
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-08-2017 22
Ronde van Obdam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 26
Wielerronde van Nieuw Vennep De grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 25-06-2017 22
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junior-Vrouwen 17-06-2017 27
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Junior-Vrouwen 05-06-2017 22
Noord Drentse Dorpenomloop Junior-Vrouwen 27-05-2017 34
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Junior-Vrouwen 24-05-2017 14
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 21-05-2017 11
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 13-05-2017 41
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-05-2017 3
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 29-04-2017 13
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-04-2017 41
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 23-04-2017 95
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women Eindklassement 23-04-2017 97
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 22-04-2017 112
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 21-04-2017 104
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Junior-Vrouwen 16-04-2017 11
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Junior-Vrouwen 08-04-2017 15
TC 7 - De Flexwinkel MTB Beachrace Noordwijk Diverse Licentiecategorieen 15-01-2017 11
Rûntsje Tsjûkemar (CarpetM2.nl) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-09-2016 40
10e Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 11-09-2016 9
36e Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 04-09-2016 16
47e Ronde van Heerhugowaard (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-08-2016 17
35e Wielerronde van Steensel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-08-2016 22
Ronde van Nootdorp Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-08-2016 23
61 Raboprofronde van Zevenbergen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-08-2016 11
32e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-08-2016 22
51ste Ronde van Philippine Junior-Vrouwen 16-07-2016 4
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 26-06-2016 20
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 40
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 22-05-2016 13
Ronde van De Wijk Junior-Vrouwen 21-05-2016 9
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Junior-Vrouwen 16-05-2016 13
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 35
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 01-05-2016 11
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 59
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 55
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 65
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 77
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 38
Dames/Meisjes wedstrijd Junior-Vrouwen 09-04-2016 12
13e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 02-04-2016 29
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 71
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 11-04-2015 35
12e Jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 04-04-2015 42
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 17-05-2014 20
11e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 10-05-2014 5
Wielerronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 6
Ronde van de Bult Nieuweling-Meisjes 26-04-2014 11
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 13-04-2014 14
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 12-04-2014 11
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 30
NK Omnium Nieuweling-Meisjes 10-11-2013 16
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 6 29-09-2013 7
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 6 28-09-2013 4
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 22-09-2013 17
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 6 15-09-2013 7
Klompenronde Jeugd Cat. 6 14-09-2013 7
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 08-09-2013 5
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 01-09-2013 28
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 6 17-08-2013 6
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 10-07-2013 16
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 06-07-2013 15
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 23-06-2013 6
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 22-06-2013 13
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 15-06-2013 10
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 09-06-2013 21
Klimomnium Jeugd Cat. 6 02-06-2013 9
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 19-05-2013 10
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 09-05-2013 26
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 04-05-2013 6
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 27-04-2013 5
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2013 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 14-04-2013 12
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 07-04-2013 10
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 10-11-2012 27
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 04-11-2012 28
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 30-09-2012 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 16-09-2012 12
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 09-09-2012 7
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 5 26-08-2012 2
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 5 19-08-2012 3
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 07-07-2012 7
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 01-07-2012 14
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 24-06-2012 4
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 16-06-2012 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 09-06-2012 25
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 11
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 6 20-05-2012 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-05-2012 18
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2012 10
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 05-05-2012 15
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2012 15
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2012 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 07-01-2012 17
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 23-10-2011 23
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 09-10-2011 15
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2011 23
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 4 10-09-2011 6
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 04-09-2011 9
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 24
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 4 20-08-2011 10
Dames en meisjesronde van Gouda Jeugd Cat. 5 14-08-2011 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 26-06-2011 3
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 19-06-2011 14
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 04-06-2011 4
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 02-06-2011 24
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 4 29-05-2011 15
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 5 22-05-2011 14
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 14-05-2011 9
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 30-04-2011 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 9
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 4 17-04-2011 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 7
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 02-01-2011 27
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 13-11-2010 22
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 26-09-2010 27
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-09-2010 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 26-06-2010 6
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 3 20-06-2010 14
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2010 21
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 10
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 3 22-05-2010 3
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 08-05-2010 15
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 24-04-2010 10
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 18-04-2010 11
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 10-04-2010 15
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 03-04-2010 10
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2009 16
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2009 25
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 2 07-06-2009 11
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 3 24-05-2009 8
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 17-05-2009 9
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 19-04-2009 11
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 11-04-2009 13
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 1 15-06-2008 4
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 08-06-2008 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.