Daan Hartog

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 5 18-05-2019 4
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 5 11-05-2019 1
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 5 05-05-2019 2
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 04-05-2019 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2019 1
63 e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 5 22-04-2019 1
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 20-04-2019 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 14-04-2019 1
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 5 13-04-2019 2
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-04-2019 2
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 06-04-2019 1
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 5 31-03-2019 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 30-03-2019 1
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 5 24-03-2019 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 23-03-2019 2
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 09-03-2019 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 5
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 5 20-01-2019 7
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2018 3
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 5
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 09-12-2018 6
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 5 08-12-2018 9
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2018 5
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 5 25-11-2018 4
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 18-11-2018 3
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 17-11-2018 4
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 11-11-2018 5
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 13
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 4 15-09-2018 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2018 6
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 4 01-09-2018 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 25-08-2018 4
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 19-08-2018 2
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 4 14-07-2018 5
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 4 07-07-2018 2
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 01-07-2018 3
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 4 23-06-2018 12
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 4 10-06-2018 5
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 21
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 27-05-2018 8
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 4 26-05-2018 5
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 19-05-2018 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 06-05-2018 4
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 4 05-05-2018 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 21-04-2018 7
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2018 2
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 1
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 07-04-2018 3
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 31-03-2018 3
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 17-03-2018 2
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 10-03-2018 3
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 7
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 14
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 12
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 10-12-2017 5
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 19-11-2017 7
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 10
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 30-09-2017 1
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 9
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 3 16-09-2017 1
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 3 09-09-2017 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 03-09-2017 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 26-08-2017 1
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 20-08-2017 1
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 3 01-07-2017 6
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 3 24-06-2017 9
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 3 17-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 18
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 3 03-06-2017 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-05-2017 4
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 3 20-05-2017 7
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 13-05-2017 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 16-04-2017 8
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 3 08-04-2017 4
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 01-04-2017 6
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 3 25-03-2017 13
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 3 18-03-2017 16
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 2 08-10-2016 2
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 01-10-2016 2
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 2 24-09-2016 3
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 2 17-09-2016 4
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 28-08-2016 4
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 2 25-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 10
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 21-05-2016 4
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 07-05-2016 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-04-2016 3
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2016 6
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 23-04-2016 1
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 17-04-2016 7
LJC Sittard Jeugd Cat. 2 09-04-2016 3
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 02-04-2016 8
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 2 26-03-2016 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 19-03-2016 5
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 12-03-2016 5
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 27-09-2015 10
KNWU NK MTB 2015 Kidsrace 18-07-2015 13
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 1 27-06-2015 3
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 13-06-2015 2
LJC Wijchen Jeugd Cat. 1 06-06-2015 2
LJC Jeugd Cat. 1 30-05-2015 6
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 1 09-05-2015 2
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 1 02-05-2015 2
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 1 25-04-2015 3
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 1 18-04-2015 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.