Jamie Prince

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Kermis ronde van Raamsdonksveer Junioren 30-06-2019 25
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 28-06-2019 76
78e profronde van Made Junioren 11-05-2019 8
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 72
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 45
Ronde van Aalten Junioren 14-04-2019 18
71e Ronde van Oud-Vossemeer Junioren 16-03-2019 8
39e Amstel Draai van de Kaai (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-08-2018 29
Acht van Chaam Junioren 30-07-2018 16
52e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-07-2018 24
85ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 30-06-2018 2
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Junioren 24-06-2018 21
Kermisronde van Oud-Vossemeer Junioren 14-06-2018 17
Ronde van Nieuwendijk Junioren 09-06-2018 35
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 23-05-2018 9
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Junioren 21-05-2018 32
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 13-05-2018 15
43e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 10-05-2018 22
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Junioren 19-04-2018 26
Wielerdag Huijbergen 2018 Junioren 25-03-2018 63
Ronde van Dongen Nieuwelingen 24-09-2017 15
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 17-09-2017 21
64e Ronde van Hank Nieuwelingen 10-09-2017 19
69e Ronde van Zundert Nieuwelingen 02-08-2017 2
38e Draai van de Kaai Jeugd Cat. 7 31-07-2017 21
Acht van Chaam Nieuwelingen 26-07-2017 22
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 95
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 19
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Nieuwelingen 07-06-2017 4
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Nieuwelingen 05-06-2017 9
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 28-05-2017 5
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 68
42e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 25-05-2017 8
62e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 21-05-2017 7
Wielerweekend Omloop der Kempen Nieuwelingen 20-05-2017 18
77e ronde van Geldrop Nieuwelingen 30-04-2017 15
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 10
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 31
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 32
wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 02-04-2017 27
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 65
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 20
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 17
79e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 08-09-2016 23
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 04-09-2016 23
42e Ronde van De Lier Nieuwelingen 09-08-2016 28
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2016 1
67e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 24-07-2016 34
50E Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 16-07-2016 32
43 e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 09-07-2016 10
83ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 02-07-2016 15
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 26-06-2016 26
35e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 19-06-2016 26
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 29-05-2016 39
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 49
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Nieuwelingen 18-05-2016 13
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Nieuwelingen 16-05-2016 48
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 01-05-2016 15
68e Ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 19-03-2016 15
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 31-10-2015 28
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 24-10-2015 23
15e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 20-10-2015 35
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2015 27
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 27-09-2015 34
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 06-09-2015 16
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 7 30-08-2015 27
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 23-08-2015 15
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 7 16-08-2015 11
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 20-06-2015 7
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 14-06-2015 10
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 13-06-2015 13
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 24-05-2015 19
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 17-05-2015 21
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 7 14-05-2015 10
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 10-05-2015 15
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 7 09-05-2015 15
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2015 15
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2015 14
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 25-04-2015 10
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 7 18-04-2015 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 27
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 04-04-2015 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 08-03-2015 16
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 14-09-2014 10
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 13-09-2014 5
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 07-09-2014 9
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 9
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 6 31-08-2014 30
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 6 24-08-2014 16
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 23-08-2014 11
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 15
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 6 15-08-2014 10
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 09-07-2014 16
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 29-06-2014 20
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 28-06-2014 5
Baanomnium Jeugd Cat. 6 22-06-2014 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 45
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 31-05-2014 15
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 6 29-05-2014 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 25-05-2014 11
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 24-05-2014 19
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 6 18-05-2014 17
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 19
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 10-05-2014 5
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 13
Wielerronde van Yerseke Jeugd Cat. 6 03-05-2014 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2014 13
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 26-04-2014 15
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 21-04-2014 17
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 6 19-04-2014 15
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2014 22
Criterium Jeugd Cat. 6 06-04-2014 13
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 05-04-2014 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 23
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 28
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 29-12-2013 18
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 22-12-2013 20
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 07-12-2013 16
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 6 30-11-2013 22
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 6 23-11-2013 22
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 16-11-2013 18
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 29
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-10-2013 18
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 21-09-2013 12
Rabo jeugd omnium BBC Jeugd Cat. 5 15-09-2013 9
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 08-09-2013 22
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 19
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 01-09-2013 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 25
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 26
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 17
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 5 16-08-2013 9
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 14
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 27
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 5 07-07-2013 22
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 30-06-2013 17
80ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 29-06-2013 11
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 22-06-2013 20
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 21
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 5 09-06-2013 2
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 5 02-06-2013 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 01-06-2013 21
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-05-2013 24
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 25-05-2013 9
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 18
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 18-05-2013 16
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 11-05-2013 11
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 14
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-05-2013 10
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 21
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2013 8
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 27-04-2013 13
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-04-2013 15
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 5 20-04-2013 9
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 14-04-2013 18
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 07-04-2013 12
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 31-03-2013 23
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-03-2013 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 10-03-2013 18
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 15-12-2012 21
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 10-11-2012 20
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2012 20
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 19
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 4 23-09-2012 10
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 15-09-2012 18
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 27
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2012 19
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 19
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 18
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 19-08-2012 8
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 14-07-2012 11
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 31
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 21
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 15
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-06-2012 9
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 25
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 02-06-2012 17
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 4 28-05-2012 15
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 26-05-2012 12
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 19-05-2012 10
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 24
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 22
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 31
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 21-04-2012 12
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2012 10
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 23
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 07-04-2012 7
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 16
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2012 17
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2012 13
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 17
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 18-09-2011 8
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 17-09-2011 13
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 19
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 17
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 20
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 24

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.